Şimdi Ara

Milli insansız kara araçlarımız Mini Tanklar için seri üretime geçiliyor (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
3.742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Milli meselelerde bu tür gelişmelere her sevinenin yorumuna atlayıp "akepe trollü" diye yazan tipler de öyleyse CHP Trollü. Öyle ya sevinmek akepelikse hırsından çatlamak da illa bir yere mensubiyeti icab ediyor? Nasıl kafa? Valla sizin kafa aynen böyle çalışıyor kusura bakmayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: armutsever

yaşınız 12-13 civarı ve ağır bir aktrollsünüz sanıyorum. Fikri dahi olmadığı bir konuya böyle yorum yapmak ancak bir holigan tarafından gerçekleştirilir çünkü. Naçizane tavsiyem de bilmediğiniz konular hakkında yorum yapmamanız keza bilenin gözünde öyle aşağılık oluyorsunuz ki akıllara ziyan.
    o zaman anlat da ne bilmediğimi biliyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celibar -- 11 Mayıs 2020; 22:24:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Last Khan kullanıcısına yanıt
    1. Altay tankı 2019 yılında da seri üretime geçiyordu yakındır falan hikaye bilmiyorsanız atmayın işkembeden. Motor lisansı yok, seri üretime girişine yıllar var. Başka ülkeyle görüşme var motor için Tank'ın diğer aksamları için de revize gelecek bu yüzden kısacası yalan söylüyorsunuz. Araştırsanız bu bilgiye erişirsiniz.

2. TFX devam ediyor proje açıklanan tarihlere göre lafım yok. Nuri Demirağ'ın fabrikalarını kimin zihniyetiyle açmışlardı onu da söyle madem yüzün varsa? 50'li yıllarda kapanan nadir 23-38 yatırımlarından biridir. Geri kalan yüzlerce yatırımı da sizin zihniyete sahip olanlar 2002 yılından beri satıyor daha bitiremediler, bende listesi var utanmıyor ve merak ediyorsanız eklerim buraya. Sizin arınız yok gerçi ne utanacaksınız.

3. S400'ler aktif hale gelmiyor; direkt yalan bilgi, yanlış demiyorum bakın direkt yalancısınız. Üstüne S400 programı yüzünden peşinatı ödenen F-35'ler oraya girersem hiç çıkamayacağım.

4. 33 Askerin intikamı da ne yazık ki alınmadı. Acı olayın yaşandığı gece hava desteği olmadan operasyonun hata olduğunu, rusların rejime bilgi ve izin verip böyle bir durumun yaşandığı söylendi herkes tarafından. ruslara ne yapabildin? bir kaç gün önce teşekkür etmişti öyle değil mi yüce hükümetiniz. Ruslara ya da bu operasyona izin verip askerlerimizin hayatını tehlikeye atanlara yaptırım gelir o zaman intikam alındı deriz bekliyoruz.

5. Koyduğum kapak kaynadı mı? Gülme, güldürürler.

• armutsever A kullanıcısına yanıt
    Yazdığın 5. Maddeyi okuyana kadar cevap vermeyi düşünüyordum. Okuduktan sonra vazgeçtim. Küfür etmeden yada saçma sapan cümleler kurmadan cevap veremiyorsunuz dimi? :) yazık.

He şimdi sen dersin cevap veremedin, veremiyorsun diye, cevap veremediğimden değil, senin seviyeni görüp vermek istemediğimden.

Edit:imla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Last Khan -- 12 Mayıs 2020; 4:45:53 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İşlevsiz <br />motor kısmı arkadan önden delinir <br />zırhsız görülüyorki ortalama saç kalınlığı 10 mm <br />taret kısmı hızlı dönüş yapabilirse efektif kullanılabilir <br />yere yakın olması açısından görünürlüğü az <br />ULTRA ULTRA HAFİF ZIRHLI BİR ARAÇ ! TANK DEĞİL

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-39A3D5E9A

o kadar çok avlıyorlar ki hepsi cirit atıyor doğuda.

Irakda vermediğin kadar hakkaride,vanda,şırnakda şehit veriyorsun ne anladım bu işten?
    terörist partisi hdp'de meclisde rahat rahat takılıyor devletden para alıyor devlet'e küfrediyor

başarısız soylu planlanmış bir istifa oyunuyla tekrar destek kazanma derdinde

Alıntıları Göster
    Kardeş sen 2011 yılında falan kalmışsın galiba. Doğuda şehit mi veriliyor. Her hafta bir karakol basılırdı. haftada 10-15'den aşağı şehidimiz olmazdı. Şimdi yurtiçinde yılda o kadar şehit verilmiyor. PKK SİHA korkusundan ülke içinde hareket edemez oldu. Ya körsün ya da yalancısın. Ayrıca Soylu'ya laf ettiğine göre iktidar karşıtı bir taraftasın yani ya CHP ya İYİ parti muhtemelen. E onlar da son seçimde o sevmediğin HDP ile ittifak etti :D neyin kafasındasın acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: hollowman_

Kardeş sen 2011 yılında falan kalmışsın galiba. Doğuda şehit mi veriliyor. Her hafta bir karakol basılırdı. haftada 10-15'den aşağı şehidimiz olmazdı. Şimdi yurtiçinde yılda o kadar şehit verilmiyor. PKK SİHA korkusundan ülke içinde hareket edemez oldu. Ya körsün ya da yalancısın. Ayrıca Soylu'ya laf ettiğine göre iktidar karşıtı bir taraftasın yani ya CHP ya İYİ parti muhtemelen. E onlar da son seçimde o sevmediğin HDP ile ittifak etti :D neyin kafasındasın acaba?

