Şimdi Ara

Millenicom tarafından dolandırılıyorum!! ÇÖZÜLMEMİŞ YENİ FATURA GELDİ!! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
482
Cevap
3
Favori
39.289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
243 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: millenicom

Merhaba,
    Millenicom 2004 ten beri en iyi alternatif internet servis sağlayıcı olma hedefiyle 260 bin i aşkın müşterisine kurumsal ve bireysel hizmetler vermektedir. Dolandırıcılık söz konusu mümkün değildir.

Alıntıları Göster
    48 lira için dolandırıcı damgası yiyorsunuz kötü bir amacınız olmasa bile ortada bir mağduriyet var siz bu adamın sorununun üzerine düzgünce gidip yaşattığınız sıkıntıdan ötürü 2 ay bedava internet verseydiniz bu adam sizin daimi müşteriniz olurdu 48 liranın fazlasını kazanırdınız hem de resmen hayır duasıyla ama sanırım insanların size küfür ederek verdigi 48 lira daha çok hoşunuza gidiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• millenicom kullanıcısına yanıt
    Ben iptal etdim fatura neyse öderim bir daha millenicom kimseye tavsiye etmiyorum

En iyi müşteri kayip eden musteri firması millenicom

Turknet bile sizin yaptiniz yapmadi

Turk telekom ekipleri ay 1 önce millenicom ait olan adsl port devre degisimi yapildi Eski Turk Telekom hattim bagladi ? 26 gunluk kullanim olmadi
  • Millenicom tarafından dolandırılıyorum!! ÇÖZÜLMEMİŞ YENİ FATURA GELDİ!!
  • huseyinadukeeee kullanıcısına yanıt
    millenicom alınmaz kimseye tavsiye etmiyorum turknet bile bunların yanında melek kalıyor
  • Yukarı

• quote:

Orijinalden alıntı: smart0201

millenicom alınmaz kimseye tavsiye etmiyorum turknet bile bunların yanında melek kalıyor
    Hocam valla yazık günah bu millete ya TTnetin fahiş fiyatlarından kaçmak için bunlara geliyorsun bu sefer bunlar ayri geçiriyor valla bu milletin çektiği çile çile değil artık

• Sizi çok iyi anlıyorum. Ben de bundan yaklaşık 4 sene önce Himnet diye bir firmadan birisinin tavsiyesiyle internet aldım ve resmen hayattan soğuttular. Dakika başı kopan ve 16Mbps olduğu halde 5-6'yı zor gören bir hizmetleri(!) vardı. Bunun sebebini sorduğumda hattınız desteklemiyor, ankastre eski, kablonuzda sorun var diyerek geçiştiriyorlardı. Hatta pazar günleri komple internet olmuyordu sanırım dükkanın şalterlerini indirip tatil yapıyorlar. 4-5 ay dayandım ve en son 300 lira gibi bir cayma bedeli ile haram zıkkım ederek bağlarımı kopardım.

Superonline ile görüştüm ve hattımın 64 Mbps kadar desteklediğini şaşırarak öğrendim. 24Dwn-3Up Mbps VDSL hattı aynı altyapı ile eve bağlattım. İnternet ücreti zerre umrumda değildi. Maşallah 4 senedir kullanıyorum ve toplasanız 4 kere internetim gitmedi ve vaad ettikleri hızları bana sağlıyorlar.

Demem o ki 3-5 lira az vereceğim diye hem sinir hastası olmayın hem de boşa fazla fazla para ödemeyin.

• Konuyu okurken kendimi kesesim geldi yeminle..

Bir de burada firma yetkilisi adı altında etkisiz elemanlar var, hem haklısın hem de üstüne makyaj çekip sanki şirket çalışıyor da sen işleri yokuşa sürüyormuşsun gibi yansıtmaya çalışıyorlar..

La şimdi duvara iki kafa atıp gelicem ha!!

