Şimdi Ara

Millenicom XBOX İndirme Sorunu (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
2
Favori
6.291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çözülmüştü ama ben modem değiştirdiğimde tekrar sağ altta internet simgesi ünlemli, internet erişimi yok olarak gösteriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BerkayAltok -- 26 Aralık 2018; 16:16:40 >
  • Arkadaşlar herkes milenicomdan ayrıldı konu öldü :) Bir şey sormak istiyorum . Sorun yaşayan bütün arkadaşlar superonline altyapısını kullanan tarifeyi mi kullanıyordu? Telekom altyapılı olan tarifeye geçersek acaba bu dertten kurtulabilir miyiz onu düşündüm bugün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogii

Sorun hala devam ediyor maalesef.

Alıntıları Göster
    merhaba,

konu ile ilgili tarafınıza teknik birimimiz tarafından dönüş sağlanacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: millenicom

merhaba,

konu ile ilgili tarafınıza teknik birimimiz tarafından dönüş sağlanacak.

Alıntıları Göster
    Merhabalar. Sanırım sorunu çözülen arkadaşlar olmuş. Benim durumum hala aynı. Bir kaç hafta önce çözüm amaçlı bir statik ip verilmişti ancak o statik ip ile neredeyse hiç bir siteye giriş yapamıyordum o yüzden onu iptal ettirip tekrardan havuz ipye döndüm ve şu an durumum o günden beridir aynı. Bir arkadaşla konuştum sorunun statik ip verilerek çözüldüğünü belirtmiş. Onda da bendeki gibi sitelerin çoğuna giriş yapılamıyormuş ancak millenicom o sorunu çözmüş sanırım. Abone numaram : 9827314 . Yardımcı olursanız sevinirim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: sariduru

Sabah bilgisayarı açtığımda sağ alt köşedeki ağ bağlantısı simgesi üzerindeki "internet erişimi yok" yazısının "internet erişimi" olarak değiştiğini fark ettim.

Bunun üzerine modem arayüzünden kontrol ettiğimde tarafıma 46 ile başlayan bir ip verildiğini yani CGN havuzundan çıkartıldığımı, modemde görünen ip adresim ile internette görünen ip adresimin aynı olduğunu fark ettim.

Hemen XBOX üzerinden bağlantıyı kontrol ettiğimde CGN havuzundan çıkartılmama rağmen cihazın hala aynı şekilde internete bağlanamadığını fark ettim.

Bilgisayar üzerinden güncellemeleri kontrol ettiğimde de aynı şekilde Microsoft güncelleştirme serverlarına da bağlanamadığımı fark ettim.

Bunlarla birlikte çoğu internet sitesine giremiyorum, örneğin şu anda bu yazıyı cep telefonumun interneti üzerinden yazabiliyorum çünkü Donanımhaber'e de giremedim.

Girebildiğim internet siteleri ise çok yavaş açılıyor.

Yıllardır farklı İSS'lerden internet kullanırım hayatımda hiç böyle bir şeyle karşılaşmadım.

Yekililerden acil çözüm bekliyorum.

Alıntıları Göster
    Merhaba,

Konuyu network birimimize ilettik. Sorunun çözümlendiği hakkında bilgi ilettiler. Sorunun devam etmesi halinde tarafımıza dm'den dönüş sağlarsanız, tekrar network ekibimize konuyu iletelim.

• quote:

Orijinalden alıntı: millenicom

Merhaba,

Konuyu network birimimize ilettik. Sorunun çözümlendiği hakkında bilgi ilettiler. Sorunun devam etmesi halinde tarafımıza dm'den dönüş sağlarsanız, tekrar network ekibimize konuyu iletelim.

Alıntıları Göster
    Tamamdır az önce aradılar beni çözüldü mü diye ancak akşam deneyebilirim ilettim kendilerine. Bir sıkıntı olursa size özel mesajdan dönerim :) Teşekkürler.
  • dogii kullanıcısına yanıt
    renkliorjinal kullanıcısına yanıt
    Dostum , bilerek yapılan bir uygulama bence.internet olan her evde neredeyse bir de pc ve dolayısıyla windows işletim sistemi var. Tamamında değil tabii ki..Çoğunda diyorum. Bu şekilde bir bloke ile 69,90 TL'ye 100 mbps hız alan müşterileri bıktırma politikası ile temizlediler. Zira Türk Telekom topluca sattığı net ücretlerine de zam yaptı. Zarar etmemek adına biz 100 mbps sınırsızları temizledir. Şu an bakarsan 16 mbit tarife 69,90 TL kendi sitelerinde. Bilerek adım adım yapılan bir uygulama. @renkliorjinal bunu dile getirmişti daha önce .
  • Zala_ kullanıcısına yanıt
    Selamlar. İnan böyle bir stratejimiz yok. 69,9 taahhütsüz müşterilerinden zarar etsek bunun çok kolay bir çaresi var. Taahhütsüz olduğu için 1 ay önce bilgi verip istediğimiz fiyata çekerdik. Bu kadar zahmete katlanıp bıltırmakla niye uğraşalım :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Biz de merak içindeydik. 2 ayda sorunu çözemiyorsanız akla başka bir sebep gelmiyor maalesef. İptal etmek istemesem de hattınızı iptal ettim ve 15 tl fazla verip download yaptıran bir ISS’ye geçtim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zala_ kullanıcısına yanıt
    Sorun yaşamana üzüldüm. Hala aktif olsaydın çözmek için elimden geleni yapardım

• Selamlar.

