Şimdi Ara

Millet nasıl güneşi selamlıyor?!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
759
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben 8de kalktım konu anlatım dinlerken gözlerim kapanıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam o zaman gunesi felan selamlamana gerek yok sabah 8/9 gibi kalkip aksam 12 /1 de yatacak sekilde plan yapabilirsin o gunesi selamlama isi biraz cocukca ifade edilmis bir eylem aslinda o SABAH KALK ESEK GIBI CALIS MANTIGI (Sabah kafa bos oluyormus daha iyi anlasiliyormis ki bence herkes icin gecerli degil gece cok gec yatip ornegin 3/4 gibi oglen 12 de kalkabilirsin bunu yapan arkadasimda var di suan da ankara tip ta okuyor)
  • Şimdi aklıma geldi bundan 3 yıl önce sınava 100 gün filan kalmıştı arkadaşımla karar verdik sabah 4de uyanıp hergün bir deneme çözeceğiz sonra okulda onu tartışıp iyice öğreneceğiz filan Sonra işte ben gaza getirdim arkadaşı şunu bunu yaparız 2aya 140 net yaparız filan internette kilolarca deneme aldık. Başladık 4dr kalktık ilk bi kaç gün heyecanla uykum açılıyordu sonra ben sosyali çözemedim. Dayanacak gücüm kalmıyordu. En sonunda 1 hafta geçmeden kalakamamaya başladım arkadaşda öyle oldu sonra anladım ki o saatlerde hava aydınlanma dan önceki saatler uykunun en tatlı zamanları o saatlerde uyunur yoksa tüm düzenin altüst oluyor. Uykunu adam gibi alacaksın sonra çalışacaksın abi sınav uykudan değerli değil

sonuç ne 140ı 120neti göremedik 12 de

• 10, 11 gibi yatip 3 de kalkiyorum, kendime gelmem 1 saatimi aliyor kahve falan tam ayilmadan oturmuyorum basina genelde 4 gibi baslamis oluyorum

• Ya onu bırak hocam hava karanlık 8 e kadar

Hiç uyanasım gelmiyor ki

• Bende tam tersi öğlen 12 1 de kalkar gece 3 4 5 de yatardım. Ve daha faydali gelirdi. Hem istediğim kadar uyuyorum hemde gece sessiz sakin masanın başında ders çalışmak zevkli geliyordu ya. Hatta tabletten hep film açıp önüme koyardım ben soru cozerken bi yandan sıkılınca kaldırıp kafayı filme bakardım çok cabuk geçiyor yav zaman.

• Gece çalışması efsanedir bana göre de sokakta da ses yok evde de. Sadece öğlen 12 den sonra kalkmış olmam gerekiyor. Ondan sıkıntı benim için:/

• Erken uyuyunca erken uyanabiliyorsun, genelde 10-11 gibi uyurum 6-7 gibi uyanırım, artık bünye mi alıştı bilmiyorum arada 1-2 gibi uyusam bile 7 gibi uyanıyorum

• Sabah 6 en iyisi 12-11 de yatmak koşulu ile

10 dksını balkonda hava alarak,o soğuğu yüzünde hissederek geçirmek gibisi yok.

• birgaripfonksiyon B kullanıcısına yanıt
    İyi de ders çalışıyorsanız muhtemelen ilk 5k da olacaksınız.

• yani genel olarak o saatleri iyi değerlendirmeye çalışıyorum çünkü sabah çalışmak verim açısından diğer zamanlara göre cidden fark oluşturuyor.

inşallah olur hocam hedefim o yönde.

• 6 da uyanıyorum. Erken yattığın zaman çok zorlamıyor ama yine de arada uyku bastırıyor. Öğleye kadar dayanıp öğlende 30 dk uyuyorum başka türlü çekilmiyor :D
  • Gece baykuşları üstün ırk.

• Dersane var mi hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: çubuk makarna

Dersane var mi hocam

Yok hocam evde çalışıyorum

• Sabahları zihniniz gaymak gibi açık olur çok iyi kullanın. Açın biraz paragraf çözün karma geometri üçgen sorusu çözün problem çözün. Yanınıza da kahvenizi alın hatta bir de violin cover açın sakin sakin takılın
  • Çok zor bir iş zamanında bende denemistim ama olmuyor resmen gözlerim kapanıyordu ama olmuyor kalkamıyorum diye sıkıntı içine gitmeyin olmasa da iyi sıralamalar yapabilirsiniz tecrübe ile sabittir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7 saat adam gibi uyumadan konsantre olamıyorum ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sergio Agüero

7 saat adam gibi uyumadan konsantre olamıyorum ben.

Hocam bana en az 10 lazım

• 10 saatte fazla bence :D 7-8 saat uyudun mu alırsın uykunu ama belli bir düzene oturtman lazım .
  • Hocam uyku uykunun mayasıdır derler :d

Size 10 bana 16 fakat o kadar uyuduktan sonra da iyi olmuyor ki

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.