Şimdi Ara

Millenicom Superonline Altyapısı Kullananlar Kulübü (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.598
Cevap
21
Favori
76.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 100 mbps'İn fiyatı %40-45'lik bir zam oldu.Milleni'ye geçmeyi düşünenleri doğal olarak caydırdı bir anda.Bu zam aylara yayılabilirdi bu ay 99 diğer ay 109 gibi gibi.Tabi altyapı sağlayıcısı Superonline,işin derinliğini bilmediğimiz için bu dediklerimiz havada kalıyor.Firma tarafındanda bakarsak 129'u çok bulduysanız 50 mbps 89 liraya alabilirsiniz ona 10 tl zam yaptık diyebilirler.Son sözü söyleyen sonuçta nereden bakarsanız bakın Superonline 100 mbps 89.90 çok iyi fiyattı alper bey'de burada bu fiyatın artacağını üstüne basa basa söylüyordu.Son 1-2 ayı kalanlar belkide tahhahut cezasını göze alıp geçebilirlerdi hemde 200 tl'sini zaten milleni ödüyordu 1-2 aylık cezada 200 tl olmazdı zaten.

Şuanda Vodafone'da 50 mbit 110 lira 100 mbit 170 TL.100 mbps için yine bile çok iyi fiyat fakat işte 89.90 çok çok iyi fiyattı.İpler sonuçta Superonline'da Milleni'ye çokta birşey diyemiyorum eğer Sol tarafı bir zam yapmadıysa Milleni ayıp etti ama Sol bir zam yapıpta Milleni bunu tüketiciye yansıtıyorsa birşeyde diyemiyorum bütün sıkıntı günün sonunda Türk Telekom ve Superonline'dan meydana geldiğini düşünüyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• bir kaç gündür 100MBit milleni kullanıyorum. Gayet memnunun. Oyun vs. Derdim yok. Benim için önemli olan hız. Üzerimi çizdiğim hızlar en köşe odadan. Onun için de bir repeater ya da AP kullanacağım.

Millenicom Superonline Altyapısı Kullananlar Kulübü

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • OHA diyorum başka birşey yakışmaz artık. Adam resmen bizimle dalga geçti. Fiyatların artacağını sanmıyorum derken kafa buluyormuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

100 mbps'İn fiyatı %40-45'lik bir zam oldu.Milleni'ye geçmeyi düşünenleri doğal olarak caydırdı bir anda.Bu zam aylara yayılabilirdi bu ay 99 diğer ay 109 gibi gibi.Tabi altyapı sağlayıcısı Superonline,işin derinliğini bilmediğimiz için bu dediklerimiz havada kalıyor.Firma tarafındanda bakarsak 129'u çok bulduysanız 50 mbps 89 liraya alabilirsiniz ona 10 tl zam yaptık diyebilirler.Son sözü söyleyen sonuçta nereden bakarsanız bakın Superonline 100 mbps 89.90 çok iyi fiyattı alper bey'de burada bu fiyatın artacağını üstüne basa basa söylüyordu.Son 1-2 ayı kalanlar belkide tahhahut cezasını göze alıp geçebilirlerdi hemde 200 tl'sini zaten milleni ödüyordu 1-2 aylık cezada 200 tl olmazdı zaten.

Şuanda Vodafone'da 50 mbit 110 lira 100 mbit 170 TL.100 mbps için yine bile çok iyi fiyat fakat işte 89.90 çok çok iyi fiyattı.İpler sonuçta Superonline'da Milleni'ye çokta birşey diyemiyorum eğer Sol tarafı bir zam yapmadıysa Milleni ayıp etti ama Sol bir zam yapıpta Milleni bunu tüketiciye yansıtıyorsa birşeyde diyemiyorum bütün sıkıntı günün sonunda Türk Telekom ve Superonline'dan meydana geldiğini düşünüyorum.
    Alper bey fiyatların artacağını nerede söylüyormuş acaba? Biz de sorduk kendisine bu kadar talep varken fiyat artışı olacağını sanmıyorum dedi mesaj yukarıda duruyor. Mileni'yi savunacağım diye boş boş sallamayın ortalığa.

• quote:

Orijinalden alıntı: VeNoM

Alper bey fiyatların artacağını nerede söylüyormuş acaba? Biz de sorduk kendisine bu kadar talep varken fiyat artışı olacağını sanmıyorum dedi mesaj yukarıda duruyor. Mileni'yi savunacağım diye boş boş sallamayın ortalığa.

Alıntıları Göster
    https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=136646442&fromzero=yes

Oncelikle adam gibi okumamizsin konuyu bana sallayacagina kadar konuyu okusaydin.Ustteki mesajlarda davet kodu ile ilgili sorulari yanitladi icerigi davet kodunun bitip bitmemesi idi fiyatlarin revize olacagini soyluyor 4-5 belki daha fazla defa soyledi.Babamin firmasi degil olani yazdik.

