Şimdi Ara

Millenicom Sınırsız Kampanyalar (16 - 35 - 100 mbps) (67. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.535
Cevap
25
Favori
108.843
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 24 ping nedir ya. Olması gereken bu değil yani. Oyunlarda ping 120 den aşağı inmiyor gece 12 yi geçtikten sonra ping kendine geliyor. Arıza kaydı oluşturacam büyük ihtimalle bir sorun görünmüyor diyip geçiştirecekler :d

Millenicom Sınırsız Kampanyalar (16 - 35 - 100 mbps)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batuhankochan -- 23 Ocak 2021; 5:48:2 >
  • Millennicom taahutum biterken 100mbit için 83 TL taahhütsuz teklif verdiler.sonra tekrar aradılar 83 yok 85 var dediler kabul ettim..bir fiyatları diğerini tutmuyor maalesef. İkincisi airties 5650 modem var.kablolu da 95 civarı verirken kablosuz da maximum 60 alabiliyorum. Nasıl 100 civarı alabilirim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: batuhankochan

24 ping nedir ya. Olması gereken bu değil yani. Oyunlarda ping 120 den aşağı inmiyor gece 12 yi geçtikten sonra ping kendine geliyor. Arıza kaydı oluşturacam büyük ihtimalle bir sorun görünmüyor diyip geçiştirecekler :d

Bununla ilgili arıza kaydı oluşturdum 12 saat sonra sonuçlandı. Bana gelen geri dönüş şu: Modeminizi ve prizi kontrol edin. Harbiden yazık size

• promosyon kodumla kayıt olanlara o ay 30 tl'sini gönderebilirim. Hemen 1 ay ücretsiz kullanmış olur hem de üstüne 30 tl almış olursunuz. bilgi için DM.

Promosyon Kodu : 1559138

• Önce telefondan müşteri hizmetlerini arayıp arıza kaydı oluşturdum. Daha 24 saat bile dolmadan sonuçlandığını, arıza kaydının giderildiğinin bilgisini verdiler. Ama ben sorunun çözülmeyeceğini biliyordum. Daha sonra kendi siteleri üzerinden online işlemler kısmından arıza kaydı oluşturdum ve metin aşağıdaki gibi. Yani böyle sorumsuzluk, ilgisizlik olamaz. Tutturmuşlar bi modem res kablonu kontrol et falan cahil cahil işler. Niye adam akıllı ilgilenmiyorsunuz kardeşim nasıl bir firmasınız siz

• quote:

Orijinalden alıntı: Tuning943

Almayın arkadaşlar Almayın milenicom!!!

5 Ay kadar hiç sorunsuz kullandım hız ile ilgili de pek sorunum olmadı ve çağrı merkezini aramamıştım hiç.

2 Ay kadar önce internetim 3 gün boyunca yoktu ve bölge de bir çalışma yaptıklarını söylediler.

O gün bugündür sürekli kopmalar sürekli yavaşlık sorunları.. 1.5 ila 5 Mbps test sonuçları alıyorum ve sayfalar bile açılmıyor.

Müşteri hizmetlerine ulaşabildiğim bir kaç seferdeyse modemi kapatıp açın düzelir sorun ok hattınızda diyor çağrı merkezindeki arkadaşlar.

Artık müşteri hizmetlerine ulaşmak pek mümkün değil. Neye tuşlasan hattınızda sorun gözükmüyor bizi aradığınız için teşekkürler ahizeyi kapatmayı unutmayın diyor dalga geçer gibi.

Turknete laf ediyorduk kimse ile görüşemiyoruz diye bunlarda onlardan farksız durumda...

3 Günlük arıza öncesi 65 Mbps altına düşmüyordu hattım!

Abone olurken özellikle sormuştum telekom altyapısımı olacak diye ve bu konuda emin olduktan sonra abone olmuştum.

Ancak 3 günlük arıza sonrası hattım bir şekilde superonline altyapısını kullanır olmuş.

Forumlarda çözüm arıyoruz hale bak...

Bıktım artık bunlarla uğraşmaktan, aylardır sorun yok sorun yok tek cevapları bu....

Benim anlattıklarıma bakın Millenicom yetkilisinin özelden yazdığı cevaba bakın...

Allah akıl fikir versin bunlara

-------------------------

millenicom Firma Yetkilisialıntı Merhaba, konuyla alakalı kontrol sağladığımızda alt yapınızın desteklediği hız aşağıda belirtmiş olduğumuz şekildedir. Dilerseniz hızınızı 50 mb olarak düşüre biliriz. 

