Şimdi Ara

MİLLETİN PARASINI HEBA EDEN REDEER FİRMASI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar hayatımda bu kadar dandik ürün görmedim, redeer herhalde maliyetten kısmak için Çindeki kör işçilere yaptırıyor ürünlerini.A10iX denen bi modeli var, arkadaş tablet daha yarım saat olmadan ısınıp kapanır mı ya?!En sonunda ısına ısına bord eridi herhalde daha açılmadı.Servise gitti geldi, sözde kalite kontrol yapmışlar, tablet bi geldi, baktım ne göreyim; tabletin kenarlarında ezik var, kenarları açık.Üstelik beyinsiz servis Wi Fİ ı bozmuş, bu sefer ondan ve kenarları açık diye gönderdik.Geldi ki yine aynısı, kenarları darp yemiş, beyinsiz servis becerip açamamış ve açtıktan sonra da kapatamamış ve cihazı o şekilde gönderiyorlar müşteriye.Yazıklar olsun ya!!Size şiddetle tavsiyem o dur ki sakın ola, asla ve asla almayın, Redeer ın tün ürünlerinden uzak durun, Hometech alın daha iyi, emin olun çok daha iyi.Servisi bu kadar adi, bu kadar yüzsüz olabilir mi ya, bir de servis değil de bizzat servisle ilgilenecek yetkili supervisor arkadaş ilgilenecekti ki onun da sözünün eri olmadığını, konuşmalarından, tavırlarından anladım.Hepinizin allah belasını versin dedim.Ne diyeyim başka?!!Bir de hediye aldık.Reeder almayın,hometech alın, samsung alın, samsung un ölüsü bile lg, asus, acer ın ölüsü bile bunlardan daha iyi, bunu bilin, bilinçsiz arkadaşları, ucuza kaçan arkadaşları uyarıyorum, kanmayın arkadaşlar, sizi dolandırmayı bırakın, sizinle dalga geçiyorlar.

• Sırf bu servis saçmalığından dolayı wifi kopması sorunu olan reeder a8iw tabletimi servise yollamıyorum.Genel olarak memnunum ancak wifi canımı sıkıyor ve pil hızlı bitiyor.Bir daha reeder mı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeşim tamamen facia, 50 100 lira daha verip markaya para veririm daha iyi, bi de hiç utanmaları da yok, 100 defa gitse servise, müşterisini enayi yerine koyup tableti daha da kullanılmaz hale getiriyo aptal herifler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.