Şimdi Ara

Millenicom Taahhüt Bozma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar taahhüt bozmayla ilgili eminim forumda yüzlerce konu açılmıştır ama benim durumum biraz farklı. 2016 yılında türk telekomun internetini kullanırken millenicom tarafından arandım. Türk telekomdan aradıklarını ve beni farklı bir tarifeye geçirmek istediklerini söylemişlerdi ben de kabul ettim. Aynı gün içinde 3-4 farklı kişiyle görüşme gerçekleştirdim hepsi de bir sonraki aramada talebin gerçekleşeceğini söylediler ve en son görüşmemde "siz hangi firmadan arıyorsunuz türk telekom değil mi?" diye sorduğumda "hayır biz millenicomuz" cevabını aldım. O sırada türk telekomun tarife ücretleri baya yüksekti düzgün hizmet de alamadığım için kabul ettim ve millenicoma geçtim. Fakat bana herhangi bir sözleşme filan göndermediler ya da benden kimlik fotokopisi vs herhangi bir bilgi talep etmediler. Üzerinde millenicom yazan bir şeye imza atmadığıma eminim. Yalnız 2018 yılında telefonla bir tarife değişikliği gerçekleştirip hızımı yükselttim hepsi o. Millenicomun online işlemlerinden abonelikle ilgili evraklarıma baktığımda da bana ait olmayan imzayla bir taahhütname var. Bu zamana kadar faturaları da düzenli ödedim zaten fakat 16 mbit tarifeye 5 mbit hız veriyorlar ve 75 lira gelmesi gereken fatura 80 lirayı geçmeye başladı canımı çok sıkıyor bu durum. Bugün 01.12.2020 yılına kadar taahhütüm kaldığını öğrendim. Ödemem gereken cayma bedeliyse 846 tl imiş. Turknetin 35 mbitlik paketine geçmek istiyorum bu hız bize yetmiyor çünkü. Ben bu adamların bana keseceği cezayı ödemezsem ne olur? Tüketici hakem heyetine filan başvursam olumlu sonuç çıkar mı sizce?

• cberge C kullanıcısına yanıt
    Bana müşteri numaranızı PM atabilir misiniz. Konuyu da tekrar yazarak. Hem hız sorununuzu çözelim hem de aklınızdaki tüm soru işaretlerini giderelim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Taahhütün bozulması için kaç gün internet olmaması lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.