Şimdi Ara

Milli Eğitim Bakanlığı'na şikayete gideceğim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben ehliyet almak için bu yaz başvurdum. 8 eylülde direksiyon sınavına girdim ve ilk sınavımdan geçemedim. Direksiyon hocama tekrar ne zaman girebilirim diye sorduğumda 1 ayı bulur dedi. Ben de üniversite öğrencisi olduğumu, başka yerde okuduğumu belirttim o zaman şubatta geldiğinde girersin dedi. Dün sürücü kursundan telefon geldi 22 eylül pazar gününe benden habersiz sınav tarihi almışlar ve benim adıma para ödemişler. benden 260 TL istediler bugün gittim para vermeyeceğimi belirttim biraz uğraşlar sonunda kabul ettiler. Fakat ben istesem de istemesem de M.E.B 15 günde bir benim adıma direksiyon sınavı yapacakmış ve ben Türkiyede olmadığım için bu sınavlara giremeyeceğim. Kalan 3 hakkımda burda yanacakmış ve girdiğim yazılı sınavda yanıyormuş. Toptan en başta nasıl kayıt olduysam aynı şeyleri yapmam gerekiyormuş yine kursa para vermem lazımmış. Yarın Milli Eğitim bakanlığına gideceğim bu durumu sorgulayacağım sizce böyle bir şey olabilir mi?

• Evet 1. Sınavı gecemedıgınde ıkıncı sınav ıcın bellı bır sure var bu sure ıcınde parayı yatırıp bır sonrakı ayda gırıyorsun genelde eger gırmessen 1 hakkın yanıyor onuda geçemedin sayılıyor yıne yenılenıyor toplam 3 hakkın yandıgında en basından kursa kayıt yaptıracaksın . Kursun yaptıgı tek yanlış senden habersız parayı yatırmaları buyuk ıhtımal hakkın boşa yanmasın sınava gır dıye yapmışlardır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.