Şimdi Ara

Millenicom un sözüyle yola çıkmayınız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir çok şehirde millenicom firmasını kullandım. Şehir değiştirdim ve önceki şehrimdeki aboneliğimi iptal ettim. Yeni şehrimde millenicoma başvurayım dedim bugün epey bi müşteri hizmetleryle konuştuktan sonra yıllardır müşterisi olduğum için bana özel bir fiyat ve hız teklif edildi ben de memnuniyetle kabul ettim. Daha sonra tekrar bir başka biri müşteri hizmetleri tarafından aradı ve önceki arkadaşımız yanlış bilgi aktarmıştır dedi ve herşeyimi buna göre hazırladım dedim bağlatmayabilirsiniz tercih tabiki de sizin denildi. Whatsapp hattından görüştüm yanlış teklif verilmiş dahi olsa uygulamakla yükümlüdür denildi şikayet kaydı açtım konuşmalar dinlensin dedim geri dönüş sağlanmadığı gibi müşteri hizmetleri yardımcı olmamak adına elinden geleni yapıyor mağdur da olup zamanım gidiyor bir an önce bir firmayla anlaşıp internet bağlatmalıyım. Whatsapp hattının yazdığı mesajın bir kısmını ss olarak da ekliyorum. İnsanlara önce teklifler verip daha sonra bunu kabul etmeyip hem insanların hevesleriyle oynuyorlar hem de işimize taş koyuyorlar. Sözlerne güvenerek hareket edip yarı yolda kalıyoruz.
    Millenicom un sözüyle yola çıkmayınız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• @millenicom

• Millenicom doping den sonra bozdu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben size yardımcı olayım. Bana whatsapp yazışmalarını PM atar mısınız. Hem de eski müştermizmişsiniz sizden kıymetli mi. Elimizden ne geliyorsa yaparız.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Millenicomun " sizi daha once arayan arkadas yanlis bilgi vermis" lafi meshur oldu iyice. Şu firmayi kim aldiysa komple bir ceki duzen versin. Biz ayseyle ahmetle muhattap degiliz firmayla muhattabiz. Kimle konussak farkli beyanlari oluyor boyle sirket politikasi olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: tazmannia

Millenicomun " sizi daha once arayan arkadas yanlis bilgi vermis" lafi meshur oldu iyice. Şu firmayi kim aldiysa komple bir ceki duzen versin. Biz ayseyle ahmetle muhattap degiliz firmayla muhattabiz. Kimle konussak farkli beyanlari oluyor boyle sirket politikasi olmaz.
    Kesinlikle öyle hocam

• Merhaba,yardımcı olmak isteriz. Pm üzerinden bize bilgilerinizi iletebilir misiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: millenicom

Merhaba,yardımcı olmak isteriz. Pm üzerinden bize bilgilerinizi iletebilir misiniz ?
    Arkadaş pm den bilgi istedi ama bi sonuca varamadık

• Firma cok acemi maalesef

• quote:

Orijinalden alıntı: OA

Arkadaş pm den bilgi istedi ama bi sonuca varamadık

Alıntıları Göster
    Merhaba,tarafınıza PM üzerinden iletişime geçilmiştir.
  • Son durum:
    Arkadaşlar ses kayıtları herşey ortada olmasına rağmen teklif verilen fiyattan caydılar ve sizi şöyle sanmıştık böyle anlamıştık tarzında bahanelere sığınarak mağdur ettiler. İptal talebim süreçte olmasına ve vazgeçebilmeme rağmen görüşmeye göre adım attım o an vazgeçedebilirdim fakat yanlış bilgilendirme sonucu vazgeçmedim. Günlerdir süren iptal talebim de o günün akşamı gerçekleşti. Müşteri hizmetlerine vazgeçebileceğimi söylememe rağmen hayır önceden iptal edilmiş size mesaj geç gelmiş gibi bir şeyi savundu. Her neyse arkadaşlar fahiş fiyat da olsa başka firmayı tercih edicem. Millenicom u kullanmanızı tercih etmenizi asla önermiyorum

• Ayrıca diyorlar ki müşteri hizmetleriyle görüştüğünüzde iptal işlemini başlatsaydınız size uygun indirim uygulardık. “ ee müşteri hizmetlerinizin sözüyle zaten iptal işleminden vazgeçmeyip yeni müşteri olarak bağlattım. Eğer düzgünce tarafıma iletilseydi zaten iptal sürecinde olan aboneliğimden vazgeçerdim”

• quote:

Orijinalden alıntı: OA

Son durum:
    Arkadaşlar ses kayıtları herşey ortada olmasına rağmen teklif verilen fiyattan caydılar ve sizi şöyle sanmıştık böyle anlamıştık tarzında bahanelere sığınarak mağdur ettiler. İptal talebim süreçte olmasına ve vazgeçebilmeme rağmen görüşmeye göre adım attım o an vazgeçedebilirdim fakat yanlış bilgilendirme sonucu vazgeçmedim. Günlerdir süren iptal talebim de o günün akşamı gerçekleşti. Müşteri hizmetlerine vazgeçebileceğimi söylememe rağmen hayır önceden iptal edilmiş size mesaj geç gelmiş gibi bir şeyi savundu. Her neyse arkadaşlar fahiş fiyat da olsa başka firmayı tercih edicem. Millenicom u kullanmanızı tercih etmenizi asla önermiyorum
    Merhaba,pm üzerinden dönüş sağlandı
  • dostum geçmiş olsun tr'nin en leş internet servisi millenicom. vermediklere internete para alırlar bağladıkları interneti yanlış bağlar 2 ay sonra keserler neler neler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: taktaktakirdama

dostum geçmiş olsun tr'nin en leş internet servisi millenicom. vermediklere internete para alırlar bağladıkları interneti yanlış bağlar 2 ay sonra keserler neler neler.
    Aynen öyle dostum. Hizmet veremiyorlar

• İyiçe sıçtılar bunlar,forumdonanım gibi türkşyenin en büyğk forumunda artık millenicom rezaletlerini okur olduk.

• benim eski kullanı adım:yunskrgl ben bunların bu rezaletlerini 1 yıl önce çok yazdım kimse dinlemedi bana interneti yanlış bağladılar onlar yüzünden portum gitti şimdi 1 yıldır port yok millenicom gibi leş internet sağlayıcı yüzünden.
  • bunlar socara gecmıs hayatta guvenmem sahsen. Demiroren mılangaz gıbı dandık urunuyle meshut onlarda totalle baglantı kurduktan sonra totaldende kacıyorum
  • ne zaman yardımcı oldunuz da böyle oldu
  • bu adamlara iptal için istek oluşturdum 2 gündür bir dönüş yapmadılar yarın öbür gün fatura felan geçirmeye çalışırlar bütün kayıtlar var bende iyiki :D

Edit: Sonunda aradılar ve iptal ettiler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Msevinc -- 1 Ağustos 2019; 19:45:45 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.