Şimdi Ara

Milletin partisi diye geçinin AKP UKOME'de taksi kiralama teklfini reddetti. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
343
Cevap
1
Favori
18.813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
478 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

son maddeye gözüm takıldı. yorumum sadece bunun için.

https://www.bbc.com/turkce/haberler-dunya-43419887

uber'den bize ne. yiyecek tabi ki. bence son maddeyi silmelisin.

• quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Bu toplantıyı izleyenler zaten durumların farkında olanlar . Halen olayı durumu gidişatı farkedemeyenler arasında bu konuşmaları izleyecek kişi çok çok az . Onlar şu anda 5 sn süren yuh muhabbetini yapıyorlar konuşuyorlar A Haber İmamoğlu yuhalandı haberini veriyor onlara

Alıntıları Göster

Fanatik olunca böyle yapıyorlar işte. Devamlı mesajlarında yalan, iftira, algı, hakaret eksik olmayan üyeler bu konuda da çabalıyor tabi. Diğer akpli fanatiklerle beraber birbirlerine gaz veriyorlar işte.

Yarın rte taksicilerin karşısında olsa bunlar kim en çok laf atacak yarışına girerler. Kendi doğruları yok, rte ve akp ne yaparsa onu savunuyorlar.

Bak yıllarca rte ve akp için millet seçti, saygı duyun diyorlardı ama şimdi "pkknın oylarıyla orada, sözler verdi" diyorlar. Ya da rtenin "ananı da al git" olayı dahil bir sürü olayını "oradaki kişi hak etti, ne yapacaktı başka, halkın içinden adam" diye savunurken İmamoğlu için "mahalle kabadayısı" demeye başladılar. Bu kadar tutarsız olmak kolay değil. 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi captain_turkiye -- 26 Kasım 2020; 20:0:23 >

• Şakirt blok konusu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ahmet kontuy kullanıcısına yanıt

Ben, Uber veya scooter kiralama işlerinin tamamen başıboş olmasını savunmuyorum.

Ama bu adamların, Uber'le derdi bu değil ki.

Oysa ki bizde asıl, taksiciler başıboş bizdeki gibi.

http://www.ulasimgazetesi.com/mobil/kose-yazisi/5686/ingilterede-taksi-soforu-olabilmek-icin-istenen-sartlar.html

• quote:

Orijinalden alıntı: EleSuDökenSuat

İspatını yap o zaman. Adama bak kime ne söz verilmiş belgeleriyle ispatlayamazsan adam değilsin. Öyle yazmayla olmuyor o işler.

Taksi baronlarını savunan piyasa borazanları sizi.

Her halta PKK yazınca birilerinin inanacağını sanan zavallı partizanlar.

Alıntıları Göster
    Önce dürüst olacaksınız, konu başlığın tamamen yalan o işin sonraki detayı!

olay, 6000 yeni plakanın rantıdır, o başlığın "ibb'nin 6000 yeni plaka teklifi" şeklinde olmalıydı! Algı yaratma çabaların nafile, herkes her şeyin farkında..

Taksi baronları nedir ya? Tanıdığım bir sürü taksi esnafı abim var, bunlar baron mu şimdi utanmıyormusun bunu söylemeye!!

O çok övdüğünüz ibb başkanı suyu bedava yapıcam, şöyle indiricem, şu kadar olacak fln dedi! noldu? Üstelik kendisinden önceki 3 yıl hiç zam yapılmamıştı. şimdiye kadar ne kadar zam yapmış haberin var mı? Ekmek ve ekmek ürünlerine gelen zam dan haberin var mı!

Toplu taşıma zamlarımdan haberin var mı? Gelir gelmez yaptı hem de! İstanbul nimet nimet diyordu, kendi kendine yeter diyordu:)

Yardım kolisi skandalı yaşanırken nerdeydin eleştirdin mi? 150 TL'lik koli ile acaba ne kadar rant elde edecekti! Aynı koli 80 TL ile alındığı belgelenmedi mi? Ulan adı üstünde yardım kolisi bu:(

Fazilet durağı skandalı çıkardılar! Ekreme organize kötülük fln. çıktı küçükkaya'nın sabah programına "kanım dondu" dedi, hepsinin koca bir fiyasko olduğu anlaşılınca ibb sözcüsü çıkıp hata yaptık dediğinde hanginiz Ekreme "başkanım peki senin kanın neye dondu" diye sordu.

15 TL'lik dezenfenktanı 75 tl’ye
    030,krşluk maskeyi 3 liraya aldın, kime rant sağladın diye sordun mu?

Yenikapı da israf araç şovu yaptı, daha sonra kat fazlasını aldı sesiniz çıktı mı?

Kişi başı 6395 yemek skandalı yaşanırken artı 3000 küsür TL buşon açma parası ödenirken neredeydiniz?

