Şimdi Ara

Milletin partisi diye geçinin AKP UKOME'de taksi kiralama teklfini reddetti. (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
343
Cevap
1
Favori
18.813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
478 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • taksicilerden oy almak icin halkin konforu ve alacagi hizmet satildi diyecek baska birsey yok sasirmiyorum cunku . Ekrem başkanın onunu kesme politikasi devam ediyor
  • Bu arada yanlis anlama olmasin istanbuldaki taksilerin dokuntulugu karsisinda tepki gosteren rahatsiz biriyim ubere karsi gec kalinmis sekilde araclar biraz yenilenmeye duzelmeye basladi yillarca gacirdayan kohne tofaslarla bu paralari kazanmalari artik yuh dedirtmisti soforlerinde biraz daha toparlanmaya ihtiyaci var herseyin daha guzel olmasini temenni ediyorum insallah
  • onune bisey dememde arkasinda ne chp ne kemal kilicdaroglu var onu biliyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: amadeus99

Neden yalan söylüyorsunuz?

Küçükçekmece'de görevden alınan park ve bahçelerden sorumlu kişiler akp'li. Eski dönemden kalma üstüne ülkücü kökenli  

İbb alışları açık yapıyor kiralama yapılacaksa açık arttırma ile yapılacak.

Türkiye kişi başına düşen gelirse 50. sıralardan 80. sıraya düştü. Bu da yalan.

Daha önemlisi 2001'de kimseye asgari ücret verilmezdi o bahşişli işlere verilirdi. Bugün yüzde 50 olmuş.

Neden hep yalan söylüyorsunuz?

Amaç tüm güçle İmamoğlu'na saldırmak olunca yalan doğru bunlar için fark etmiyor. Sonuçta bu kadar laf söyledikleri şeylerin kat kat fazlasını yapan rte ve akpyi hala ölümüne destekliyorlar.

• 10 yıllık akpliyim. Bu olaydan sorna akp bitmiştir benim için

1999 yılından beri bir şehrin taksi sayısı değişmez mi nüfus artarken

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tarafsız bir gözle bakmak lazım bırakın siyaseti milletin karnı tok bu işlere ..

Burdan kimse haklı çıkamaz kimse oy falanda arttıramaz.. Burdaki yazıları okuyorum hemen hemen hepsi oylar erimesin biz haklı çıkalım tarzı yazılar.. o tren kaçalı bayağı oldu.. artık o ayar tutmaz..

Taksi işine gelirsek İstanbullu olarak söyliyim bana göre yeterli taksi sayısı.. her yerde bolcana var rahatçana buluyorsun..

Ama taksicilerin hali pek iyi değil birincisi araçların tek düze English cap tarzı standart tamamen taksi sürümü için özel üretim mesela Doblo nun taksi versiyonu falan olması lazım.. ikincisi taksicilerin sigorta larının yapılması lazım .. yövmiye dışında en azından asgari ücret yada asgarininde yarısı kadar maaş almaları lazım..

Burda sıkıntı olsa olsa şu olur piyasaya yeni taksi plakası sürülürse eski plakaların fiyatları çok düşer... Şu anda taksi plakalarında akıl almaz astronomik rakamlar söz konusu..

3-4 kişinin elinde olma mevzusu şu olabilir bu taksi plaka kiralama işi yapan İstanbul'da büyük galeri tarzı yerler var araba işinde olanlar bilir bu yerler plaka sahiplerinden plakaları kiralar ve kendileri taksicilere kiraya verir.. Bir nevi aracılık yaparlar...
    İstanbul dada bunu büyük hacimli ölçekli yapan bir kaç yer var.. otocenter otomall oralara gidin sizi yönlendirirler..

Hayırlısı neyse o olsun..

Tekrar ediyim birbirinizin kalbini boşuna kırmayın burdan yazılarınızı okuyup hiç bir partinin oyu artmaz.bence...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkmoon34 -- 26 Kasım 2020; 22:20:1 >

• quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

Yılda birkaç kez taksiye biniyorum ondada dolandırılma stresi yaşıyorum.

Çok çok nadir taksiye binerim geneli vukuat.

En son Çin'den iş için bir misafirimiz geldi , Tarabya İbb tesislerinde balık yedirdik , bizi getiren şirket arabasını gönderdik.

Hadi dedik taksiye binelim.Maslak'a geldik trafiği gören taksici eğildi , büküldü , arabam tekliyor dedi bizi indirdi.Para üstünü eksik vermeye çalıştı , aldım.

Metroyla adamı taksime bıraktım.

mevcut sistem bu.

Birde kızımla taksi bizi trafik var diye bıraktı (Ki bu sefer taksiye binelim demiştik) , bereket para almaya kalkmadı.Über çağırdık eve geldik.Çok eğlenceliydi çocuk içinde.

Milletin partisi diye geçinin AKP UKOME'de taksi kiralama teklfini reddetti.

Hizmet kalitesi bu.Senede 1-2 kere ancak taksiye binen birisinde.

• Burada birine bir laf söylerken onunla ilgili herhangi bir kanıt sunmuyorsan bir tarafından uyduruyorsun demektir.

Burada iki tane adam var habere bir tarafından bir şeyler uyduruyor.

İnsanlara HPD li derken bir dayanağı varsa yaz da görelim ne imiş o dayanak

Beyler maymun gözünü çoktan açtı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-7FA365660

taksicilerden oy almak icin halkin konforu ve alacagi hizmet satildi diyecek baska birsey yok sasirmiyorum cunku . Ekrem başkanın onunu kesme politikasi devam ediyor

Sıkıntı yok hocam tekrar sandık gelecek bu sefer 2 milyon fark yapar , meclistede çoğunluğu millet ittifakına veririz.

• halkın yararına olan şeyler akp mhp oyları ile(genel olarak) red,zararına olacak şeyler kabul!!!

• mgora kullanıcısına yanıt
    Haklisin hocam ama 2 milyon az bence ayrica Tek üzüldüğüm o zaman gelene kadar yolunmaya devam edilmemiz
  • İşin diğer boyutu da bu rezilliklerini örtmek için paralı itlerini Twitter'da İmamoğlu'nun üstüne salmışlar. Şu zihniyetin ahlaksızlığının sınırı yok gerçekten.

• B.AYAR kullanıcısına yanıt

Aaa siz taksi plakası sahibisiniz ya da şöförsünüz demek.

Şok olduk çook çook ilginç bu kadar tarafsız birinden hiç beklemezdim.

Terbyesiz İbb'ye bak c sınıfı araç şartı koymuşlar demek.

• quote:

Orijinalden alıntı: B.AYAR

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

Seninle alay ediyorum.

Haketmiyor olduğun haram para için burada yalan söylüyorsun diyorum.

Anladın mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: B.AYAR

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Şunu ciddiye alma lütfen hocam.
    Tam bir fanatik.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.