Şimdi Ara

Millete kendimi ezdirmeli miyim? Yoksa ezdirmeyi aldırış etmeyi gözden çıkarmalımyım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 15
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 5
  • Ortalama Mesaj Aralığı 25 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 4
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Kemal Demirbolat (5 mesaj) emreug (4 mesaj) syrialin (3 mesaj) patatessiz patso (1 mesaj) İsen Buga (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (14 mesaj) Mobil (8 mesaj) Mini (2 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Millete kendimi ezdirmeli miyim? Yoksa ezdirmeyi aldırış etmeyi gözden çıkarmalımyım?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    129 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Arkadaşlar benim boy 1.95 kilom 120 arkadaşlarım bana ayı filan diyor ben ses çıkarmıyorum sizce kendime böyle şeyler dedirtmeyerek kendimi korumalıyım yoksa aldırmamalıyım? Çünkü ağzı olan konuşuyor birine deme desek öbürü diyor.Çok sıkıldım birtürlü karar veremiyorum.

|
    |
  • Teğmen
    178 Mesaj
    Bu fiziksel özelliklerin varken sınıfta dalga geçiliyorsa sıkıntı var. Gidip milleti döv demiyorum. Bu insanlar böyle şeyler söyleyebiliyorsa sen bu hakkı verdiğin için söyleyebiliyor. Ağırlığını koy.
  • Teğmen
    129 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Herkese çok fazla yüz verdim haklısın doğru olan bu değil mi?
    |
    |
    emreug kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    178 Mesaj

Şimdi gider çok ters davranırsın sonra da yalnızım diye konu açarsın. Korkum senin dengeyi bulamaman. Biraz ciddi ol yeter. Bu arada yalnız olmayı takarsan daha çok ezilirsin.
    |
    |
    Kemal Demirbolat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    129 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Herkese iyi davranıyorum fakat bu tür lakaplar beni üzüyor biraz daha öneriye ihtiyacım var.
    |
    |
    emreug kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    178 Mesaj

Attığın başlıktan ve yazma şeklinden çok rahat kendine güvensiz olduğun anlaşılıyor. Klasik bir laf ama çoğu derdin çözümü "Kendine güven!"
    |
    |
    Kemal Demirbolat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    991 Mesaj
    Şahsen samimi arkadaş ortamında geçiyorsa bu senin yerinde olsam aldırış etmezdim.
    Ama bir başkası, tanımadığın biri diyorsa eğer istemiyorsan demelerine izin vermemelisin.
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: emreug

Bu fiziksel özelliklerin varken sınıfta dalga geçiliyorsa sıkıntı var. Gidip milleti döv demiyorum. Bu insanlar böyle şeyler söyleyebiliyorsa sen bu hakkı verdiğin için söyleyebiliyor. Ağırlığını koy.

İnsanları döv diyip suça teşvik etmektense dalga geçmek hakaret etmek suçtur savcılığa müracaat etmesi daha mantıklı diil mi?

Savcılığa verdiyi zaman da kendisini ezdirmemiş oluyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teğmen
    178 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: turbolinea

quote:

İnsanları döv diyip suça teşvik etmektense dalga geçmek hakaret etmek suçtur savcılığa müracaat etmesi daha mantıklı diil mi?

İnsanları döv demedim. Birde savcılığa verecek kadar büyük bir olay mı sence? Okuldaki çocukların küçük sıkıntıları :)
  • Teğmen
    129 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Ben henüz 16 yaşımdayım arkadaş ortamında geçiyor genelde bu tür şeyler turbo abi senin fikrin ne?
    |
    |
    turbolinea kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: turbolinea

quote:

İnsanları döv demedim. Birde savcılığa verecek kadar büyük bir olay mı sence? Okuldaki çocukların küçük sıkıntıları :)

Şimdiki aklım olsaydı

Lisede ortaokulda beni dövmeye çalışan tum arkadaşlarımı ve ogretmenlerimi savcılığa vermiştim

Simdi artık daha kolay

Bimerden savcılığa hitaben dilekçe yazıp gönderebiliyosunuz

Savcılığa verdiyi zaman bi daha o arkadaşları asla rahatsız etmez

Bize ogretmediler

Ben kendi cocuguma bu şekilde ogreticem

|
    |

• Yüzbaşı
    645 Mesaj
    yanlış anlama, şişman insanların lakapları senin dediklerin türevinde olur genelde. lakabını yogi yaptırtmaya çalış senin de hoşuna gider zaman geçtikçe

beni ismimle çağırmıyolar mesela oyunlarda kullandığım nickname ile çağırıyorlar hoşuma gidiyor bu. kendinle barışık ol. eğer bu durumdan rahatsızsan kilo vermeyi dene
    quote:

Orijinalden alıntı: Kemal Demirbolat

Ben henüz 16 yaşımdayım arkadaş ortamında geçiyor genelde bu tür şeyler turbo abi senin fikrin ne?

Tck ya göre hakaret tehdit ve darp suçtur

Bi tane ptt den de devlet şifresi alıyosun

Sikayetini savcılığa hitaben yazıyosun

Tanık varsa tanıkları da gosteriyosun

Darp edildiysen de hemen darp raporunu hastaneden alıyosun

Dilekçende de darp raporum da var diyorsun. Bimerden dilekçemi gönderiyorsun

Öğretmenin dahil olmak üzere herkesi savcılığa vereceksin

O zaman kimse seni EZEMEZ. NOKTAAAA

Ben ogrencilik hayatımda bunları yapmadım diye ezdiler beni

|
    |
  • Teğmen
    129 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Benim anlamadığım ben kimseye birşey demiyorum onlar bana diyor en iyisi hiçbirzaman kendimi ezdirmeyeyim.

Ayrıca fiziğimden pek bir şikayetçi değilim iri yarı birisyim fakat ayı ne demek ya!
    |
    |
    Ruscall kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    968 Mesaj
    İri yarı adamsın fiziğinde bir problem yok seni ezenleri göz ardı et bu kendini ezdir demek değil rahatına bak ezeceğim diyede çirkefleşme

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    251 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Kemal Demirbolat

Benim anlamadığım ben kimseye birşey demiyorum onlar bana diyor en iyisi hiçbirzaman kendimi ezdirmeyeyim.

Ayrıca fiziğimden pek bir şikayetçi değilim iri yarı birisyim fakat ayı ne demek ya!

Sen hiçbir insanla dalga geçmezken onların sana yaptıkları ağırına gidiyor di mi ?
    Eğer sadece yakın arkadaşlarınsa pek takma, ama başkaları da diyorsa bıkkın ve umursamaz bir yüz ifadesiyle yine başlama falan de.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    667 Mesaj
    Dayak at hepsine sadece sana değil başkalarını ezeni de döv.

|
    |
  • Yüzbaşı
    323 Mesaj
    1.55 oldugum için eziliyorum bende xd
    |
    |
  • Yarbay
    2120 Mesaj

Turbo reis

Okulda müdüre öğretmene söylese umursamazlar.Savcılığa gitse kim takar
    |
    |
    turbolinea kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1579 Mesaj
    Çok ileriye giderseler kalk ayağa bi ittir olmadı kavgaçıkart anasını satayım. Laf anlamaz aptallar var onlar için bunu yap. 3 kere de kardeşim deme istemiyorum bak de 3. De ağzının üstüne koy feleği şaşsın yerden kalkamasın bir daha diyemez

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
uc satın al ;pubg mobile ;uc
En ucuz kedi maması fiyatları
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,690
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.