Şimdi Ara

millet 5-6 tane gol atar biz 2-3 ü buldukmu ... (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
1
Favori
2.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bu skor normal FB'nin oyunu açısından. Mancini skora göre oynatır. İtalyan td sonuca odaklanır. Mühim olan Fb ikinci sezon bu performansı gösterebilir mi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: I907

bizim ileri hatta bak birde sizinkilere sonucun normal olduğunu anlayacaksın.

nerede emenike, sow, kuyt nerede drogba, burak.

Drogba tek başına 3 oyuncudan daha iyi sen neyden bahsediyorsun hocam? Sneijder'den bahsetmiyorum bile.
    Dünya yıldızlarıyla, normal yıldızları bir tutmayın lütfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brandt

quote:

Drogba tek başına 3 oyuncudan daha iyi sen neyden bahsediyorsun hocam? Sneijder'den bahsetmiyorum bile.
    Dünya yıldızlarıyla, normal yıldızları bir tutmayın lütfen.

drogba ve sneijder dünya yıldızı buna aksi bir yorum yapamam zaten hocam.
  • Nathan_Drake N kullanıcısına yanıt
    Sana 2 Üniversite Diploması, 1 Yüksek Lisans Diplaması, 3 seneye kadarda Doktora Diploması yollarım. Merak etme, kargo parası benden olucak. Hadi deh.
  • Onlar çok gol atıyor biz çok gol kaçırıyoruz, bence şans işi
  • Bizim oyuncular tek kulvarda oynamıyor maçı garanti altına alınca. tempoyu düşürüyolar. malum haftada 2 maç yaptık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Talk2MyHand

quote:

Orijinalden alıntı: _conscript_

Abartmayin, canerin golu disindakileri kaleci tutabilirdi. Bize denk gelmiyor boyle kaleciler malesef

millet 5-6 tane gol atar biz 2-3 ü buldukmu ...

Bu duruşu yapan bir kaleci süper ligde eşşek yüküyle para kazanıyor işte.

• O değilde 3 tane ön libero ile oynuyoruz Meyro,Baroni,Topal bu oyunculardan hiç birisi ofansif yönü güçlü oyuncular değil Baroni, Alex gittikten sonra o bölgeye geçti Alex varken Baroni,Emre ve Alex oynuyorduk defansif yükü Baroni çekiyordu Meyro geldiğinden beri ben ofansta birşey yaptığını hatırlamıyorum senede 15 maça çıkıyor 1-2 tane ayağına gelince uzaktan sallıyor Chealse'de ki gibi oynamıyor malesef e Topal zaten defansif orta saha ve biz bu oyuncularla 43 gol atıyoruz.Galatasaray ise Snejder,Selçuk ve Melo 3'lüsüyle oynuyor Snejder ve Selçuk zaten ofansif yönleri çok güçlü oyuncular Melo'nun da ofansif yönü Topal'dan daha iyi bence ve buna rağmen Mancini'nin oyun mantalitesinden dolayı 5-6 atamıyoruz diyenler Gs Fatih Terim döneminde de 5-6 gol attığı bir maç hatırlamıyorum evet bazı maçlarınızda 10-2,11-1 skorlarını bulacak pozisyonlar buldunuz fakat forvetleriniz bunları değerlendiremedi onun için değil mi zaten Burak'a son 2 sezondur gol kralı olmasına rağmen ve şuanda da gol kralı tablosunda zirvede olmasına rağmen yeri geldi mi öldürmeniz.Drogba her ne kadar bazı zor pozisyonları gole dönüşterse de ben dünyanın en iyi gol vuruşuna sahip top 5 forveti arasına gireceğini düşünmüyorum.Türkiye'ye gelmiş en iyi forvet olduğuna hem fikirim çok güçlü,hem oynayan hem oynatan bir forvet ona da katılıyorum fakat son vuruşları çok çok iyi değil bir Raul,Falcao,Cavani veya İbra kadar gol vuruşu yeteneğinin olduğunu düşünmüyorum geldiğinden beri bana o güveni veremedi her maçını da izlemişimdir.Sow hakkında düşündüklerim de çok farklı değil çok saçma pozisyonlarda bir bakıyorum gol olmuş ama bazen öyle pozisyonları kaçırıyor ki şüpheye düşüyorum.

• Sow-Emenike-Webo-Kuyt bu adamlar vrken ötekilerin esamesi okunmaz.Hele Webo tek başına yetiyor.Adam maç başı 15 dk oynuyor 7 golü var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iskobi06

quote:

toplam gol+asist sayısı

burak+drogba=17 gol,7 asist

sow+emenike=15 gol,7 asist

not:kuyt kanat oyndaığı için değerlendirmeye almadım.

Bizim forvetler sizin takimdan daha çok gol atti bunu da yazsaydin.

• ikinci yari gelene gecene 4 5 atmamiz lazim ben cok pis iddialara girdim bu sene sampiyon olmakla kalmayiz en cok gol atip en az gol yiyen takim oluruz diye
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.