Şimdi Ara

Millet boşa goodyeara, micheline, nokiana para veriyor (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
302
Cevap
4
Favori
9.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yeni lastik aldık ssr idi o yüzden petlas alamadım
  • biri global marka, buyuk capli uretim pazarlama dagitim su bu harcamalari vs var, ustune olusmus konuda da gozuken marka algisi var, tabiki pahali olacak, palavradan bu lastikle ucarsiniz deseler inanir bir suru insan cunku pahali cunku marka algisi var, gidin sanayiye perte cikmis dagilmis arabalarin tekerlerine bakin bakalim petlas mi daha cok gorursunuz yoksa o pahali guya yuzde 10 cok tutanlari mi...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: A380

quote:

Orijinalden alıntı: Master_Evil

quote:

Orijinalden alıntı: A380

quote:

Orijinalden alıntı: Master_Evil

maşallah brigstone blizzakla bugün yokuşta kalan minibüslerin yanından hiçbişey yokmuş gibi geçtim

biristona çuvalla para veriyosun geçmeseydin bari

fiyatları pek bilmiyosun galiba, petlas 120ydi brigstone'u 135e aldım

ben sana petlası 110 dan alırdım 4 lastikte 100 lira yapıyor az para mı?

İşin iç yüzü belli oldu..

• Dün 130'dan 4 tane Lassa Snoways aldım 1 yılda yol yardımı verdiler. Neredeyse verilen hizmetlerin tutarı Petlasa verilen paradan daha ucuza geldi... Hem daha kaliteli hem daha fazla hizmet aldım...
  • Lassa ya da bakın beyler

O da Türk degil mi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeytinkoy

"Michelin'den şaşmamcilar" gelir şimdi.

Michelinden sasmayin

Lastiklerimin ucu eski biri yeni ve delik desik hep yarilmis. Michelin almayin

• Petlasmı ?

Bir kere düştüm ben o hataya.. Güya en iyi lastiğini aldım bir de Velox Sport

Birdaha asla bedava dahi olsa ne kendi arabama takarım nede kimseye öneririm.

Balans sorunu olan,gereksiz yere en ufak sert frende arabaya abs açtıran,patinaja düşen doğru düzgün yolda durmayan bir lastik.. 5 defa balansa girdim defalarca ön arka yapıldı.. hiç bir şekilde çözülmedi sorunum sürekli arabada bir çekme problemi.. farklı yerlerde de balans yaptırdım yine aynı sonuç. Lastikleri değiştirip başka markaya geçince sorun tamamen kesildi ilk balansdan hemen tuttu en ufak çekme vb. yaşamadım bir daha.

Petlasmış savaymış hankokmuş neksenmiş jintutyres miş böyle abuk sabuk markalara inanmayın.. Ülkemiz bu güne kadar kaç sektörde üretim konusunda dünya lideri olabildi ki lastik de olsun.. Boşa macera aramayın michelin,bridgestone,conti,pirelli gibi markalar varken 50-60 fazla verin onları alın.

Yeni aracıma hiç düşünmeden tanesi 250 tl den kışlık 4 tane michelin alpin taktım 200 liraya nexen , 220 tl ye lassa yine o fiyatlarda petlas vardı hiç düşünmedim bile biraz fazla olsun hatta gerekirse 2 katı fazla olsun adam gibi lastik olsun aracınız 4 teker e emanet unutmayın.. aracın güvenliği için lastikten daha önemli bir şey yoktur.

• valla o kadar bilimsel test yapılıyor onlarda çıkan sonuçları bi kenara bırakıp a380 in testlerinin sonucunu dikkate alalım o zaman
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tacox

Millet boşa goodyeara, micheline, nokiana para veriyor

mesela bu durumda petlas da aynı performansı verirdi bence

F-16 ya daimi lastik üreten bir firma audi ne ki?
  • Velox Sport dediğiniz PT711 mi yoksa PT741 modeli mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Duratec

Ülkemiz bu güne kadar kaç sektörde üretim konusunda dünya lideri olabildi ki lastik de olsun.. Boşa macera aramayın michelin,bridgestone,conti,pirelli gibi markalar varken 50-60 fazla verin onları alın.

