Şimdi Ara

Milli maç izleme hevesim kırıldı.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yaşım 26. Eskiden hazırlık maçları dahi olsa heyecanla beklerdik milli maçları.Ne bileyim eş dost arasında kaç gün var milli maça gibi muhabbetler dönerdi en azından.Bu psikoloji tek bende mi var bilmiyorum.Dün akşam ki maçı izledim zaman zaman oynanan futbol gerçekten keyif verdi fakat eksik olan birşeyler var futbolcular hırslı fakat takım ruhu yok gibi.Oyuncuları tek tek ele aldığımızda yetenekleri tartışılmaz fakat bir bütün olamıyorlar gibi.Allah sonumuzu hayır etsin tek dileğim Brezilya'ya gidebilmemiz..

• Bende 2008 den beri var o yildan sonra bir tek milli maci tamamen hatta on dakika bile seyretmedim, yense sevinmiyorum yenilse uzulmuyorum, kupaya katilsa seyrederim 2008 deki inanilmaz basari diger maclari zevksiz hale getirdi, fanatik fbliyim gs madridden on yesin isterim ama su maclarda burak selcuk sakatlansa ne olacak arkadas? Bana gore milli maclar angarya ve artik milli maclar kalkmali

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 8888LİVERPOOL8888

Bende 2008 den beri var o yildan sonra bir tek milli maci tamamen hatta on dakika bile seyretmedim, yense sevinmiyorum yenilse uzulmuyorum, kupaya katilsa seyrederim 2008 deki inanilmaz basari diger maclari zevksiz hale getirdi, fanatik fbliyim gs madridden on yesin isterim ama su maclarda burak selcuk sakatlansa ne olacak arkadas? Bana gore milli maclar angarya ve artik milli maclar kalkmali

Dostum sanki ben yazmisim gibi geldi. Kelimesi kelimesine noktasina kadar herseyine katiliyorum. Bende fenerliyim. 2008 den beri izleyesim gelmiyor gercekten. Eskiden takim ruhu vardi takimda gercekten. Simdi o ruh hickimsede yok resmen :s

• quote:

Bende 2008 den beri var o yildan sonra bir tek milli maci tamamen hatta on dakika bile seyretmedim, yense sevinmiyorum yenilse uzulmuyorum, kupaya katilsa seyrederim 2008 deki inanilmaz basari diger maclari zevksiz hale getirdi, fanatik fbliyim gs madridden on yesin isterim ama su maclarda burak selcuk sakatlansa ne olacak arkadas? Bana gore milli maclar angarya ve artik milli maclar kalkmali

Zihniyete bak.. İyi o zaman ülkeden bayrakarı da **** hatta ligimiz de türk oyuncuları da oynatmayalım di mi.. Dünya kupasında ülkeni gururlandırıp ülkeye katkı yapmak varken kapatalım her şeyi gitsin. Dünya kupası olmasa brezilya daha farklı bir ülkeydi şimdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

quote:

Zihniyete bak.. İyi o zaman ülkeden bayrakarı da **** hatta ligimiz de türk oyuncuları da oynatmayalım di mi.. Dünya kupasında ülkeni gururlandırıp ülkeye katkı yapmak varken kapatalım her şeyi gitsin. Dünya kupası olmasa brezilya daha farklı bir ülkeydi şimdi.

Artik her ulke vatandasi baska milli takimda oynuyor neredeyse, aurelionun oynadigi milli takimmi olur arkadas, si di gsnin onunde madrid maci var bir cok gsli oyuncu oynuyor bizim lazio macimiz var, benim veya gslilerin umurundami andorra maci, ben gokhan sakatlanmasin diye bekliyorum macta, milli takim isi bitmistir artik, kimsede hatta avrupada bile eski heyecani yok, tamamen angarya maclar, ilerdede kalkacagini dusunuyorum milli maclarin

• quote:

Milli maç izleme hevesim kırıldı.
  • Ayrica kimse sahte milliyetcilik yapmasin cevremdeki herkes ligde avrupada bu kadar heyecan varken milli mac arasi verildi diye sinirleniyor, kimse oh ne guzel lan macaristan andorra macimiz var demiyor

• quote:

İnşALLAH sende en kısa zamanda bi galatasaraylıdan dayak yersin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CheckVizoR

quote:

İnşALLAH sende en kısa zamanda bi galatasaraylıdan dayak yersin.

Arkadaşım bakış açını çözebilmiş değilim.Galatasaray 10 yesin diyorsun. Burak selçuk sakatlansa ne yaparız diye düşünüyorsun.İlginç vallahi.
  • siz hâlâ 8888LİVERPOOL8888 i bloklamadınızmı
  • siz hâlâ 8888LİVERPOOL8888 i bloklamadınızm
  • 8888LİVERPOOL8888 denen arkadasi bloklamazsaniz cok pisman olursunuz. ben blokladim cok rahatim.
  • Blokladım rahatım.
  • 8888LİVERPOOL8888 nickli şahıstan alıntı yapmayın lütfen.
  •  Milli maç izleme hevesim kırıldı.
  • Dün akşam ilk yarı kaçanların yarısı gol olsa şimdi herkes ''Oooooo Türkiyeee'' diye yırtınırdı.
    Skor taraftarlığı kulüpler için geçerliyken şimdi Milli Takım'a sirayet etti. Şimdiki nesil 80'lerde falan Milli Takım izliyor olsa muhtemelen intihar ederdi. İngiltere'den 8 yemeler falan.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.