• quote:

https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=136646442&fromzero=yes

Oncelikle adam gibi okumamizsin konuyu bana sallayacagina kadar konuyu okusaydin.Ustteki mesajlarda davet kodu ile ilgili sorulari yanitladi icerigi davet kodunun bitip bitmemesi idi fiyatlarin revize olacagini soyluyor 4-5 belki daha fazla defa soyledi.Babamin firmasi degil olani yazdik.

Alıntıları Göster
    biz de olanı yazdık. 3-4 mesaj da tekrar etti adam zam olmaz diye. Kafa buluyorlar başka açıklaması yok o vakit.

• quote:

biz de olanı yazdık. 3-4 mesaj da tekrar etti adam zam olmaz diye. Kafa buluyorlar başka açıklaması yok o vakit.

Alıntıları Göster
    3.sayfadan sonrasını oku.Yarim okuduğun için olayı anlamamissin malesef davet kodu meselesi icin yazmisti.

• quote:

3.sayfadan sonrasını oku.Yarim okuduğun için olayı anlamamissin malesef davet kodu meselesi icin yazmisti.

Alıntıları Göster
    yahu hocam kaç kişi dediki ocak fiyatları şubatta da devam etsin taahhüdümüz şubatta bitiyor diye, adam yazdı ha yazdı birşey olmaz diye talep çok fiyatlar artmaz diye. Madem bilmiyorsun millete ne laf yetiştiriyorsun yok zam olmaz yok bilmem ne diye. Ben buna sinirleniyorum.
  • quote:

yahu hocam kaç kişi dediki ocak fiyatları şubatta da devam etsin taahhüdümüz şubatta bitiyor diye, adam yazdı ha yazdı birşey olmaz diye talep çok fiyatlar artmaz diye. Madem bilmiyorsun millete ne laf yetiştiriyorsun yok zam olmaz yok bilmem ne diye. Ben buna sinirleniyorum.

Alıntıları Göster
    Bilmiyorum hocam kendisi aciklama yapsin.Ben anladigimi yazdim sonucta kendisi gereken aciklamayi yapar en kisa zamanda diye dusunuyorum.

• alper bey zaten en başından beri söylüyordu telekom gibi turkcellinde zam yapacağını haliyle paketlere yansayacak ama biz yine de uygun paketi vereceğiz diyordu diğer isslere göre

adamı resmen günah keçisi yapmışsınız burda yakıştıramadım sizlere
    kendisi herhangi bir sorun ile karşılaştığımızda bizlere içinden geldiği için yardımcı olmak isteyen birisidir
    daha önceden bana yolda işe giderken, yemek yerken, gece yatmadan yorumları okuyorum görevim olmamasına rağmen insanlara yardımcı olmak istiyorum demişti

şöyle bir şey söyleyeyim 100mbps internet diğer operatörlerde ne kadar?
    turkcell de 200 vodafone da 165 lira peki ya millenicomda? 130 lira, hala uygun diğer isslere göre

evet 90 lira uygun bir fiyattı biz kendi cebimizi düşündüğümüz için bi yandan da şirketi düşünmek lazım
    yok mu bu şirketin çalışanı, yok mu gideri, yok mu yatırımı? asgari ücret olmuş 2 bin lira
    pazardaki patates soğan olmuş 15 lira

aralık ayında başvurdum ocak ayına millenicom ile başladım
    çokta sıkıntı çektim başvuru ve kullanım sürecinde yeri geldi yerin dibine soktum yeri geldi övdüm

bunu samimi olarak söylemeliyim ki kendisi gerçekten içtenlikle yardımcı olmaya çalışan birisi
    yiğidi öldürelim ama hakkını yemeyelim
    kaç kişi tanıyorsunuz çalıştığı firmada babasının işiymiş gibi işine dört elle sarılan birisini

kendisinin bu forumda çabalarını gördükçe yapılan yorumları görüp bana yapılmış gibi hissettim
    lütfen biraz kendisine de hak verelim geçmişte bir çok yorumu var

• VeNoM kullanıcısına yanıt
    Selamlar
    Öncelikle her türlü geri bildirim bizim için çok değerli. Hakaret olmadıkça hepsini dikkate alıyorum. Benim pazarlama anlayışımda bir müşteri bir tepki gösteriyorsa bir bakış açısıyla mutlaka haklı bir yanı vardır.
    Bizim fiyat değişikliklerine gelecek olursak. Millenicom olarak maliyetlerimizi daha iyi yöneterek rakiplerden daha uygun fiyat sunmayı hedefliyoruz. Yeni fiyatlarımızda da rakibe göre hala anlamlı derecede uygun olduğumuzu düşünüyorum. Bakın takibin 89,9 TL’ye sunduğu teklif 74,9 TL. Bu önemli bir fiyat farkı.
    Bu arada tüm tekliflerde arkadaşını getir kampanyasını da dikkate almanızı rica ederim. 1 ay da bedava var. Sanırım bu forumda bile bana kod lazım deseniz en az 5 kişi dönüş yapar. 1 ay bedavayı da katarsanız avantajımız daha da belirgin olacak.
    En çok satan teklifimiz 24 Mbps teklifi. Bunda da sadece 5 TL zam geldi.
    Anladığım kadarıyla tepki 100 mbps için yapılan fiyat artışına yönelik. Onda da hala daha avantajlıyız ama eski fiyata göre daha fazla artmış oldu. Bu serzenişinizi de duyuyor ve değerlendiriyoruz.
    Değer ve dikkate alıp yorum yazmanız bile bizim için çok değerli. Yorum yazan herkese teşekkür ederim.

