Şimdi Ara

Millenicom TT Altyapısı Modem

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
2
Favori
524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ben millenicomdan internet bağlamayı düşünüyorum. Forumdaki bağlantı gecikme problemleri biraz kafamı karıştırsa da yine de denemek istedim. Şöyle bir sorum olacaktı sizlere. Ben yeni taşındığım evim için bağlantı kurduracaktım ancak evde hem Türk Telekom fiber modem hem de kablosu takılı olduğunu gördüm. Millenicoma bu durumu bildirdiğim de modemi kullanamayacağımı söylediler. Sizce de böyle mi olması gerekiyor? Ben de şanslıyım diye seviniyordum modem parası vermeyeceğim diye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Abonelik başvurusu yaptığınızda Türk Telekom kurulum ekibi sizin adınıza zimmetlenecek yeni bir modem getirecek. Bu evde kalan modem evden taşınan kişiye ait olabilir. Modemi iade etmediği için ceza ödeyecektir. Birgün geri gelip modemi isteyebilir :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • eve kadar fiber ise sistem ont olabilir gördüğünüz eğer ont ise 2 cihaz ile bağlanıyorsunuz internete ont + router. Router'ı telekom getiriyor
  • Anladım.Cevaplarınız için teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • millenicom'a yeni abone olacaksanız arkadaşını getir kampanyası var, 1 ay hediye veriyor hocam.

kampanya kodu 3EC83A04
  • merhaba Alper bey, bende ttnet fiber abonesiyim taahhütüm bitmek üzere millenicoma geçmek istiyorum kafamda bir kaç soru var?bölgede tek ttnet fiber altyapısı var 100 mbite kadar destekliyor adresim. daha önce millenicom ile görüştüm bağlantı ücreti alınmayacak sizden dendi. mevcut netiniz olduğu için.sorularım:
    1-Şimdi bana yeni modem mi gelir yoksa altyapı ttnet fiber olunca aynı modem üzerinden devam edebilir miyim?
    2- formu okudum şikayetvar.com da yorumlara baktım çok fazla memnuniyetsizlik var ben denemek istiyorum yine de taahhütsüz 35 mbit paketi alsam 2 ay içinde iptal edersem bana cayma bedeli çkar mı çıkarsa ne kadar olur?
    3.taahhütsüz paket isteyip taahhütlü paket üyeliği yaparsanız bundan nasıl kurtuluruz?
  • merhaba Alper bey, bende ttnet fiber abonesiyim taahhütüm bitmek üzere millenicoma geçmek istiyorum kafamda bir kaç soru var?bölgede tek ttnet fiber altyapısı var 100 mbite kadar destekliyor adresim. daha önce millenicom ile görüştüm bağlantı ücreti alınmayacak sizden dendi. mevcut netiniz olduğu için.sorularım:
    1-Şimdi bana yeni modem mi gelir yoksa altyapı ttnet fiber olunca aynı modem üzerinden devam edebilir miyim?
    2- formu okudum şikayetvar.com da yorumlara baktım çok fazla memnuniyetsizlik var ben denemek istiyorum yine de taahhütsüz 35 mbit paketi alsam 2 ay içinde iptal edersem bana cayma bedeli çkar mı çıkarsa ne kadar olur?
    3.taahhütsüz paket isteyip taahhütlü paket üyeliği yaparsanız bundan nasıl kurtuluruz?
  • asreis_07 A kullanıcısına yanıt
    Merhaba ,
    Cevaplarım:
    1- yine türk telekom’un getireceği fiber modem olur. Mevcut modemi teslim edip yenisi gelecektir.
    2- hat taşıma yoluyla abone olmak istediğinizi mutlaka belirtin. Bu sayede kuruluma gerek kalmaz
    ve ücreti olmaz. Modem de satın almadığınız için cayma bedeli söz konusu olmaz. Ek olarak şikayetvar.com verilerine göre en iyi 2. Firmayız. Aşağıdaki analizi tekrar paylaşmak isterim.
    3- Sözleşmeyi zaten siz kendiniz imzalıyorsunuz. Verilecek paket açıkça belirtiliyor. Böyle bir hata ihtimali çok düşük ama sözleşmede görüp hala düzeltebilirsiniz. Bu sorunu yaşadığını belirten müşterilerin satış çağrıları incelendiğinde müşterilerin kendi hatası olduğu anlaşıldı geçmişte. Mesela superonline altyapısında taahhütsüz teklif olmadığı halde superonline teklifini taahhütsüz aldığını sanmak gibi çok nadiren olabilir.

Millenicom TT Altyapısı Modem

• ttnetle bayağı fiber modemi sıkıntısı yaşadık değiştirttim şu an çok süper verim alıyorum. eski tilgin modemden getirirse aynı problemi yaşama ihtimalim çok yüksek o modemlerde sinyal problemi var. böyle bir durumda benim muhattabım kim olacak siz mi yoksa ttnet mi?
    birde arkadaşını getir kampanyasında sadece arkadaşım 1 ay bedava kullanacak yoksa ikimizde mi?
    Türk Telekom’un bu dönemde ZTE modem getirdiğini biliyorum fakat bunu biz kontrol etmiyoruz. Gelen Türk Telekom ekibine belirtmenizde yarar var.
    Arkadaşını getir kodunda her ikiniz de 1 ay bedava kazanırsınız.

Türk Telekom’un bu dönemde ZTE modem getirdiğini biliyorum fakat bunu biz kontrol etmiyoruz. Gelen Türk Telekom ekibine belirtmenizde yarar var.
    Arkadaşını getir kodunda her ikiniz de 1 ay bedava kazanırsınız.

• Yeni reklamımızı izlediniz mi?
    https://www.youtube.com/watch?v=TQcyTxnYVOw
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.