Şimdi Ara

Milletvekilinin oğlu covid 19 testi satıyor Söylentisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
5.648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
130 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    https://twitter.com/avrasyaanket/status/1243846043504128000?s=21

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Herhangibirkullanici -- 28 Mart 2020; 14:46:54 >

• Bu tarz konu açanlar yanlış yapıyor.

Önce chp milletvekilinin oğlu diye konuyu açacaksın, millet içini bi dökecek. Ondan sonra beyler karıştırmışım kusura bakmayın, satan kişi iktidar partisinden bir vekilin oğluymuş diyeceksin. Ondan sonra çekirdeğini çıtlatarak yorumları okuyacaksın.
    Akp milletvekili, il başkanı vs gibi parti mensupları bu güne kadar buna benzer hiç birşey yapmadığı için bana inandırıcı gelmedi. Milletvekili de açıklama yapmış zaten yok öyle bir şey diye.
    Bugüne kadar yaptıkları kendilerinin referansı olduğu için ben ikna oldum. Akp içerisinde böyle bir olayın olmasına imkan yok.
    Reyiz iyi de çevresi kötü. Onu hep yanlış yönlendiriyorlar, havası yoktur olsa izin vermez.

Evet troll arkadaşlar, sizin yerinize ben yazdım. Mesaiden kurtardım sizi, dağılabilirsiniz.
  • Aynı haberi paylaştım bir kaç kanı bozuk şikayet etmiş sanırım konu silindi...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şaşırtıcı mı değil.

Başlık silinmiş tekrar yazalım.

Koskoca parti'nin içinde kaç tane düzgün adam var inanılmaz merak ediyorum.

Ve düzgünlerse bu partide ne yapıyorlar?

• Kaça satıyor.?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buradan bir taytlı geçti -- 28 Mart 2020; 23:16:0 >
  • Bu tarz konu açanlar yanlış yapıyor.

Önce chp milletvekilinin oğlu diye konuyu açacaksın, millet içini bi dökecek. Ondan sonra beyler karıştırmışım kusura bakmayın, satan kişi iktidar partisinden bir vekilin oğluymuş diyeceksin. Ondan sonra çekirdeğini çıtlatarak yorumları okuyacaksın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bazı şeyler Bugünlerde de görülmüyorsa, bize bir şey demek düşmez.

• Halk bunu onaylıyor mu, onaylıyor. O zaman bize bir şey demek düşmez. Çok sevdiğiniz demokrasi işte böyle bir şey.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnşallah şunlara bulaşır da geberip giderler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dün sağlık bakanı ethem hakkında gereken yapılacak dedi? Ne yapıldı?
  • NuTeRX kullanıcısına yanıt
    Adam bunu söylerken çok garip oldu gerçekten.Belli ki çok rahatsız ama söyleyemiyor.Söyleyememek daha büyük yanlış ama işte..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Montajdır ...
    hem gerçekse de ihtiyacı olanlar faydalansın diyedir sonuçta halka hizmet , hakka hizmet.
  • Son vuruşları

• Akp milletvekili, il başkanı vs gibi parti mensupları bu güne kadar buna benzer hiç birşey yapmadığı için bana inandırıcı gelmedi. Milletvekili de açıklama yapmış zaten yok öyle bir şey diye.
    Bugüne kadar yaptıkları kendilerinin referansı olduğu için ben ikna oldum. Akp içerisinde böyle bir olayın olmasına imkan yok.
    Reyiz iyi de çevresi kötü. Onu hep yanlış yönlendiriyorlar, havası yoktur olsa izin vermez.

Evet troll arkadaşlar, sizin yerinize ben yazdım. Mesaiden kurtardım sizi, dağılabilirsiniz.

• mgora kullanıcısına yanıt
    İnşallah dediğiniz doğrudur. Zira bazı insanların Allahı para herkes biliyor bunu

• quote:

Orijinalden alıntı: flegga34

İnşallah dediğiniz doğrudur. Zira bazı insanların Allahı para herkes biliyor bunu
    Hocam hizmet dediysek , hizmetçi,garson vb ücret alıyor.
    Bedeli mukabil yoksa günahlarını vermezler.:D
  • Babişkosundan açıklama gelmiş. Ben kesinlikle çok inandırıcı buldum. Bu konu kapanabilir.

• Marketlere daha önce görmediğim el dezenfektanları falan gelmiş. Küçücük şey, 50 TL... Onların ithalatını kim yapıyor acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: İrfan Galip Bey

Babişkosundan açıklama gelmiş. Ben kesinlikle çok inandırıcı buldum. Bu konu kapanabilir.

Oğlu ile konuşsaymış bir önceden.

Zira oğlu instagramda yaptım ama yanlışlık oldu demiş

• quote:

Orijinalden alıntı: amadeus99

Alıntıları Göster
    Ben ikna oldum , öyle hissediyorum montaj.
  • quote:

Orijinalden alıntı: amadeus99

Alıntıları Göster
    Oğlu fake olabilir. Sosyal medya hesabı olarak değil, komple.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.