Şimdi Ara

Millenicom Sınırsız Kampanyalar (16 - 35 - 100 mbps) (69. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.535
Cevap
25
Favori
108.839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Referans numarasıyla bir ay hediye internet almak isteyenler için kod. Güle güle kullanın. Bu arada ben 100 mbps olan paketini kullanıyorum. Açıkçası çok memnun kaldım. Bir ay bedava ve ilk 3 ay 79.90 TL olması dikkate alındığında en uygun internet millenicom gibi gözüküyor.

• alex59 kullanıcısına yanıt

Evet kendi numarası..Bende başvuruda bulunduğumda gelen mesajda bu 212 li numaradan arayıp teyit edeceğiz demiştiler..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,
    0850 520 0905 numarasindan sürekli millenicomdan aradiklarini söylüyorlar. Su an aktif aboneligim yok. Millenicom bilgilerimizi paylaşmış yada bir şekilde bilgilerimize ulaşılmış olabilirmi.
    Malum firmanin müşteri hizmetlerine ulasmak zulüm olduğu icin ulaşamıyorumda

• mate123 M kullanıcısına yanıt

Kime ne tutturursalar..İnternetten biraz bakındımda başkalarınada Türknetten arıyoruz faturanıza Digitürk D Smart dahil bağlayalım mı demişler..İnternette böyle şikayetler var..

• dreamvlkn kullanıcısına yanıt

Merhaba, referans kodunuzu bildirdim. siz de ben de 1 ay ücretsiz internet kullanacağız :)

• Merhaba, kampanyaya ilişkin sorularım olacak. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Binada superonline var, (aboneliğim vardi iptal ettirdim.)
    Altyapı sorgulamada "Altyapınızın karşıladığı maksimum hız: 100 Mbps" sonucu çıkıyor.

Altyapı Türkiye nin en geniş altyapısı diyor ama superonline çıkmıyor. Yine de superonline altyapısından mı hizmet alırım?

Tarife teklifinde "Fiber100 KampanyasıFiber hızında, "hız düştü" sorunu yaşatmayan gerçek sınırsız keyfi, 12 Ay Taahhütlü Fiber 100 Kampanyası'nda!" diyor.

Ttnet altyapısı olursa telefon hattından mı modem baglanacak?

Modem veriliyor mu? Biz mi temin ediyoruz?

Evde abonelik yok, ilk abonelik olacak Kurulum ücreti alacaklar mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • boorock666 kullanıcısına yanıt

Son 3 sorunuza cevap vereyim..Çünkü yeni geçtim ordan biliyorum..Ttnet altyapısından alırsanız evde telefon yoksa sıkıntı olmuyor..Yalın olduğu için..Ama evde telefon varsa o zaman telefonuda taşımanız lazım..Tt sıkıntı yapabiliyormuş...Kurulum ücreti alıyorlar..Başka operatörden geçiş olsaydı almazdılar..Birde bende sorgulama yaptığımda 100 çıkan yerlere modem bizden diyordular..100 ün altında modem yok...Muhtemelen sizdede öyle bir yazı çıkmıştır..Açıklama kısmında alt tarafta bir yerlerde..Ama aboneliği bitirdiğinizde modemi iade etmeniz lazım..Superonline ayağında bir değerlendirmem yok yanlış bilgi vermeyeyim..

• bozgani B kullanıcısına yanıt

Çok teşekkür ederim güle güle kullanın umarım memnun kalırsınız

• boorock666 kullanıcısına yanıt

Merhaba bende de binada superonline altyapısı olmasına rağmen gözükmüyordu kendilerinde.Ben müsteri hizmetlerine bu durumu belirttim sonra kontrol edip 100 mbit superonline altyapısından alacağımı söylediler.(Altyapı sorgulaması yaptığımda 79 mbps vdsl çıkıyodu) Modemi kendilerinin ücretsiz olarak vereceğini 150 tl kurulum ücreti çıkacağını söylediler.Ben de kurulum ücreti alınmasını istemedim bunu duyunca satış temsilcisine bağlattılar.Satış temcilsine yine kurulum ücretinden dolayı bağlatmak istemediğimi söyleyince kurulum ücretsiz olacak dendi ve ben bağlatmaya karar verdim saat 12 de. Tam 3 saat sonra superonline ekipleri gelip modemi v.s bağladılar 10 dk sürdü interneti kullanmaya başladım.108 mbit dw 20 upload geliyor. Bu arada Kurulum ücreti uygulamada gözüküyor şikayet kaydı oluşturdum ilk faturanız çıkınca tekrar kayıt açın indirim verilecek dendi.Aksi bir durum olursa yine buradan yazarım.1 aydır kullanıyorum gerçekten şimdiye kadar kullandığım en iyi ve pingsiz internet taahhıtsüz olması da cabası.Yine sorunuz olursa ben cevaplarım.

