Şimdi Ara

Millenicom Sınırsız Kampanyalar (16 - 35 - 100 mbps) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.532
Cevap
26
Favori
108.269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok enteresan bir şekilde TurkNet firması şehirler arası nakil hizmetimi beceremedi (becerdiklerini söylüyorlar) ama online işlemler bölümünde bile hizmetim OFFLINE olarak gözüküyor. Ben zaten her ay TurkNet OIM'den arıza kaydı açmaktan bıkmıştım, 3 kuruş daha fazla verip Millenicom şirketine geçeceğim gibi gözüküyor.

Edit: Az önce başvuru yapıp mh tarafından aranıp işlemi tamamladık, bakalım nasıl bir süreç yaşayacağız. Tek korkum 100mbit ile başvurduk fakat hattım 77mbit destekliyor, ne ile karşılacağımı bilmiyorum. Modemim de Tenda V300, acaba modem üzerinden 100mbit gelen hızı 70-75mbit arasına sabitleyebilir miyim ki, böyle özelliği var mı bilen birileri var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi damn2u -- 2 Temmuz 2018; 18:59:13 >

• damn2u kullanıcısına yanıt
    Benzer durumu bende yaşamıştım Millenicom'a geçmeden önce sistemlerinde 62 Mbps görünüyordu hız.Ama bağlantıyı düzgün bir şekilde sağladık ve modem değerlerinde bir problem olmadı.Kopma, pingte yükselme yada dalgalanmada yaşamadım şimdiye kadar.

• Arkadaşlar bu ve bunun gibi taahhütsüz internet sağlayan ve ttnet altyapısını kullanan firmaların hepsinde telefon hattıda mı kuruluyor eve anlamadım? Bir de ekstra sabit telefon ücreti mi giriyor işin içine?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oscar Heykeli kullanıcısına yanıt
    Yalın yada telefonlu seçeneğin var

• 100Mbps ile indirme hızı ne oluyor? indirirken ne görünüyor?
  • allahım sana koşuyorum millenicoma yeni başvuru yapmıştım sıfır kurulumlu arkadaşlar ekip gelmiş aktif olan netspeedin kablosu kesmişler ve şu anda sinirden ölüyorum ya sanane arkadaşım belki ben çift internet kullancam yeni kablo çeksene yeni devre versene taşıma istemedim birde elektirkçiye çaktırdığım kabloyu kesmişler ve hat değerlerime bakın eski ve yeni hat değerlerimi paylaştım allah aşkına snr ye bakın 2.1 le internete bağlanmamı bekliyolar mahvetmişler güzelim hattı herşeyi geçtim başka bir firmayaait internet kablosunu nasıl iptal ederler millenicom devreye girince 3 ay netspeedi dondurup test ettikten sonra hangisi iyiyse onla devam edecektim şu olana bakın

Millenicom Sınırsız Kampanyalar (16 - 35 - 100 mbps)

• quote:

Orijinalden alıntı: damn2u

Çok enteresan bir şekilde TurkNet firması şehirler arası nakil hizmetimi beceremedi (becerdiklerini söylüyorlar) ama online işlemler bölümünde bile hizmetim OFFLINE olarak gözüküyor. Ben zaten her ay TurkNet OIM'den arıza kaydı açmaktan bıkmıştım, 3 kuruş daha fazla verip Millenicom şirketine geçeceğim gibi gözüküyor.

Edit: Az önce başvuru yapıp mh tarafından aranıp işlemi tamamladık, bakalım nasıl bir süreç yaşayacağız. Tek korkum 100mbit ile başvurduk fakat hattım 77mbit destekliyor, ne ile karşılacağımı bilmiyorum. Modemim de Tenda V300, acaba modem üzerinden 100mbit gelen hızı 70-75mbit arasına sabitleyebilir miyim ki, böyle özelliği var mı bilen birileri var mı?
    Bende modemimde 64 mbps kadar alabilir gösteriyor.Millenden ise 41 mbps yazıyor.100 mbps başvuru yapsam ne olur.Ne kadar sağlanır bana acaba?Senin sonuçları merak ediyorum kardeşim.altyapı sorgulamalarında 41 mpbs çıkıyor bi kaç siteden denedim. Millenicomunda MH si bana 41 olarak tanımlarız anca dediler.Ama modemimde max 64 mbite kadar yazıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi achilles132 -- 3 Temmuz 2018; 19:4:37 >

• İyi akşamlar herkese.Sitenize yeni üye oldum.Adım Mehmet.Arkadaşlar demin sizlerden aldığım bilgi ile aradım millenicomu.Altyapı olmadığını belirttiler.Şu anda Turknet 35 mb hız vds kullanmaktayım.Modemın değerlerinide atıyorum.Sorum şu.Ben kullanamazmıyım bu tarifeyi.Zira heryerde oldugu gıbı TürkTelekom altyapısı kullanmaktayım.Yardım ederseniz sevinirim.Resmi aşağıya atıyorum.