• VeNoM kullanıcısına yanıt
    Selamlar
    Öncelikle her türlü geri bildirim bizim için çok değerli. Hakaret olmadıkça hepsini dikkate alıyorum. Benim pazarlama anlayışımda bir müşteri bir tepki gösteriyorsa bir bakış açısıyla mutlaka haklı bir yanı vardır.
    Bizim fiyat değişikliklerine gelecek olursak. Millenicom olarak maliyetlerimizi daha iyi yöneterek rakiplerden daha uygun fiyat sunmayı hedefliyoruz. Yeni fiyatlarımızda da rakibe göre hala anlamlı derecede uygun olduğumuzu düşünüyorum. Bakın takibin 89,9 TL’ye sunduğu teklif 74,9 TL. Bu önemli bir fiyat farkı.
    Bu arada tüm tekliflerde arkadaşını getir kampanyasını da dikkate almanızı rica ederim. 1 ay da bedava var. Sanırım bu forumda bile bana kod lazım deseniz en az 5 kişi dönüş yapar. 1 ay bedavayı da katarsanız avantajımız daha da belirgin olacak.
    En çok satan teklifimiz 24 Mbps teklifi. Bunda da sadece 5 TL zam geldi.
    Anladığım kadarıyla tepki 100 mbps için yapılan fiyat artışına yönelik. Onda da hala daha avantajlıyız ama eski fiyata göre daha fazla artmış oldu. Bu serzenişinizi de duyuyor ve değerlendiriyoruz.
    Değer ve dikkate alıp yorum yazmanız bile bizim için çok değerli. Yorum yazan herkese teşekkür ederim.

• schipht kullanıcısına yanıt
    Güzel sözleriniz için teşekkür ederim.

• Angelica kullanıcısına yanıt
    Selamlar
    1 ay bedava avantajımızı da dikkate alın lütfen. Son karar sizlerin tabi ama teklifimiz hala avantajlı gelebilir.

• D e n o w e n D kullanıcısına yanıt
    Selamlar
    Hem erişim hem de omurga tarafında biz de Turkcell altyapısı kullanıyoruz. Kurulum da Turkcell ekipleri tarafından yapılıyor. Arıza olursa da sahada aynı ekipler destek oluyor. Özetle aslında daha az fatura ödemekten başka pek bir şey değişmemesi gerekli. Yine de son karar sizindir tabi. Ama nacizane tavsiyem bizim 1 ay bedava avantajımızı da dikkate alarak tekrar değerlendirmeniz.

• snake8951 kullanıcısına yanıt
    Selamlar
    Hem erişim hem de omurga tarafında biz de Turkcell altyapısı kullanıyoruz. Kurulum da Turkcell ekipleri tarafından yapılıyor. Arıza olursa da sahada aynı ekipler destek oluyor. Özetle aslında daha az fatura ödemekten başka pek bir şey değişmemesi gerekli. Yine de son karar sizindir tabi. Ama nacizane tavsiyem bizim 1 ay bedava avantajımızı da dikkate alarak tekrar değerlendirmeniz.

• man utd kullanıcısına yanıt
    Selamlar
    1 ay bedava teklifimizi de dikkate alabilirsiniz.
    Müşteri deneyimi açısından teknik anlamda hizmet nerdeyse aynı. Erişim ve omurga bizim de Turkcell.
    Tabi son karar sizlerindir.

• Selamlar

• Yani Alper bey 24 ay taahhüt göz korkutuyor açıkçası.

• SOL fiber altyapısını sunan diğer 2 firmada da 24 ay taahhüt var. Biz Telekom altyapısında tahhütsüz sunabiliyoruz ama Turkcell altyapısında sunamıyoruz. Çünkü toptan ticari anlaşma da aynı bizim müşteri ile yaptığımız kurgu gibi. Keşke burada da taahhütsüz sunabilseydik . Fakat kendimize güveniyoruz. Zaten müşteri deneyimi olarak teknik anlamda nelerin aynı olduğunu yukarıda yazdım. Ek olarak birazdan BTK ve şikayetvar.com’un halka açık verilerinden bir analiz paylaşacağım. Millenicom’a taahhüt vermek risk mi değil mi buna göre siz değerlendirin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alper_Karaer -- 3 Şubat 2019; 1:13:37 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.