Alıntıları Göster
    son aylardaki haberlere bak hala asker doğuda şehit oluyor heralde eskisi kadar değil bunun nedenide amerikanın eskisi kadar destek vermemesi túrkiyedeki pkk'ya daha çok suriyedeki pkk'ya destek veriyorlar.

Soyluya laf edince otomatik olarak bir partiden olduğumu varsayman mantığı olan birşey ama o bana işlemiyor.
    chp direk olarak hdp'yi desteklediği içindede dağ kaçkını yaratıklar olduğu için ve iyi parti dolaylı olarak hdp'yi net olarak fetoyu desteklediği için o iki partinin yanından bile geçmem birde bunun lgbt'si var onu hiç saymıyorum leş partiler ikiside.
    Türkiyede parti tutmak futbolda takım tutmakla eşittir hiçbir faydası yoktur halka ama yinede tutmaya devam edilir.

her parti fanatiğine aynı şeyi söylüyorum chp'li biri çıkıp akp'yi suçluyor bende diyorum ilk önce kendi pisliklerine bak siz iktidar olsanızda akpnin korkunç zihniyeti devam edicek.
    akp'li biri chp'ye laf ediyor diyorum ki bre hain şimdiki chp'ye istedigin kadar küfür et ama tek parti dönemine laf etmeye gram hakkınız yok diyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 12 Mayıs 2020; 11:25:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bir yerlerde bir şeyler yazılırken "yerli" ve "milli" kelimeleri koyuldu mu susacaksın itaat edeceksin. Eleştirmek mi, sakın ha!

Devlet, korkuyla sevilmez. Olduğu gibi sevilir. Hükümet ve devlet de çok farklı şeylerdir. Cehape mesela bir hükümetti. Ona her şeyi demek devlete demek anlamına gelmediği gibi AKP'ye denilmesi de o anlama gelmez.

Ek olarak sayın Cumhurbaşkanı AKP'ye üye olarak herkesin Cumhurbaşkanı olmadığını ilan etmişti hatırlarsanız. Yaptığı, söylediği her şeyi milli ve yerli görmek zorunda değiliz. Sapla samanı ayırmak lazım.
  • Sizin Allah'tan korkunuzda yok kuldan utanmanızda yok. Siz ne karakteri bozuk, ne üçkağıtçı insanlarsınız. Benim oy verdiğim parti şunu yapsa bir daha o partiye oy vermeyi bırak adı geçtiğinde lanet okurum. Ama sizin yapmayacağınız yalakalık yok ve hala utanmadan konuşmaya yüzünüz var. pes
    https://www.youtube.com/watch?v=GWf1J6_FMo4
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-39A3D5E9A

son aylardaki haberlere bak hala asker doğuda şehit oluyor heralde eskisi kadar değil bunun nedenide amerikanın eskisi kadar destek vermemesi túrkiyedeki pkk'ya daha çok suriyedeki pkk'ya destek veriyorlar.

Soyluya laf edince otomatik olarak bir partiden olduğumu varsayman mantığı olan birşey ama o bana işlemiyor.
    chp direk olarak hdp'yi desteklediği içindede dağ kaçkını yaratıklar olduğu için ve iyi parti dolaylı olarak hdp'yi net olarak fetoyu desteklediği için o iki partinin yanından bile geçmem birde bunun lgbt'si var onu hiç saymıyorum leş partiler ikiside.
    Türkiyede parti tutmak futbolda takım tutmakla eşittir hiçbir faydası yoktur halka ama yinede tutmaya devam edilir.

her parti fanatiğine aynı şeyi söylüyorum chp'li biri çıkıp akp'yi suçluyor bende diyorum ilk önce kendi pisliklerine bak siz iktidar olsanızda akpnin korkunç zihniyeti devam edicek.
    akp'li biri chp'ye laf ediyor diyorum ki bre hain şimdiki chp'ye istedigin kadar küfür et ama tek parti dönemine laf etmeye gram hakkınız yok diyorum

Alıntıları Göster
    Yaw sen bildiğin cahilsin. hem de zırcahil. Nerdeyse doğudan hiç şehit haberi gelmiyor, gelmiş ne saçmalıyor. Yok abd eskisi kadar destek vermiyormuş. ulan suriye tarafına tırlarla mühimmat iniyor. fırsat verilmediği için onlar TR içinde mehmetçik'e doğrultulamıyor. SİHA'lar nefes aldırmıyor. Aman ya ben ne senin gibi hem gündemden bir haber hem de zırcahil birine cevap yazıyorum.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.