• kiloluçocuk K kullanıcısına yanıt
    alt yapı olmasa da mevcut portundan geçiş yapabilirsin, aslında demek istedikleri port yok. sen müşteri temsilcisine geçiş istediğini söyle. tabi önce turknet 18 veya 88 ile başlayan hizmet numaranı öğrenmen lazım. daha sonra aras kargo ile gelen evrakları imzalaman lazım. 3 gün içinde hepsini halledersin.
  • Tunc Sensation kullanıcısına yanıt
    Hocam tam olarak ne diyeyim.Özelden yazabilirmisin acaba.Seni biraz yorucam ama.Milleni comdakı eleman direk kapatıverdı telefonu akşam akşam sinir etti.
  • kiloluçocuk K kullanıcısına yanıt
    Hocam öncelikle Turknet'i arayıp bağıra çağıra hizmet numaranı öğren sonra Turknet'i kapat hemen ardından Millenicom'u ara de ki, ben internetimi 'taşımak istiyorum' hizmet numaramı da biliyorum de. gerisi kendi akar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tunc Sensation

Hocam öncelikle Turknet'i arayıp bağıra çağıra hizmet numaranı öğren sonra Turknet'i kapat hemen ardından Millenicom'u ara de ki, ben internetimi 'taşımak istiyorum' hizmet numaramı da biliyorum de. gerisi kendi akar

Bağıra çağıra öğrenmesine gerek yok. Zaten türknet'te canlı müşteri hizmetleri de yok. Türknet online işlemler, teknik bilgiler kısmında devre numarası yazıyor. Bu aynı zamanda hizmet numarası oluyor. Ona bakmak yeterli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnemyTerritory -- 3 Temmuz 2018; 22:41:28 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Netspeed 75 mbit abonesiyim. 58 tl ödüyorum yeni yılda akn politikası+fiyat olarak beğenmez isem bu tarifeye başvurmak istiyorum
    Kopmasız 75 alıyorum bu değerler ile 100 alabilirmiyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafa_demir87

Netspeed 75 mbit abonesiyim. 58 tl ödüyorum yeni yılda akn politikası+fiyat olarak beğenmez isem bu tarifeye başvurmak istiyorum
    Kopmasız 75 alıyorum bu değerler ile 100 alabilirmiyim?

bu değerlerle millenicomdadirek 100 mbps alırsın sadece millenicomda değil heryerde alırsın ama netspeed malesef 100 mbps lik paketi kaldırdı üstelik 75 mbps de 200 gb akn var millenicomda 100 mbps 7/24 alırsın ben olsam hattı iptal etmeden taşıma veririm nasılsa taahütsüz ikiside

• 1.5 günde bağlandı. Şuanlık memnunum.

Standart 85 açmışlar

• quote:

Orijinalden alıntı: teote

1.5 günde bağlandı. Şuanlık memnunum.

Standart 85 açmışlar

Geçiş mi yaptınız yoksa sıfırdan mı açtırdınız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fırın Sütlaç kullanıcısına yanıt
    Sıfırdan bağlandı. Yeni başvuru

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Millenicomda diğer kotalı ve taahütlü tarifeler pahalıyken bu özgürüm kampanyasının kotasız ve taahütsüz olup da fiyatının uygun olması içime kurt düşürdü. Siz neye güvenip bağlattınız acaba. Bir de hangi şehirdesiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Kardeşim bende sıfırdan bağlatmak istiyorum.Şuan TT abonesiyim.Başkasının adına yeni hat çekecem eve.ALT yapılardan sorgulama yapınca VDSl2 ve 41 Mpbsye max hız alırsınız diyorlar.Ama bu modemimdeki değerler hattımın 65 mbpsye kadar destekler sanırım. yuvarlak içine aldım.Millenicouma aradığımda 100lük paket istiyorm dedim onlar ancak biz 41 mbit tanımlarız dediler.İşin içinden nasıl çıkacağım şimdi ben?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi achilles132 -- 4 Temmuz 2018; 13:12:8 >

• quote:

Orijinalden alıntı: EnemyTerritory

quote:

Orijinalden alıntı: Tunc Sensation

Bağıra çağıra öğrenmesine gerek yok. Zaten türknet'te canlı müşteri hizmetleri de yok. Türknet online işlemler, teknik bilgiler kısmında devre numarası yazıyor. Bu aynı zamanda hizmet numarası oluyor. Ona bakmak yeterli

Alıntıları Göster
    Valla tekrardan aradım.Yarım Saatlik görüşmenin ardından bağlayamayacaklarını belirtlier.Altyapı gözükmüyomuş.Aynen dediklerinizi de yaptım.Hattımı geçirmek istiyorum dedim.Ama nafile.Hatta Türktelekom Fiber altyapı hattından aldımı belirttim halde,yok hayır TürkTelekomdan almıyorsunuz diyerek beni yalancı çıkartacaklardı.Bakalım artık şu Akkler kalksın en güzel tarife kim verirse hızlı ona geçiş yapıcam.33mb hız ayda 65 Turknete devam anlıcanız.Modem değerlerimide attım sizlere valla ne desem bilemedim.Vardır bunda da hayır diylim artık.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.