Şimdi Ara

millet alım gücü var sanıyor hala (uyutuluyoruz)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bim market vs daki olabilecek en kalitesiz leş ürünler bile aşırı pahallı

iddia ediyorum migrosa girip kaliteli ürün alsan bi sepet asgari ücreti rahat geçer

ülke olarak zehirleniyoruz bu leşten farksız ama yinede aşırı pahallı ürünler nedeniyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi şoray uzun yolda -- 4 Aralık 2020; 1:33:23 >

• Geçen ay bir benzinlikte ithal turta buldum abur cubur. Şu ETİ Turta ile aynı ayarda. Tabii 6'lı paketi 22 lira ama aldım gene de.

Abur cuburlar arasında bile kallavi bir kalite farkı varmış onu gördüm. Bizim burada yediğimiz abur cuburlar kim bilir Avrupa'da nasıl?

Aynı şey tüm konularda geçerli. Mesela bir Avrupalı telefon alırken gidip Pro'sunu alıyor biz Lite'sini alıyoruz.

Marketten 200 liradan aşağı çıkabilen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: goodorevil

Geçen ay bir benzinlikte ithal turta buldum abur cubur. Şu ETİ Turta ile aynı ayarda. Tabii 6'lı paketi 22 lira ama aldım gene de.

Abur cuburlar arasında bile kallavi bir kalite farkı varmış onu gördüm. Bizim burada yediğimiz abur cuburlar kim bilir Avrupa'da nasıl?

Aynı şey tüm konularda geçerli. Mesela bir Avrupalı telefon alırken gidip Pro'sunu alıyor biz Lite'sini alıyoruz.

Marketten 200 liradan aşağı çıkabilen var mı?

az önce migros sanal markete girip 40 küsür orta kalite ürün seçtim 2300tl tuttu orta kalite diyorum üstüne basa basa gerçek kalite bile degil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi şoray uzun yolda -- 4 Aralık 2020; 2:18:50 >
  • Dar gelirli ve kalabalık nüfuslu aileler nasıl geçiniyor bilemiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mobidik

Dar gelirli ve kalabalık nüfuslu aileler nasıl geçiniyor bilemiyorum.

Daha bugun 1 er kilo dandik domates dandik biber ve patatese 22tl odedim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.