Bak paşam, İstanbulun taksi sorunu varmış fln Ekrem'in umurunda değil! O rantın peşinde, 6000 yeni araç 6000 yeni plaka totali bi düşün!!

Bana inanma, git Beylikdüzüne, yarısını parsellemiş neredeyse:) kendisi de inkar etmiyor benim diyor zaten, bi çok avm ortaklığı var:D

İBB başkanı olunca ilk ziyaretini nereye yaptı acaba? Hala uyanmayacakmısınız! Kayyum atanan pkklı belediyeleri ziyaret edince mesajı almadınız mı :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Ukomeden karar çıkmaz , encümen kararı ile kiralama da yapamazlar çünkü ihale edilmiş plaka tahdit yasası duruyor şahıslar taksicilik yapabilir, belediye yapamaz gözüküyor. Plakaları ihale etmek zorunda

İ.oğlu zorlama siyaset peşinde önce trafiği çözsün yoksa 100 bin taksi olsa boş. Tabi %10 emanet oylar için rant elde etmek istiyor bence.

Kimse 1- 1.30 saat trafiğe girmek istemez 50 ₺ için.

Varmı trafikte bir değişiklik ilk vaadi trafiği çözmekti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi retro61 -- 26 Kasım 2020; 20:40:32 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mechatengu

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Bu adamları forumda nasıl barındırıyorlar aklım almıyor!!

• quote:

Orijinalden alıntı: 2K23

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Allah ıslah etsin demekten başka birşey gelmiyor elden.

• quote:

Orijinalden alıntı: 2K23

Önce dürüst olacaksınız, konu başlığın tamamen yalan o işin sonraki detayı!

olay, 6000 yeni plakanın rantıdır, o başlığın "ibb'nin 6000 yeni plaka teklifi" şeklinde olmalıydı! Algı yaratma çabaların nafile, herkes her şeyin farkında..

Taksi baronları nedir ya? Tanıdığım bir sürü taksi esnafı abim var, bunlar baron mu şimdi utanmıyormusun bunu söylemeye!!

O çok övdüğünüz ibb başkanı suyu bedava yapıcam, şöyle indiricem, şu kadar olacak fln dedi! noldu? Üstelik kendisinden önceki 3 yıl hiç zam yapılmamıştı. şimdiye kadar ne kadar zam yapmış haberin var mı? Ekmek ve ekmek ürünlerine gelen zam dan haberin var mı!

Toplu taşıma zamlarımdan haberin var mı? Gelir gelmez yaptı hem de! İstanbul nimet nimet diyordu, kendi kendine yeter diyordu:)

Yardım kolisi skandalı yaşanırken nerdeydin eleştirdin mi? 150 TL'lik koli ile acaba ne kadar rant elde edecekti! Aynı koli 80 TL ile alındığı belgelenmedi mi? Ulan adı üstünde yardım kolisi bu:(

Fazilet durağı skandalı çıkardılar! Ekreme organize kötülük fln. çıktı küçükkaya'nın sabah programına "kanım dondu" dedi, hepsinin koca bir fiyasko olduğu anlaşılınca ibb sözcüsü çıkıp hata yaptık dediğinde hanginiz Ekreme "başkanım peki senin kanın neye dondu" diye sordu.

15 TL'lik dezenfenktanı 75 tl’ye
    030,krşluk maskeyi 3 liraya aldın, kime rant sağladın diye sordun mu?

Yenikapı da israf araç şovu yaptı, daha sonra kat fazlasını aldı sesiniz çıktı mı?

Kişi başı 6395 yemek skandalı yaşanırken artı 3000 küsür TL buşon açma parası ödenirken neredeydiniz?

Bak paşam, İstanbulun taksi sorunu varmış fln Ekrem'in umurunda değil! O rantın peşinde, 6000 yeni araç 6000 yeni plaka totali bi düşün!!

Bana inanma, git Beylikdüzüne, yarısını parsellemiş neredeyse:) kendisi de inkar etmiyor benim diyor zaten, bi çok avm ortaklığı var:D

İBB başkanı olunca ilk ziyaretini nereye yaptı acaba? Hala uyanmayacakmısınız! Kayyum atanan pkklı belediyeleri ziyaret edince mesajı almadınız mı :)

Alıntıları Göster

Birader boş yapma.

Sana bir soru sordum. PKK'ya söz verildi diyorsan ispatla diyorum. Bana maval okuma. İspatlıyorsan ispatla. Adamlığını konuştur bakalım.

Yok su bedavaymış falan.

• 25 yıldır İSTANBUL'U yönetip trafiği çözmeyenlerden yana olanlar daha göreve geleli 2 sene olmamış yönetimden çözüm bekliyor.
    Vay be demek trafik sorunu olduğunu yeni keşfettiniz.