Referans kodu kullanmak isterseniz ;

B03494CD

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dreamvlkn -- 26 Kasım 2021; 21:25:51 >

• Türk Telekom önce 70mbite kadar VDSL getirdi daha sonra Nisan ayında fiber kutu koyup dairelere kadar kablo çektiler ama altyapı da fiber görünmüyor du ümit önala 3kez mail atmam sonucunda fiber altyapıda göründü millenicomu arayıp fiber istiyorum dedim 1haftadır nakil işlemini yapamadı resmen çıldırttı bu hafta bağlamazsa başka İss ye geçerim artık Okyanusu geçip derede boğulduk

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Fiber 100mb başvuru yaptım 24 saat olmadan interneti kullanmaya başladık ekip çalışıyor

• mantolamaci M kullanıcısına yanıt

ping değerleri ve stabilite konusunda deneyimleriniz nedir ?

• masterlux kullanıcısına yanıt
    Ping konusunda Superonline kullanıyor çoğunlukla omurga olarak, Superonline'ında çıkışları pingler vesaire kötü oluyor. Ping konusunda verim alamayabilirsin, akşamlarıda hızda hafif düşüklük yaşayabilirsin.

Kablonet'te Superonline çıkışlı, Kablonet'te ne deneyim yaşadıysan Millenicom'da da aynı deneyimi yaşarsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9A0BECBC3 -- 12 Ocak 2022; 14:54:12 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • masterlux kullanıcısına yanıt

Testi nereden yapmalıyım ?

Speedtest mobil de hız testi yapınca 8 MS

101 mbps

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mantolamaci -- 12 Ocak 2022; 20:0:48 >
  • İyi akşamlar referans kodu vermek isteyen özelden atabilirmi

• merhabalar referans kodu verebilecek olan var mıdır? özelden bekliyorum teşekkür ederim

• Arkadaşlar Merhaba aktif olarak TürkNet kullanıcısıyım 4 seneyi geçti ancak artık bıktırdı yaklaşık 1.5 senedir 2-3 ay boyunca akşam 7 ile gece 3-4 e kaadar ping lag dalgalanma ms ne ararsan var yani oyun falan oynatmıyor ve bazı günler düzeliyor o da 1-2 günlük birşey demem o ki binaya fiber altyapısı döşediler boş port yoktu millenicomda 2 yıldır sonunda port geldi fiber sayesinde fiber100 kampanyası var şimdi size sorum millenicom'a geçmeyi düşünüyorum ping falan durumları hız durumları nedir bilgi verirseniz müteşekkir olurum iyi günler.

• Merhaba arkadaşlar Turknetten Millenicom a geçiş yaptım malum fiyatlar yüzünden Hızım aynı 100 mbit alıyorum. Ayrıca canlı müşteri hizmetleri desteği var. 0850333033 müşteri hizmetlerine aşağıdaki promosyon kodunu söyleyerek 1 ay ücretsiz kullanabilirsiniz.

Üye olmak isterseniz promosyon kodu

C9E47D1E

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ankararuzgari -- 7 Nisan 2022; 1:26:35 >
  • 3 gündür akşam saatlerinde 100mbps yerine 2mbps hız aldığım iss.

• Merhabalar. Bende millenicom a geçtim ve çok memnunum. Referans kodumla geçiş yaparsanız hem siz hem ben bedava 1 ay kullanım hakkı kazanıyormuşuz. Karar sizin tabii. Fakat kodumla kayıt olursanız müteşekkir olurum. Ref. No: 225FA396

• 
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.