Millenicom tarafından dolandırılıyorum!! ÇÖZÜLMEMİŞ YENİ FATURA GELDİ!!
  • Bunlara Papuç bırakmayın arkadaşlar. Konu sahibi anladığım kadarıyla engelli bir kardeşimiz. Siz utanmıyor musunuz engelli birini bu kadar uğraştırmayı? Fax mış, bir de presedür böyle diyor pişkin pişkin sinirlendim ya. Anayasal kanun mu arkadaş fax? En son 1985 te fax vardı sonra bitti gitti. Utanmaz haram yiyen bir firma bu. 2004 ten bu yana 260 bin abone alabilmişler baksanıza. Merdiven altı iss si sizi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: millenicom

Merhaba,
    Adreste port aktif durumda. Port girişiniz sağlanmış durumda olmasından dolayı aktif durumdasınız.Sadece evrak eksikliği sebebiyle internet kullanımı yapamamaktasınız. Bu sebeple porttan dolayı açılan kayıtlar olumsuz değerlendirilmiştir.

Alıntıları Göster
    hepsine tamam da o zaman niye fatura çıkartıp para istiyorsunuz (verilmeyen hizmet olduğunu sizde söylediğinize göre)

bu internet işi artık iyice can sıkmaya başladı ,sadece bu sağlayıcı değil diğerleri de aynı ,bir defa sözleşme imzalayınca isterse hiç internet vermesinler her ay düzenli fatura çıkartıp ödeyeceksiniz diyorlar

el insaf ,sayın yetkili misal siz bir tv. alsanız ve size tv. prosedür denilerek verilmemiş olsa ,buna rağmen parası istense normal der misiniz ?

diğer anlamadığım konu ise ,bir yerde diyorsunuz evrak eksikliğinden ,diğer yerde port girişi sağlanmış durumda ama sonra yine porttan dolayı diyorsunuz
    gel de anla ?

sonra porttan dolayı diyeceğinize evrak eksikliğinden niye demediniz ,insanlar falcı mı böyle ne denildiği dahi anlaşılmayacak şekilde verilen cevapları anlayacak ?

• quote:

Orijinalden alıntı: C.CEMİL

hepsine tamam da o zaman niye fatura çıkartıp para istiyorsunuz (verilmeyen hizmet olduğunu sizde söylediğinize göre)

bu internet işi artık iyice can sıkmaya başladı ,sadece bu sağlayıcı değil diğerleri de aynı ,bir defa sözleşme imzalayınca isterse hiç internet vermesinler her ay düzenli fatura çıkartıp ödeyeceksiniz diyorlar

el insaf ,sayın yetkili misal siz bir tv. alsanız ve size tv. prosedür denilerek verilmemiş olsa ,buna rağmen parası istense normal der misiniz ?

diğer anlamadığım konu ise ,bir yerde diyorsunuz evrak eksikliğinden ,diğer yerde port girişi sağlanmış durumda ama sonra yine porttan dolayı diyorsunuz
    gel de anla ?

sonra porttan dolayı diyeceğinize evrak eksikliğinden niye demediniz ,insanlar falcı mı böyle ne denildiği dahi anlaşılmayacak şekilde verilen cevapları anlayacak ?

Alıntıları Göster
    Hocam evrak eksikligini bahane etmek istediler önce ben kanit yukleyince bu sefer "tamam siz gondermissiniz ama ya bizim elemanimiz sisteme girmemis yada teknik bir sıkıntı olmuş" dediler telefonda. Bende " sizin sirket icinde yasadiginiz sorunlar benim umrumda degil ben hizmet alamadigim halde bana fatura cikariyorsunuz" diyince bisey diyemediler. Anladigim kadariyla port sorunu oldugunu kabul ederlerse fatura gondermeleri yasal olarak yanlis oluyor o yuzden burdaki yetkili israrla sorunu baska yerlere yikmaya calisiyor, "biz internetinizi bagladik o yuzden fatura cikiyor bu normal" diyebilmek icin. Ama konudada bahsettigim gibi ben 1 gun bile hizmet almadim kendilerinden, ki bunu zaten millenicom yetkililerinden de kabul etmeyen yok. Ama iş faturaya gelince haziranda 48tl fatura cikardik, hattinizi iptal ettiginiz icinde temmuzda 120tl civarinda fatura cikaracagiz diyor bazi yetkililer. Hattimi iptal etmemis olsam 30tl(baglanti ucreti)+ 50tl (internet hizmet bedeli yaklasik) toplam 80tl her ay fatura cikarmaya devam edeceklerdi almadigim hizmet icin. Sorunuda cozebilirlermiydi interneti baglayabilirlermiydi mechul.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tazmannia -- 16 Temmuz 2019; 8:52:50 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ryzen Tevfik