25 senede her şeyi yapabilirlerdi ama biz bugün hala taksi sorununu konuşuyoruz. İsterseniz 6000 kere anket yaptırın yinede taksiden memnunuz oranı çoğunlukta olmaz. Hal böyleyken buna bir çözüm getirenlere köstek olanların ne kadar halkçı olduğunu görmeyen duymayan kalmadı. Canlı yayında gördük hatta.

• quote:

Orijinalden alıntı: B.AYAR

Allah ıslah etsin demekten başka birşey gelmiyor elden.

Alıntıları Göster
    Aynen öyle. Bak yukarıdaki konu sahibi arkadaş bana boş yapma demiş:)
    sorulara cevap veremediği için en kolay kaçış yolunu seçmiş.

Çünkü konu başlığının yalan olduğunu o da biliyor! sanki milletin hayrına iş yapılıyormuş algı yapıyor aklınca:D
    6000 adet yeni ticari plaka boru değil bu! oradaki rantı hayal bile edemez! ama körü körüne savunacak, dediğin gibi Allah ıslah etsin bunları hocam ne diyeyim..

• Dediklerinin herhangi bir ispatı dayanağı olmayıp mavalinden salladığından dolayı ispatını soranlara laf çarpıtma yapmak ne memen adamlık olduğunu hep beraber görüyoruz.

• 2K23 kullanıcısına yanıt

Asıl plaka vermemek rant , IBB kangren olmuş bir yaraya daha neşter vuruyor.

6000 kontrol edilen taksi , hem insanlara tercih imkanı verecek , hem rekabet sayesinde kalite yükselecek , hem de bu pastada en az 18000 kişi daha pay alacak.Halk iyi hizmet alacak ama olmaz değil mi ?

Sen ve senin benzerlerinin bu Pkk vb masalları bana hep Amerikan History X filmindeki hapishane sahnesini hatırlatıyor.

Halk görüyor devam edin böyle , çöküş hızlanıyor.

• Akillilik etmemis cakallik yapmis toplantiyi canli yayinlayarak rant ima takoz koyarlarsa burdan hizmete karsi cikiyorlar diye siyasi rant elde ederim demis yani ...

bu arada itu yu referans kabul etmeyip eksi sozlukteki muptezel yorumlarini baz alan arkadaslarin akli selimine gelince ...

olaylari hakikatlerinden carpitip birilerinin menfaatine uygun iceriklerle izah etmek icin kurulmus asil troll platformlar eksi sozluk ve wikipedia dir ancak genclere havali trend gosterip bilgi kaynagi olarak orayi referans kabul etmelerini saglamak cok akillica strateji.iktidarlarini gasp edemedikleri ulkeleri gayriresmi manipule etmek icin tasarlandiklarini bilmeniz gerekiyor .

Kendi gibi dusunen akedemisyenleri aydin farkli dusunenleri yandas ilan edip eksi diye baslayan cumle kuranlar allah akil versin diyorum.
    istanbulun taksi sorunu yok diyorum cikin kendiniz bakin diyorum sayi artirmanin amaci fiyat degil fiyat olsa sayi artirmadan taksimetre duzenlemesi getirir halkin yarari budur sayi degil fiyat !!! taksiler uc bes kisinin elinde degil buda sacmalik bos beles alti bos cikar amacli bahane soforler akp yi destekliyor olabilir zaten bu ulkedeki esit her iki insandan biri akp yi destekliyor bahcivanlar marangozlar kapicilar memurlar isciler destekliyor halk dediginiz varya heho iste destekliyor.taksi plaka sahiplerinin oturdugu semtlere bakin akliniz sasar hicte akp li mafya olmadigini gorursunuz .

Makul olup akilci olup anlamli konusmak lazim
    Sacmaliklar girdabinda sizi boganlari bile baskan adayi ilan edicek kadar adamsizsiniz.

• CMteria C kullanıcısına yanıt

İTÜ değil İTÜ'de ki öğretim görevlisi hazırlayan kişi.

Ve aynı kişi sadece AKP' li belediyelere proje hazırlayıp duran birisi.

Ayrıca kendisi akp zamanında İstanbul belediyesinin çalışanı.  

• Yalnız ama plaka sahibi varmış , amma sesleri çıkıyor.

farkındalar tabii değişimin karşısında duramayacaklarının.Yine lobi , pkk masallarına devam ediyorlar.Adam ekşiye bile saydırmış.Ekşide bireysel tecrübeler var ve çoğunluk taksicilerin hizmet kalitesinden şikayetçi.Bu kadar kötü hizmetle yine bile devam ettiler.

Rant Bitti.Miyadınız doldu , Matbaa gelecek.

• KUDURUN bu ranti hdp lilere yedirmeyeceğiz.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.