Şimdi Ara

Millenicom Superonline Altyapısında 50-100 mbit sınırsız 89,90-129,90 (24 ay) (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
418
Cevap
2
Favori
20.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sol fiber alt yapısı kullanan taşeron iss firmalarını biliyor musunuz?
    Milleni dsmart hariç

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: UzunEsmer

Sol fiber alt yapısı kullanan taşeron iss firmalarını biliyor musunuz?
    Milleni dsmart hariç
    Vodafone ,extranet (extranet en son sadece bayiden başvuru alıyordu. Bayiler sadece ege bölgesinde var. Başvuru yaptıktan sonra istediğiniz yerde kullanabilirsiniz demişlerdi. Fiyatları diğer alternatiflere göre yüksekti diye hatırlıyorum.)

Millenicom, d-smart, vodafone, extranet dışında sol altyapısını kullanabilen yok bildiğim kadarıyla.

• Superonline altyapısı ile 100 mbit abonesyim. Dünden beri internetim yok. Fiber cihazında los ışığı kırmızı yanıp duruyor. Millenicom a kaç defa aramama, mesaj atmama rağmen bir çözüm yok.

• Millenicom arkadaşı getir kampanyası için referans kodu verebilecek lütfen..
  • Sezgin10000 S kullanıcısına yanıt
    Kampanya kodu 3EC83A04
  • Ttnet kullanıcısıyım. Sagolsun 2 aya yakin internetsiz biraktı. Yeni arayislar icine girdim. Araştırdigim kadariyla Millenicom bana mantikli geldi. Sorum;
    1. Her şey dahil en uygun fiber tarifesi hangisi?
    2. Cayma bedelinin ne kadarini karşiliyorlar?
    3. Kullananlar memnun mu?
    Simdiden cevaplariniz icin tesekkur ederim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Güzel kampanya sol altyapısında

• blue_eagles B kullanıcısına yanıt
    Sırasıyla cevaplarım:
    1- 69,9 TL 35 mbps, 84,9 TL 100 mbps. Taahhütsüz
    2- 200 TL
    3- ben memnunum ama benim görüşüm sayılmaz heralde :)

• Merhaba, Telekom altyapısı üzerinden 4 mbps'in üzeri upload için görüşmeler yapılacaktı sanırım bir gelişme var mı?
  • Mr.Data M kullanıcısına yanıt
    Ne yazık ki hala dönüş alamadık. Tahminimce yüksek upload hızını bireysel müşterilere sunmanın kurumsal segmentteki gelirlerine zarar vereceğinden endişe ediyorlar.

• SOL altyapısı için bir gelişme var mı peki?
  • Charmlander kullanıcısına yanıt
    Orada da yok

• Cevabıniz icin tesekkur ederim. Bu tarifeler sinirsiz ve sol alt yapisini kulaniyorlar degil mi?
    Modem, aktivasyon v.b her sey dahil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blue_eagles -- 12 Şubat 2019; 0:48:28 >
  • Merhaba,Superonline tahaatümüm bittiği için Mileni’ye geçmeyi düşünüyorum.Sitenize görw adresim SOL altyapısıyla 100 mbps’e kadar destekliyor.Sizden taahütlü bir biçimde 100 mbps’lik internet satın alırsam benden modem ve aktivasyon ücreti talep edecek misiniz? İnternet bağlantısını daireye kadar çekiyor musunuz? Bana aylık ücreti ne kadara gelecek?

• EgeArsln.EA kullanıcısına yanıt
    Modem ve aktivaayon kampanya kapsamında ücretsizdir. İnternet bağlantısını Turkcell ekipleri evinizde yapmaktadır. İnterneti çalışır hale getirip öyle gidiyorlar.
    Aylık ücret seçeceğiniz pakete bağlı. Sitemizden fiyatlara bakabilir ya da aranma talebi bırakırsanız arayan ekip aktarabilir.

• Woozie kullanıcısına yanıt
    Siz kimsiniz hocam ? Bi tanıtının kendinizi

• referans kodu verebilecek olan mı
  • crafty25 kullanıcısına yanıt
    Arkadasinizi Millenicom'a getirin, hem size hem de arkadasiniza 1 AY UCRETSIZ internet hediye edelim!

Kampanya indirim kodu 50B6EDF1 .

Arkadasinizin bu kodla beraber 08503330333'u arayarak basvurmasi ve basvurunun tamamlanması gerekmektedir.
  • Superonline altyapısında her işlemi yapıp port sorunu yaşayan tek kişi benim sanırım :)

Ocak ayında 100mbit 89.90TL 'yken başvurumu tamamladım uzun uğraşlar sonucunda artık geri dönüş bile yapılmıyor :)

Neyseki bağlatmak şart değildi. Halihazırda millenicom VDSL üzerinden kullanıyorum geçiş işlemi diye birşey yok. Müşteri hizmetleri başvuru için aradığında yeni başvuru yapacaksınız bunu sonrasında kapatırız dedi.

Başvurduk evrakları gönderdik sizi ekipler için arayacağız dendi sonrasında aranmadım. Ben takip etmeye çalıştım sağolsun Alper bey yardımcı olmaya çalışınca arandım port yok bağlayamıyoruz dendi.

Turkcell SOL ve Millenicom yeterince iyi ikili olmuş gibi değil bence. Başvurumu iptal mi ettiler ne oldu ilerleyen süreçte tekrar yazarım.

(VDSL üzerinden yaşadığım bi sorun yok. 2 arkadaşımıda VDSL olarak 35mbit tarifeye geçirdim onlardada herhangi bir sorun yok)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi admLive -- 12 Şubat 2019; 16:47:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alper_Karaer

Sırasıyla cevaplarım:
    1- 69,9 TL 35 mbps, 84,9 TL 100 mbps. Taahhütsüz
    2- 200 TL
    3- ben memnunum ama benim görüşüm sayılmaz heralde :)
    Tekrar Merhaba, Ben istanbul da yaşıyorum ve T11 kutu üstünden VDSL bağlantı ile 100Mbps down ve 4Mbps Up alıyorum Türk Telekomdan, memnun değilim youtube da gündüz saatlerinde yoğun saatlerde (genelde sürekli oluyor) 4K 2160p uzun videolarda donma takılma yaşıyorum bir dar boğaz var biliyorum ve bundan kurtulmak istiyorum sizi tercih edersem bu sorunlardan kurtulurmuyum birde cayma bedelini ve numaramı size taşıma gibi bir seçeneğiniz varmı, bunlarla ilgili bana detay verirmisiniz gerçekten çok sıkıldım bu TT den dolayısıyla size geçmek istiyorum umarım başarırım saygılarımla.

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.