Sizi çok iyi anlıyorum. Ben de bundan yaklaşık 4 sene önce Himnet diye bir firmadan birisinin tavsiyesiyle internet aldım ve resmen hayattan soğuttular. Dakika başı kopan ve 16Mbps olduğu halde 5-6'yı zor gören bir hizmetleri(!) vardı. Bunun sebebini sorduğumda hattınız desteklemiyor, ankastre eski, kablonuzda sorun var diyerek geçiştiriyorlardı. Hatta pazar günleri komple internet olmuyordu sanırım dükkanın şalterlerini indirip tatil yapıyorlar. 4-5 ay dayandım ve en son 300 lira gibi bir cayma bedeli ile haram zıkkım ederek bağlarımı kopardım.

Superonline ile görüştüm ve hattımın 64 Mbps kadar desteklediğini şaşırarak öğrendim. 24Dwn-3Up Mbps VDSL hattı aynı altyapı ile eve bağlattım. İnternet ücreti zerre umrumda değildi. Maşallah 4 senedir kullanıyorum ve toplasanız 4 kere internetim gitmedi ve vaad ettikleri hızları bana sağlıyorlar.

Demem o ki 3-5 lira az vereceğim diye hem sinir hastası olmayın hem de boşa fazla fazla para ödemeyin.
    Bende superonlinei yillarca kullandim hocam dediginiz gibi internetleri cok stabil ve sorunsuz. Suan baglatmaya calistigim adresimde 1 2 yil ikame etmicegim icin superonlinei kapattim. Diger adresimde turknet baglattim tahattutsuz oldugu icin sorunsuz problemsiz onuda kullandim. Turknetteki hattimi suan sorun yasadigim adrese tasimak istedigimde bos port yok tasiyamayiz isterseniz kapatalim edelim isterseniz donduralim dediler, kapattim. Sonrasinda turk telekomla gorustum onlarda adresimde port olmadigini genel merkeze port talebinde bulunmam gerektigini ancak port acilirsa baglanti saglayabileceklerini soylediler. Netspeedde benzer seyleri soyledi. En son millenicomla gorustugumda "port yok ama bizim yetkimiz var 2 haftaya acariz baglantiyi saglariz" dediler ve sureci baslattik basima bunlar geldi.

Ozellikle port sorunu olan arkadaslar dikkat etsin. Ben suan maddi manevi madur ediliyorum. Baskalarinin cani yanmasin.

• Şuan için iptal departmanindan yaptigim gorusme cercevesinde hareket ediyorum. Bana "adresimde bos port olmadigi icin hattimin ucretsiz iptalini talep ediyorum" yazip fax gondermemi soyledi (burdaki yetkili israrla faximi boyle gondermemem gerektigini soyledigi halde) faximi bu sekilde yazip gonderdim. Kendiside detayli olarak fatura iptal talebi yazdigini, adresimde port olmadigi icin ve bugune kadar hic hizmet almadigim icin talebin kabul edilecegini dusundugunu soyledi. Bugun mehmet beyle tekrar gorusup kendisiyle yaptigimiz gorusmeden sonra iptal talebinde baska bir firma yetkilisi tarafindan degisiklik yapilip yapilmadigini(yasadiklarim iyice iskillendirdi) sorucam ve surec hakkinda bilgi alicam.