-------------------------

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tuning943 -- 30 Ocak 2021; 19:39:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Tuning943

5 Ay kadar hiç sorunsuz kullandım hız ile ilgili de pek sorunum olmadı ve çağrı merkezini aramamıştım hiç.

2 Ay kadar önce internetim 3 gün boyunca yoktu ve bölge de bir çalışma yaptıklarını söylediler.

O gün bugündür sürekli kopmalar sürekli yavaşlık sorunları.. 1.5 ila 5 Mbps test sonuçları alıyorum ve sayfalar bile açılmıyor.

Müşteri hizmetlerine ulaşabildiğim bir kaç seferdeyse modemi kapatıp açın düzelir sorun ok hattınızda diyor çağrı merkezindeki arkadaşlar.

Artık müşteri hizmetlerine ulaşmak pek mümkün değil. Neye tuşlasan hattınızda sorun gözükmüyor bizi aradığınız için teşekkürler ahizeyi kapatmayı unutmayın diyor dalga geçer gibi.

Turknete laf ediyorduk kimse ile görüşemiyoruz diye bunlarda onlardan farksız durumda...

3 Günlük arıza öncesi 65 Mbps altına düşmüyordu hattım!

Abone olurken özellikle sormuştum telekom altyapısımı olacak diye ve bu konuda emin olduktan sonra abone olmuştum.

Ancak 3 günlük arıza sonrası hattım bir şekilde superonline altyapısını kullanır olmuş.

Forumlarda çözüm arıyoruz hale bak...

Bıktım artık bunlarla uğraşmaktan, aylardır sorun yok sorun yok tek cevapları bu....

Merhaba, PM üzerinden tarafınıza dönüş sağlanmıştır.

• Bu rezil firmaya kesinlikle bulaşmayın. Eylül ayında 75 mbpslik tarifeye geçtim 24 ay tahhahütle ellerim kırılsaydıda geçmeseydim.İlk zamanlarda aldığım hız 69 mbps iken şuan aldığım hız 3mbps.Google bile açılmıyor.Eskiden bir sıkıntı olunca mh arıyordum orda teknik birim oluyordu onlarla konuşma fırsatım oluyordu şimdi oto sekreter koymuşlar milleti başlarından salmak için internet hızı problemi için 1 e bas diyor basıyorum herhangi bir sıkıntı bulunamamıştır diyor çat telefon kapanıyor.Yaw kardeşim aldığım hız 3 mbps diyorum sen benim internetimin hızını düzeltmiceksen ben bu sorunu kime ileticem ? yaklaşık 1.5 aydır 75 mbps olan tarifede 3mbps hız alıyorum belki günler sonra düzelir dedim bekledim ama nafile yine değişen birşey yok.3 mbps internete 137 TL ödüyorum aylık.2 senelik tahhahütlede elim kolum bağlandı arkadaşlar adamlar beni tefeci gibi rehin aldı ne yapmalıyım akıl fikir verin allah aşkına THH ye mi başvurmalıyım neyapıyım bi söyleyin ?

75 MBPS'lik tarifede şuan aldığım hız ;

Daha önce aldığım hız ;

Aklınız varsa bulaşmayın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hernos2 -- 31 Ocak 2021; 21:14:18 >

• Turkcell süper online 100mbit i 130a veriyor, millenicom 118.5 a. (2si de modem dahil ücreti.)

Millenicom 100mbit te 10mbit hız alıyorsun. Bir tek indirmelerde yüksek hızla indirme yapıyor o kadar.

• Arkadaslar int altyapim adsl, ttnet 5 mbit den yukarisini veremiyor ve upload 600kbit. Ayrica dalgalanma oluyor oyun oynamak iskence haline geliyor.
    Hazir taahutum bitmisken millenicom u denemek istiyorum,
    16 mbit down 4mbit up sozu verdiler taahhut yok.
    Sizce adsl ile 4 mbit up mumkunmu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • başvuru yaptığım güne lanet olsun, abonelik başvurusunu iptal için yaklaşık olarak 2 gündür uğraşıyorum, daha aktivasyon olmadığı için müşteri hizmetlerine felanda bağlanamıyorum ,whatsapp daki köylüler de sadece canlı destekten hizmet verebiliriz diyip duruyor inanın turknet bunlardan 1000 kat daha iyi lanet olsun size @millenicom @Millenicom Destek 1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aybeymehmet -- 16 Şubat 2021; 12:24:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aybeymehmet

başvuru yaptığım güne lanet olsun, abonelik başvurusunu iptal için yaklaşık olarak 2 gündür uğraşıyorum, daha aktivasyon olmadığı için müşteri hizmetlerine felanda bağlanamıyorum ,whatsapp daki köylüler de sadece canlı destekten hizmet verebiliriz diyip duruyor inanın turknet bunlardan 1000 kat daha iyi lanet olsun size @millenicom @Millenicom Destek 1

Merhaba Mehmet Bey, PM üzerinden tarafınıza dönüş sağlanmıştır. Sağlıklı günler dileriz.