Xbox oyun download sorunu devam ediyor.Güncellemeyi diğer Dsmart internet hattından yapıyoruz hala.Geçen mayıs ayından itibaren Millenicom internet servisini kullanıyoruz.Son iki aydır hızda dalgalanmalar,oyun esnasında yüksek ping ve Xbox oyun güncelleme sorunu sorunu var.Müşteri hizmetleri gayet olumlu ve yapıcı ama ellerinden birşey gelmiyor.

Not:Diğer servis sağlayıcılarda kota kısıtlaması varken,oyun ve smart tv ile birlikte Millenicom'da aylık kullandığımız veri oldukça fazlaydı.O günlerin hatırına devam ediyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben halen aynı fikirdeyim. @Zala_ da açıkça belirtmiş zaten, ben de açıkça belirtmiştim tekrar belirtiyorum. Bu bilerek yapılan bir şey, aktif olsaydınız elimizden geleni yapardık, çözerdik vb cümleleri gerçeklik barındırmıyor. Çünkü benim tüm sorunlarım TT ye geçince çözüldü, garip ki siz buna kablolarınız da sıkıntı var, modeminiz de sıkıntı var diyordunuz. En son bu çareyi buldunuz çözemeyince. Ben yine TT altyapısı kullanıyordum zaten hiç bir şey değişmedi. Ama hızım, indirmem gayet stabil çalışıyor. Demek sorun Millleni de imiş. 6 ay yaşamayıp bir den son 1 ay bu sorunu yaşamak, son 2 haftası fazlasıyla yaşamak, bunları hiç bir şekil de çözüme ulaştırmamak. Sorunun tamamen sizden ve bilerek yapıldığını gösteriyor. Hırsız zaten benim suçum var ben soydum hadi tutuklayın beni demez.
  • Selamlar.

Xbox download sorunu,hızda dalgalanma ve yüksek ping sorunu çözüldü.

Konuyla bizzat ilgilenen Alper bey ve Millenicom ekibine teşekkür ediyorum.
  • MinnieMaggie_TR M kullanıcısına yanıt
    Keyifle kullanmalar dilerim. Sorunun çözülmesine sevindim. Sanırım xbox sorunu çözülmemiş tek müşteri kaldı. Ona da bakıyor arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Alper_Karaer

Keyifle kullanmalar dilerim. Sorunun çözülmesine sevindim. Sanırım xbox sorunu çözülmemiş tek müşteri kaldı. Ona da bakıyor arkadaşlar
    O da benim muhtemelen :) Dun yeni modem geldi. Takildiktan sonra telefonunu aldigim arkadasi aradim milenicomdan ancak ulasamadim. Beni de aramislar telefon sarjdaydi ben gormedim. Bugun ulasamam artik kimseye yarin bir daha aricam. Benim xbox sorunu cozuldu aslinda ancak su an sosyal medyadaki sitelerde foto ve video yuklenmiyor o da cozulurse bir sikintim kalmayacak.

• dogii kullanıcısına yanıt
    Aslında seninkini çözüldü saymıştım :) başka bir müşterimiz yazmış foruma sorunu devam ediyormuş. Umarım kalan az kısım hallolur pazartesi

• FTTC

Modem:TP-Link TD-W9977 300 MBps Wireless Gigabit VDSL/ADSL Modem Router

Millenicom XBOX İndirme Sorunu
  • Şimdi xbox sorunu çözüldü mü millenicom için? Xbox ve millenicom kullanıp bağlantı, indirme, ping vs sorunu yaşayan var mı? Özellikle SOL fiber altyapısı üzerinden kullan arkadaşların yorumlarını bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: saitates

Şimdi xbox sorunu çözüldü mü millenicom için? Xbox ve millenicom kullanıp bağlantı, indirme, ping vs sorunu yaşayan var mı? Özellikle SOL fiber altyapısı üzerinden kullan arkadaşların yorumlarını bekliyorum.
    https://forum.donanimhaber.com/millenicom-sol-altyapisi-fiber-kullanicilari-yorumlariniz--136587431#136605032

Soyle bir konu acmistim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.