• Az once millenicom tarafindan tekrar arandim. Engelli raporunun okunamadigi icin sorun oldugunu soylediler, raporu tekrar atmami istediler.

https://i.hizliresim.com/anEXbz.png

Buda okunamayan rapor pes diyorum artik daha ne kadar sasirtabilecekler merak ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: tazmannia

Az once millenicom tarafindan tekrar arandim. Engelli raporunun okunamadigi icin sorun oldugunu soylediler, raporu tekrar atmami istediler.

https://i.hizliresim.com/anEXbz.png

Buda okunamayan rapor pes diyorum artik daha ne kadar sasirtabilecekler merak ediyorum.
    Kendi üzerlerine düşen işleri yapmayıp. Bildiğin çirkefliğe yatıyorlar şimdi. Kendi kabahatlerini örtecekler akılları sıra. Ne işleri var engelli raporuyla. Rapor olmazsa bile internet bağlanır. Sadece indirimlerden faydalanamazsın. Hiç millet de akıl yok bi bunlar akıllı.

• Böyle firmalar nasıl bir yokluk çekiyorlar da daha hizmet başlamadan faturalandırma işine gidiyorlar hemen anlamıyorum , aklım almıyor sanki açlar da benim vereceğim para ile firmayi kurtaracaklar . Bir firma da demiyor ki herşey hallolsun ondan sonra fatura düzenlemeye başlayalım . Yazıktır ya . Hem müşteri hizmetlerine hem de kullanıcıya .

• Para için Ruh'unu satıcak firmadır.

Binadaki port arızasını (basit bi kablo kopmasını) 32 gün onartamayıp
    Bu 32 gün içinde açtığım 20 arıza kaydına rağmen
    "İnternet kullanmışsınız efendim,250gb kullanım görüyoruz rakam yalan mı söylesin" tarzında küstahça cevaplarla fatura ödemesi beklemiştir.

İşin garibi 32. günün sonunda TTnet saha ekibi gelip evime kadar girip internetim olmadığını tespit etmiştir.
    Üstelik saha ekibi "Abi senin port kablon bağlı değil daha evel nasıl internet kullandın ki?"
    şeklinde şaşkınlığını belirtmiştir.
    Buna rağmen 15-20dk süren 7-8 telefon görüşmesi sonucu önce 8TL

Sonraki 3-4 adet 15-20dk süren ağır şikayet ve Millenicom'a küfür'e yakın hakaretlerimden sonra bi de 33TL lik indirim alabildim.

Yazık yahu bu zihniyete...
    Vallahi 1 fatura iadesini alıncaya kadar canım çıktı.
    Bütün kanıtlarıyla internet kullanamadığım belli olduğu halde 3-4 saatlik telefon görüşmesi yapmadan iademi alamadım.

Adı batasıca paragöz yamyamlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omega.108 -- 16 Temmuz 2019; 9:53:14 >

• tazmannia T kullanıcısına yanıt
    millenicom'a geçmeyi düşünüyordum araştırıyordum iki gündür konuyu tam zamanında gördüm teşekkürler uyandırdığın için iyiki acele etmemişim şimdi çevremdekileri uyaracağım

• quote:

Orijinalden alıntı: emurat

Kendi üzerlerine düşen işleri yapmayıp. Bildiğin çirkefliğe yatıyorlar şimdi. Kendi kabahatlerini örtecekler akılları sıra. Ne işleri var engelli raporuyla. Rapor olmazsa bile internet bağlanır. Sadece indirimlerden faydalanamazsın. Hiç millet de akıl yok bi bunlar akıllı.

Alıntıları Göster
    Aynen oyle hocam şuan kendilerini hakli cikarmak icin yol ariyorlar sanirim. Raporu fotograf olarak atsam belkide sagi, solu okunmuyor diye bahane ureticeklerdi ama ben raporu pdf olarak attim ssdeki gibi hersey okunakli ve net.

• quote:

Orijinalden alıntı: McCloskey

millenicom'a geçmeyi düşünüyordum araştırıyordum iki gündür konuyu tam zamanında gördüm teşekkürler uyandırdığın için iyiki acele etmemişim şimdi çevremdekileri uyaracağım
    Rica ederim hocam öncelikli amacim insanlarin benim gibi mahdur olmasini engellemek. Sektor oldukca buyuk bir cok firma var, isini hakkiyla yapan firmlardan hizmet almamiz ve isini dogru yapamayan firmalardan uzak durmamiz biz kullanicilarin aramizda yaptigimiz paylasimlar sonucu mumkun olacaktir.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.