• 100mbit 109-TL tamamen yalan.

Sitelerine baktım adam akıllı tam maliyeti yazmıyorlar. Aslında bu ve bunlar gibi İSS'leri şikayet etmek lazım. Adam 109-TL demiş ama 15-TL kol gibi aylık modem kullanma ücretinden hiç bahsetmemiş. Yani 100mbit 125-TL, diğer de 100-TL.

• 100mbitlik pakete abone oldum taahhütsuz. Daha önce ttnet 50mbit vardı. Ulaşılabilir hızım 80mbit civarında olunca en iyisi milleniye 100mbit paketine geceyim dedim. Ilk zamanlar her şey güzel hattimi 50mbit sabitlemişler neyse problem değil dedim. 1. Ay dolmadan bi internet kesildi, modemin arayuzune bakayım dedim ne göreyim ulaşılabilir hız 60mbit hattıma tanımlanan 42mbit üstüne üstlük hat modu da interleaved i profile geçirilmiş. O günden sonra online oyun oynamak işkence halini aldı. Ariza kaydı bıraktım bunun adına sağolsunlar tekrar fast f profile gecirdiler. Şimdi ise internet hiç gelmiyor, ulaşılabilir hızım 50mbit hattıma tanımlanan ise 38mbit! Net kesilmese ona da eyvallah ama internet abartısız söylüyorum 10dk bağlanmasını bekliyorum 10saniye sonra kesiliyor. 10dk sonra yine gelip 10saniye sonra gidiyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: FatihCVK

100mbitlik pakete abone oldum taahhütsuz. Daha önce ttnet 50mbit vardı. Ulaşılabilir hızım 80mbit civarında olunca en iyisi milleniye 100mbit paketine geceyim dedim. Ilk zamanlar her şey güzel hattimi 50mbit sabitlemişler neyse problem değil dedim. 1. Ay dolmadan bi internet kesildi, modemin arayuzune bakayım dedim ne göreyim ulaşılabilir hız 60mbit hattıma tanımlanan 42mbit üstüne üstlük hat modu da interleaved i profile geçirilmiş. O günden sonra online oyun oynamak işkence halini aldı. Ariza kaydı bıraktım bunun adına sağolsunlar tekrar fast f profile gecirdiler. Şimdi ise internet hiç gelmiyor, ulaşılabilir hızım 50mbit hattıma tanımlanan ise 38mbit! Net kesilmese ona da eyvallah ama internet abartısız söylüyorum 10dk bağlanmasını bekliyorum 10saniye sonra kesiliyor. 10dk sonra yine gelip 10saniye sonra gidiyor...
    Merhaba, PM üzerin isim, soy isim ve irtibat bilgilerinizi paylaşabilir misiniz? Konu hakkında yardımcı olmak isteriz.

• Özellikle aciliyetimi belirttim başvuru esnasında ama hala bağlayacaklar

• quote:

Orijinalden alıntı: eenneess5467

Özellikle aciliyetimi belirttim başvuru esnasında ama hala bağlayacaklar

bunu gördüm vazgeçtim, turknetin gelip bağlamasını 40 gün bekleyince ,ne yazık ki herşeyde oldugu gibi iyi mal iyi para

• An itibariyle internetim bağlandı büyük uğraşlarım sonucunda. Görüşmemizde ve sitelerindeki alt yapı testinde 40 mbps altyapım olduğu söylendi ancak gelin görün ki 10 mb lik bir dosyayı 10 dakikada indiremiyrum sürekli bağlantı kopuyor.Geçmiş olsun artık

• Merhabalar

Biz pazartesi günü Dsmart net den Millenicam a geçiş yapmak için başvuru yaptık.Pazartesi akşamına doğru teknofixten ekip geldi ve evrakları imzalattı.Daha sonra mesajla takip otomasyonu geldi.Orada salı gününden beri başvuruda son aşamaya gelinmiştir yazıyor.Pazartesiden beri bir gelişme yok.Aynı durumu yaşayan var mı?Tahmini ne zaman gelir?

• Çalışan dns var mı? Bir ara 1.1.1.1 çalışıyordu ama şimdi ölmüş o da

• 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.