Şimdi Ara

MILLET SIZCE EN IYI TUR HANGISI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

WARRIOR

ROGUE

PRIEST

MAGE

• İtemLer SaqLam oLduktan SonRa Hepsi iyi.

Ama qene de WaRRioR'u Tercih EdeRim..
  • tabıkı rogue sorumu buda sımdı
  • quote:

Orjinalden alıntı: LOCB

İtemLer SaqLam oLduktan SonRa Hepsi iyi.

Ama qene de WaRRioR'u Tercih EdeRim..

evet item saglam olucak assasianı secerım ben

• tabiiki priest str ol +7 ii al +7 hb al gör ne oluyo int ol kesilme benim 72 priestim var int döndüm fb +8 set diyiyorum 110 kadar str verdim gerisi hp düşün artık sen :) cz de + sız dosalırım .
  • M4G3
  • buda sorumu yaww ASAS !!!!
  • varya hepsi aslında güçlü(mage dışında mage ayrı bir kategori )
    hangisinden zevk alıyosan ben mesela asas kastım ardream 5x oldu.onu 59a tamamlarım bi ara ama şuan warior kasıyom tek sebebi ise raptor +7 ve üstü şöyle bide yancak offf
  • mage +72 olup eline bi +7 lr erenion alıp 72 çaktıkdan sora kimse karşısında duramaz
  • sıktı böyle topicler
  • ENİYİ TÜR SAĞLAM İTEMLERİOLAN VEDE TABİ EN ÖNEMLİSİ İYİBİ KULLANICISI OLANDIR . KOM BO BİLMİYORSAN NE YAPICAN ASAS I VARRİORU. ENAZ 2_3 SAYFA SKİL LE OYNAYAMIYORSAN NE YAPICAN PRİSTİ MAGEYİ
  • quote:

Orjinalden alıntı: l D . L l

sıktı böyle topicler

SIKTI MADEM YORUM YAPMA KARDESIM ! BEN SADECE SORDUM YANI
  • En iyi diye birşey yok bu oyunda en iyi bir karakter olsaydı oyunun bir anlamı kalmazdı..
  • priest sadece kndi cıkarlarını deil dierlerininde cıkarlarını düşünen tek karakter.başkalarına yardım için yaratılım sanki.ayrıca bp olursan yarı warrior gibi de oluosun
  • hahah bu da soru mu yaa

en güclüsü bp priesttir unutmayın
  • Mage bence
  • Bence Assassin
  • quote:

Orjinalden alıntı: Angelus

En iyi diye birşey yok bu oyunda en iyi bir karakter olsaydı oyunun bir anlamı kalmazdı..

kanqA cokk haklısınn!!!!!
  • Sana Karakterlerlerin + larını - Leri Kısa Kısa Bildiğim Ve Deneyimim Kadarıyla Aktarayım Kardeş

Mage ( 1.5 Yıl Boyunca Mage Kullandım )

+72 Den Düşük Mageler Tek başlarına Bence Pek Birşey Yapamazlar Anca KS le Felan Adam Alırlar

Ama Bir Mage Partisinin Önündede Kimse Kolay Kolay Duramaz Bence Mage Kullanmak Takım İşi Ve Takım Ruhu Gerektirir

Rogue ( 6 aydan Beri Kullanıyorum )

Rogue +55 den Sonra Zevkli Bir Hal Almaya Başlar Andream Charı Olucaksan bence Andream De En Kral Charlardan Biride Rogulerdir

Roguelerin Minor ' u , Light Feet ' i , Stealh ' i Onun Artılarıdır. Minor Comboyu Çok İyi Yapan Bir Roguenin Karşısında Kolay Kolay Kimse Duramaz

Priest ( 6 ay Boyunca Priest Kullandım )

Priestlerde İntci Olduklarında Tam Bir Defanse Makinesi Olurlar Ve Ölmeleri Çok Güçtür Anca 5 - 6 Kişi Girince Yatarlar

Battle Priestler +72 Den Sonra Vurdu mu Ses Getirirler Ben Priesti +72 Yaparım Diyorsan BP Kasmalısın

Warrior ( Çok kısa Bir Süre Kullandım )

Bana Göre Warrior da +70 Den Sonra Yatması Çok Güç Bir Defance Makinası Hala Gelir . Eğer Combo Bilen Bir Warriorsa Raptor Değil Giga Kullanmalıdır

NOT : Ben Kendi Deneyimimce Yazdım Eksiklerim Tabiki Olucak Eklemek İsteyenler Olursa Lütfen Buyursun
  • rogue-asas sonra warrior
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.