Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Milletimizdeki Akıl Verme Hastalığı

6
Cevap
0
Favori
154
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Milletimizdeki Akıl Verme Hastalığı
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    63 Mesaj
    Milletimizde ciddi manada akıl verme hastalığı var. Birisi ile en ufak sıkıntınızı paylaşmaya görün hemen size akıl vermeye kalkıyor. Sorunun ne olduğu önemli değil ya kendi hayatından ya da bir eşinin/dostunun hayatından yaptığı çıkarımları önünüze sunuyor.

Buraya bunu yazmaktaki maksadım biri size dert yanıyorsa "adam sende aldırma, halledersin,sıkma canını geçer" gibi laflar edin. Muhatabınız sadece derdini anlatmak, yükünü hafifletmek istiyor olabilir. Eğer akıl almak isteseydi "... abi/abla bir sıkıntım var. Bir akıl ver nasıl çözerim bu işi?" der.

Herkese iyi forumlar.

|
    |
    cok kez şahit oldum 20 yasındaki veletler bile hayatın çemberine tur bindirmiş misali öğüt verip akıl vermeye çalısıyor. Herkes salak bir onlar akıllı sanki öyle bir tipleri var ki 85 milyon insan şansa hayatta kalmış bir o Survive ediyor.

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    6 Not
    Kardeş, akıl vermek gibi olmasın ama böyle boş beleş işlerle uğraşma. Biraz kendini geliştir. Bir abi tavsiyesi olsun bu da sana.
    bu durum spor salonlarında 100 kat daha beter oluyo. Adama bunu kullanıyor musun diye soruyorsun hemen başlıyor işte şöyle yapcan böyle yapcan sana böyle iyi gider cart curt diye :D İyi ki gitmiyorum. Bir de şu var biri ben eziğim diyo hemen akıllının teki atlıyor kendini geliştir kitap oku otomatik cevap sanki
    |
    |

Bir de bu var "kendini geliştir" Gelişmiş insan nedir? Vasıflarını sayabilir misin? Somut örneklerini ortaya koyabilir misin? Ata mirası gibi insanlar aynı lakırdıları tekrar edip duruyorlar.
    |
    |
    insipe12 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Her kişinin nazarında "gelişmiş insan" farklı olabilir. Bir bireyin kendini geliştirmesi (gerçekleştirmesi) kendi kararlarını verebilme, verdiği kararların sonuçlarına katlanabilme, kim olduğu, neyi isteyip neyi istemeyeceği ve hedeflerine ulaşmak için hangi yolu takip etmesi gerektiğini bilmesidir.
    |
    |

Çünkü boş kazanın sesi çok çıkar ve sesi çok çıkanlar hep omuz üstünde taşınır.
    |
    |
    AvriL&lt;3 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfa:
1
Reklamlar
sohbet
Paykasa
son dakika
SEO
Lastik Fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.