İşte Sizin gibileri görünce devrim arabaları filmi aklıma geliyor. Ürettirmemek için ellerinden geleni yapan yardakçılar vardı o filmde. Öyle bir sorununuz varsa geri verseydiniz 2 sene garantisi var? Petlas dünyadaki en ileri lastik teknolojisini kullanıyor. Bridgestone de çin malı makinelerle elle lastik yapılırken petlas continental ile aynı lastik imal makinelerini kullanıyor. Şiddetle kınıyorum sizi bir daha petlası kötülemeyin. Ben hiç balans sorunu yaşamadım. Özellikle belirtiyorlar balans sorununuz varsa getirin hemen değiştirelim diye.

• petlas kış lastiğini 200 tl dediler..ucuz da değil...kalitesini bilmiyorum...lassa 4 tanesine 750 fiyat verdi...
  • Petlasın sorunu bence berbat ötesi reklam stratejisi.

Reklamında lastiğin yol tutuşu, güvenilirliği vs. den bahsetmiyorda, 'bir ülkeyi seviyorsanız...' vs. vs. gibi milliyetçi tema kullanıyor. Önceki reklamlarında kurtuluş savaşı teması kullanmıştı.

Kardeşim ben lastiği milleyetçi duygularla mı alacağım. Goodyear'ın, Michelin'in reklamlarına bak adamlar bu lastiği kullanırsan yolda kalmazsın, sorun yaşamazsın izlenimini veriyorlar.

Madem o kadar yüksek teknoloji bir lastik reklamlarında göster bunu. Milletin vatandaşlık duygularını sömürme! Göster bakalım bu reklamı yurtdışında bir ülkede. Kimi etkileyebileceksin?

Sonuçta bende de birçok insan gibi Petlas antipatisi var.
  • dayımın arabasında petlas var iş görüyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zibidi Gonzales -- 12 Aralık 2013; 11:54:47 >
  • Kış lastiği olarak petlasın pekte ucuz olduğu söylenemez . Yaz lastiği ise bence iyi değil. Çok sert ve kazık gibi bir lastik . 4 yıllık miyadını doldurmuş Michelin bile daha yumuşak yanaklara sahip. Yerli marka olduğu için alalım dedik ama çok memnun kalmadık.
    Her zaman yerli ürünü tercih etmek isterim ama körü körüne de almak olmuyor. Daha fazla kaliteyi daha ucuza sunması gerekiyor . Yada ne bileyim lastik testlerine girip ortalamalarda test sonucu alıp ismini duyursa burada yabancı lastik markalarını savunanlar bile alır bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: hawk1903

Petlasın sorunu bence berbat ötesi reklam stratejisi.

Reklamında lastiğin yol tutuşu, güvenilirliği vs. den bahsetmiyorda, 'bir ülkeyi seviyorsanız...' vs. vs. gibi milliyetçi tema kullanıyor. Önceki reklamlarında kurtuluş savaşı teması kullanmıştı.

Kardeşim ben lastiği milleyetçi duygularla mı alacağım. Goodyear'ın, Michelin'in reklamlarına bak adamlar bu lastiği kullanırsan yolda kalmazsın, sorun yaşamazsın izlenimini veriyorlar.

Madem o kadar yüksek teknoloji bir lastik reklamlarında göster bunu. Milletin vatandaşlık duygularını sömürme! Göster bakalım bu reklamı yurtdışında bir ülkede. Kimi etkileyebileceksin?

Aynen katiliyorum.
    Urunden suphesi olmasa boyle destan okumaya gerek kalmaz.
    Keske millet gibi guzel bir kavrami basit ticari emellere alet etmeseler. Cok yapmacik oluyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: Kakà

quote:

Orijinalden alıntı: Tacox

Millet boşa goodyeara, micheline, nokiana para veriyor

mesela bu durumda petlas da aynı performansı verirdi bence

sıkışık trafikte kış ayında araba böyle mi kullanılıyor türkiye de ?

en fazla 40-50

diğerleri gereksiz deyince konu sahibi , burada da mı gereksiz oluyor demek istemiştim

• quote:

Orijinalden alıntı: hawk1903

Petlasın sorunu bence berbat ötesi reklam stratejisi.

hiç olmazsa bridgestone gibi emniyet lastiği gibi saçma bir sloganla bile reklam yapsalar daha akılda kalıcı olurdu...

• İki yıldır petlas snowmaster kullanıyorum, Ankara'nın kış şartlarında.
    Gayet memnunum.
    Eşimin aracına continental aldık. Pek bir fark göremedim açıkcası.
  • petlas bedava verseler almam. yokohama ile çok mutluyum şükür.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.