Şimdi Ara

Milli e-posta servisi 2018 sonunda hizmete girecek (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
1
Favori
2.344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • milli ve yerli mi? hmmm, acaba zorunlu olarak yıllık ne kadar para ödeyeceğiz merak ettim..
  • alemburda34 kullanıcısına yanıt
    İhaleyi yabancılara verirlerse "yerli değil, paramız dışarıya gidiyor" yerli firmaya verirlerse "yandaş firma" diyorsunuz. Merak ettim, ihaleyi kime vermeleri lazım? Uzaylılara mı?
  • Evet hocam, geçenlerde kıbrısta öyle bir olay oldu. bildiğim kadarıyla kıbrıs suçu yunanistana, yunanistan ise suçu avrupa birliğine atıyordu. Adamlar doğru dürüst hastane güvenlik uygulaması koymamış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hanahmet

İhaleyi yabancılara verirlerse "yerli değil, paramız dışarıya gidiyor" yerli firmaya verirlerse "yandaş firma" diyorsunuz. Merak ettim, ihaleyi kime vermeleri lazım? Uzaylılara mı?

Hocam zaten ben benim ülkemden bir firma kazanmasın demiyorum ama görülen köyde kılavuz istemiyor. Yüklü ihaleleri kazanan firmaların yönetim kurulu yada imza yetkisi olanların isimlerini bakın hep eski milletvekilleri yada arkadaşları keşke dürüstçe bir torpilsiz alnının akıyla firmalar kazansa, bunu gidin ihalelere giren firmalara sorun hepsi aynı şeyi diyecektir.
  • Yusuf1653 kullanıcısına yanıt
    O sitenin devletle alakasının olmadığını bilmeyecek kadar salak olmak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beni, hızlı,işlevselden çok "Güvenli"olması ilgilendiriyor.

Güvenlik bahane, e-postamızı devletin okuması şahane. Zaten internette takip ediliyoruz(İSSler ve arama motorları yoluyla)birde e-postamızın okunması/incelenmesi özel hayatın gizliliğine aykırı bir durum olmayacak mı?

Her şeyimiz millileşecek diye diye özel hayatımız da millileşecek. Yani özel hayat falan kalmayacak.
  • Rachsuchtig kullanıcısına yanıt
    devlet mi yaptı dedim? iki tane çapsız yaptı ama a haber ve diğer yandaş medyada yerli ve milli arama motoru olarak lanse edildi, bu kadar karşı tepki oluşmasa devletteki badem bıyıklıların haberi dahi olmazdı google api'sinin kullanıldığından.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yusuf1653 -- 8 Ağustos 2017; 17:43:38 >
  • duygusuzahmet@15temmuz.com
  • Emaillerimi devletin okumasindansa Google'in okumasini tercih ederim.
    Emaillerimin saklandigi bilgisayarin Turkiye'de olmasindansa Amerika'da olmasini tercih ederim.

Zaten bunu yaparlarsa ( eger becerebilirlerse ki yuksek volume lu email server i kurmaktan baska bir sey yapmayacaklar aslinda, web arayuzu falan yazacaklarini sanmiyorum ) ; kamu personeline zorunlu hale getirecekler. Belki e-devlet icin zorunlu hale getirebilirler dayatmak icin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mephalay -- 8 Ağustos 2017; 18:15:46 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • @sicakposta.com :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok geç kalınmış bir hizmet. Umarım Pardus işletim Sistemi gibi yarım bırakılmaz.
  • Şimdi gmail düşünsün.
  • Google tabanlı yapmazlarsa gelin bana tükürün.
    Neden mi?
    Çünkü bir arama motoru domaininiz bile yok.
    Nereye yamayacaksınız?
    Kimi zengin edeceksiniz?
    Halk cahil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0z0z -- 9 Ağustos 2017; 1:23:39 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AfrikalıGençYetenek

quote:

Orijinalden alıntı: Batuist

quote:

Orijinalden alıntı: AfrikalıGençYetenek

Ağzına Türk kelimesini alamayan siyasetçileri korumak için amma çok "Türk" kelimesi kullanmışsın sayın yetişkin.

senin de adlarını ağzına alamadıkların kandilde ..

Hocam nasıl bir saçmalık sendeki nereden nereyi bağladın? Ben koyu Türk milliyetçisiyim. Başımızdaki siyasetçiler Türk kelimesini kullanmaktan korkuyorlar.Ümmet ümmet kafamızı yediler memleketi kuruttular. Sen git Atatürk'e hakaret eden, Türk Milleti diyemeyenlere terörist ithamında bulun. Bana burada çemkirme. He bu arada içi boş adama daha kelime harcayamam blok.

ne kadar boş bir insan olduğun yazdığın saçmalıktan belli...

• gene hırsızlık dolandırıcılık çalma çırpma artacak desenenize
  • Yarın sana şu mail gelmiş derler içeri atarlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aslanoto A kullanıcısına yanıt
    Yani diyorsun ki Yandex istanbul maltepedeki bir sunucudan çıkıyor kadıköydeki adama yakın sunucuya giriyor. haliyle hiç rusya ya fransaya uğramıyor.

O sunucular replike çalışmıyor, yedeklemesi yok, o bilgileri senden başkası göremiyor
  • Milli E Posta Milli Yazılımla donatılırsa çok önemli Güvenlik açılarını kapatır. Türk mühendisleri Basına sunulmamalı Anonim olarak kalıp Geliştirici gibi çalışmalı. Yerli Yazılım olmazsa olmaz en çok Format atan #Nato Ülkesiyizdiz bana sorarsanız.

• kralkarga kullanıcısına yanıt
    Gmail pahalı olur hocam. Domainle yandexten kurumsal mail alırlar. 1000 taneye kadar ücretsiz. Sonra da adı milli olur. Unutmadan X falan koymayı unutmasınlar milli! mailimize pardon epostamıza. Malum yerli ve milli her şeyin vazgeçilmezi X'dir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.