Şimdi Ara

Millenicom Sınırsız Kampanyalar (16 - 35 - 100 mbps) (66. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: inceoktay Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 1 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.535
Cevap
25
Favori
108.800
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yok yok kesin robotsunuz siz 😊 Mesajlarınıza bir bakın zahmet olmassa
  • quote:

Orijinalden alıntı: O.o.spawn.o.O

Yok yok kesin robotsunuz siz 😊 Mesajlarınıza bir bakın zahmet olmassa
    Merhaba, PM üzerinden İsim, soy isim ve irtibat bilgilerinizi paylaşabilir misiniz? Konu hakkında sizlere yardımcı olmak isteriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: millenicom

Merhaba, PM üzerinden İsim, soy isim ve irtibat bilgilerinizi paylaşabilir misiniz? Konu hakkında sizlere yardımcı olmak isteriz.

Alıntıları Göster

Bı zahmet mesaj kutusuna baksaydiniz. 2 Gün önce yazdığınız "Merhaba, kontrol sağlayarak tarafınıza bilgi aktarıyor olacağız" boşaldı o zaman. Alt tarafı basit birşey soruyorum. 35 mbit için neden 5 lira fazla ödüyorum?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yine yalandan ilgileniyormus gibi gözükme çabaları

• adam mesaj kasıyor heralde burada. :D

• quote:

Orijinalden alıntı: O.o.spawn.o.O

adam mesaj kasıyor heralde burada. :D

Yeni özel mesaj geldi. 3 gün moladan sonra tekrardan kontrol sağlanıyormuş. Millenicom Sınırsız Kampanyalar (16 - 35 - 100 mbps) 

• 3qzotix 3 kullanıcısına yanıt
    Ya bu arkadaşlara da bişey diyemiyorum ekmek parası. Bunların üstü asıl. Büyük ihtimal iletiyolardır sorunu da. İşte yukardan talimat gelince bu arkadaşlarda gaz alıyo. Müşteri politikası rezalet yönetimin.
  • millenicom adsl abonesiyim. sözleşme feshini takiben normal adsl modemini geri iade etmem gerekiyor mu?

• "İyi Akşamlar Bekir Bey, kontrolleri sağladığımızda faturanızın içerik bilgisi : '' İnternet 35 Mbps'e Kadar Gerçek Sınırsız 01.12.2020 - 31.12.2020 89,90 '' olarak görüntülenmektedir.

Resmen müşteriyi aptal yerine koyuyorlar. Neden 5 lira fazla alıyorsunuz dedim gelen cevap bu. Konu başlığı bile 35 mbit 84.90
    . Hiçbir ek hizmet yok. 4 aydır beni kazikliyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: 3qzotix

Bı zahmet mesaj kutusuna baksaydiniz. 2 Gün önce yazdığınız "Merhaba, kontrol sağlayarak tarafınıza bilgi aktarıyor olacağız" boşaldı o zaman. Alt tarafı basit birşey soruyorum. 35 mbit için neden 5 lira fazla ödüyorum?

Alıntıları Göster
    Merhaba, PM üzerinden tarafınıza dönüş sağlanmıştır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: millenicom

Alıntıları Göster

Ben 35mbps için neden 89.90 ödüyorum diye sordum. Sizden gelen cevap " İnternet 35 Mbps'e Kadar Gerçek Sınırsız 01.12.2020 - 31.12.2020 89,90 '' insanları aptal yerine koymayı bırakın bence.

• 100 megabit sinirsiz olan 109 tl olan tarife turkcell altyapisi degil mi ?
  • 1 haftadır 35mbit için neden 5 lira fazla ödediğimin yanıtını bekliyorum. Daha sorduğum soruyu bile anlamamışlar. Millenicom Sınırsız Kampanyalar (16 - 35 - 100 mbps)  Yeni abone olmayı düşünenler yorumları okumadan aboneliğe başvurmasın yoksa çok başınız ağırır.

@millenicom

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 3qzotix -- 14 Ocak 2021; 11:46:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3qzotix

1 haftadır 35mbit için neden 5 lira fazla ödediğimin yanıtını bekliyorum. Daha sorduğum soruyu bile anlamamışlar.   Yeni abone olmayı düşünenler yorumları okumadan aboneliğe başvurmasın yoksa çok başınız ağırır.

@millenicom

• "Paket fiyatları satış esnasında sizlere belirtilen fiyat şeklindedir. Şuan paket fiyatına müdahale sağlayamıyoruz"

Böyle bir cevap geldi. Ben böyle birseye imza atmadım. Kafanıza göre fiyat arttırıp bunu kabul edilmesini bekliyorsunuz. Haziranda bu paket için odedigim ücret 79.90tl. Paketimin fiyatı her yerde 84.90 yazarken neye istinaden 89.90 yapıyorsunuz? Benim gibi durumu farketmeyen 100lerce kişi vardır. Bu rezaleti düzeltmeniz ekşi sözlüğe konu mu açmak lazım?

• Milleni'de ping sorunu gerçekten bıktırma noktasına getirdi beni. Her akşam saati ben 120 pingle oynamak zorunda mıyım? Sorun net olarak Milleni ile alakalı. Normalde almam gereken ping 60-70 ancak 100+ pingle oynuyorum her akşam saati. Gece 12 den sonra ping normale dönüyor. Ben sadece 12 den sonra mı oynamak zorundayım? Harbiden bıktırdı beni yok ki Superonline alt yapısı geçeyim. Arayıp sorunu bildirsen ayrı dert. Kablonuzu kontrol edin deyip konuyu kapatıyorlar nasıl olsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batuhankochan -- 17 Ocak 2021; 22:58:42 >
  • Ben dört yıldır kullanıyorum. Kotasız diye geçtim senede bir kez arıza olur onda da imkanı yok kimseye ulasamazsiniz. Millenicom'a gececekseniz karşınızda bir muhatap olmayacağını bilin.

Şimdi de basit bir telefon no güncelleme işlemi yapmam gerekiyor gene kimse yok ama zaten birilerine ulaşmayı beklemiyorum. Mail atacaz artik her gün iki aya düzeltiriz numarayı.

• Sol altyapısı için fiyatlar nedir? 100mbit sınırsız?
  • 100mbit paketim var ama son 2 3 aydır 10mbit internet alıyorum.

Arıyorum ya değerleriniz normal deyip kapatıyorlar ya da arıza kaydı oluşturduk deyip kapatıyorlar.

Sonuç yok :D

• Bana SMS geldi buyrun isteyenler için kod Yeni yilin ilk hediyesi, 1 Ay Bedava Internet! Arkadasini Millenicom'a getir, hem sana hem de arkadasina 1 AY UCRETSIZ internet hediye edelim! Kampanya indirim kodu 41A32FC91 . Arkadasinin bu kodla beraber,https://www.milleni.com.tr 'den veya 08503330334 cagri merkezimizden basvurmasi ve basvurunun tamamlanması gerekmektedir. Saglikli gunler dileriz. B016

• 
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.