Şimdi Ara

Milletin partisi diye geçinin AKP UKOME'de taksi kiralama teklfini reddetti. (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
343
Cevap
1
Favori
18.776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
478 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • AYRICA KONUYU YALAN HABER YAPIP ALGI OLUŞTURMAKTAN ŞİKAYET ETTİM.

OLAY TAMAMEN RANT TIR! 6000 YENİ PLAKA ÇIKARILMASIDIR!! EKREM BU RANTA GÖZÜNÜ DİKTİ, OLAY BU!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ölüyen Yürüler

Anlaşıldı.. Bu sorunun, Ekrem İmamoğlu'nun Cumhurbaşkanı adayı olup %55 ile seçildiğinde çözülmesini istiyorlar bunlar.

Mansur Yavaş a %45 kalıyor kalanlar ne alacakMilletin partisi diye geçinin AKP UKOME'de taksi kiralama teklfini reddetti. 

• Ve halk bir kez daha kaybetti

• quote:

Orijinalden alıntı: 2K23

AYRICA KONUYU YALAN HABER YAPIP ALGI OLUŞTURMAKTAN ŞİKAYET ETTİM.

OLAY TAMAMEN RANT TIR! 6000 YENİ PLAKA ÇIKARILMASIDIR!! EKREM BU RANTA GÖZÜNÜ DİKTİ, OLAY BU!!

Uber bitti bunlar başladı.Bunların alayı troll,imamoğlu hizmet etmek istedi,Akp engelledi şeklinde maduriyet oluşturup oy toplamak dertleri.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tornado of Souls

bu plakaları ellerinde bulunduran 3-5 çakala da 'esnaf' diyorlar  

ekrem başkan olur da cb olursa, bir gecede bütün plakaları iptal eder umarım.

Kaynağın nedir bütün taksi plakalarının 3-5 kişide olduğuna dair.

• Tüm AKP'lilerin gelip burada taksi baronlarını savunması da AKP'lilerin ne kdar halk pıtırcığı olduğunun göstergesi. Milletin partisi diye geçinin AKP UKOME'de taksi kiralama teklfini reddetti. 

• quote:

Orijinalden alıntı: EleSuDökenSuat

Tüm AKP'lilerin gelip burada taksi baronlarını savunması da AKP'lilerin ne kdar halk pıtırcığı olduğunun göstergesi.  

Biz ekmeğimizi savunuyoruz, kutlu bir mücadele peki sen neyi savunuyorsun, yoksa seçimlerden önce söz verilen malum kesimden misin?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Taksilobisi

Biz ekmeğimizi savunuyoruz, kutlu bir mücadele peki sen neyi savunuyorsun, yoksa seçimlerden önce söz verilen malum kesimden misin?

Alıntıları Göster

Ben halkımın yanındayım sizin gibi baronların peşkeşçilerin yanında değilim.

• Akpliler sirf ekrem.imamoglu karsitligindan taksici savunur hale gelmis Milletin partisi diye geçinin AKP UKOME'de taksi kiralama teklfini reddetti. 

Neyseki Akp sayesinde arabamiz var hic taksi kullanmadik belki 10 yil oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: B.AYAR

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

İstanbul'da taksi sayısı da ciddi sıkıntıdır.

Hade canım hade.

Mankurtmuş. O raporu hazırlayan savunan mankurttur.

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt

Hakikaten şükürler olsun ki iyi kötü bir arabamız var

Son 5 senedir 2 kere taksi kullandım Allah arabası olmayanlara yardım etsin

• Rant ve Rantçının dostu Ak parti , bir kere daha görüldü.

Halkın iyi hizmet almasının , konforun , serbest rekabetin kimler karşısında açıkça görülüyor.

• Bu taksi olayında vatandaş taksiye daha mı ucuz binecek. Böyle ise desteklenir, aksi durumda asla. Mesela 20 liraya gittiğim yer 10 lira mı olacak. Yoksa sokak parkları olayı gibi mi olacak. Sokakları parselleyen mafyayla mücadele edemeyen devlet bizzat mafyacılık yapması gibi yani İSPARK.

Milleti taksiler aracılığıyla söğüşleyen kodamanlardan kurtarıp söğüşleme işi belediyeye geçecek. Belediyede yeni kadroların oluşturulması da cabası. Slogan halka hizmet. Sonuç yine değişmiyor, yine söğüşlenen halk olacak. Devlette kural değişmez Her ay 2 bin lira sağlık için para ödüyorum, ama devlete göre bedava sağlık hizmeti alıyorum. Şimdi bu örnekte olduğu gibi, belediyenin sloganı da ucuz taksi hizmeti mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asau -- 26 Kasım 2020; 18:24:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AsiretinMarjinalCocugu

Hakikaten şükürler olsun ki iyi kötü bir arabamız var

Son 5 senedir 2 kere taksi kullandım Allah arabası olmayanlara yardım etsin

Valla 2002'den önce minibüs dolmuş sürünüyorduk tabi o zamanlar AKP yok. AKP kazandığı gibi ailecek arabaya geçiş yaptık :)

Şaka bir yana yurt dışına çıkış hariç öyle taksiyle şuradan şuraya gideyim hiç olmadı. Zaten alkol kullanan biri değilim arabayla gider dönerim.

• Yani yine mafya bozuntuları kazandı ve millet mi kaybetti.

• AKP halka yarar ne yapmış şimdiye kadar da bunun olmasına izin vereceklerdi?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.