Şimdi Ara

Millenicom Sınırsız Kampanyalar (16 - 35 - 100 mbps) (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.535
Cevap
25
Favori
108.845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: _A_N_I_L_

Süperonline üzerinden
    Teşekkürler

Hattım 100mbps desteklemesine rağmen başvuru almıyorlar

Suan vdsl kullanıyorum

Port yok diyor 14 gün kontrol edicez vs diye birşey dediler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • e_capkan kullanıcısına yanıt
    Banada 63Mbps destekliyor dediler evimde kullandığım diğer hat 100 mbps alıyor dedim 50 için ısrar etti bende siz kaydı 100 olarak yapın ben mesuliyeti kabul ediyorum dedim.

Girişinizi 100Mbps paketinden yapıyorum 100 Mbps hızın tamamını alamayacağını beyan ettim dedi, kabul ediyorum siz 100 olarak giriş yapın dedim bu kadar zaten sıfırdan kurulum yapılıyorsa onlar giriyor geçişte ise formu siz dolduğunuz için istediğinizi seçebilirsiniz..

Port olayını Türk Telekomdan sözleşmesiz hat açtırıp millenikom a nakil olarak çözebilirsiniz çeşitli anlaşma ve durumlara göre telekomun elinde daha fazla port sayısı oluyor.
    Zaten nakil olunca 2*35=70tl kurulumu almıyorlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: _A_N_I_L_

Banada 63Mbps destekliyor dediler evimde kullandığım diğer hat 100 mbps alıyor dedim 50 için ısrar etti bende siz kaydı 100 olarak yapın ben mesuliyeti kabul ediyorum dedim.

Girişinizi 100Mbps paketinden yapıyorum 100 Mbps hızın tamamını alamayacağını beyan ettim dedi, kabul ediyorum siz 100 olarak giriş yapın dedim bu kadar zaten sıfırdan kurulum yapılıyorsa onlar giriyor geçişte ise formu siz dolduğunuz için istediğinizi seçebilirsiniz..

Port olayını Türk Telekomdan sözleşmesiz hat açtırıp millenikom a nakil olarak çözebilirsiniz çeşitli anlaşma ve durumlara göre telekomun elinde daha fazla port sayısı oluyor.
    Zaten nakil olunca 2*35=70tl kurulumu almıyorlar..
    Suan portum vdsl de

Geçiş yaparken evrakları onlar mi yolluyorlar ?

• e_capkan kullanıcısına yanıt
    Geçiş işlemini sorduğumda gönderdiğimiz evrakların çıktısı alıp forumu doldurun imzalayıp kimlik fotokopisi ile kuryeye teslim ediyorsunuz demişti.

Ben sıfırdan başvurduğum için bana gelen forumda bilgiler doldurulmuştu ben sadece forum ve sözleşmeyi imzaladım.
  • başvuru süresi uzamış ama 35mbite düşürmüşler , çöp olmuş.
  • Millenicom whatsapp destek hattının verdiği bilgiye göre bugün itibariyle yeni başvurularda Özgürüm 69,90 TL tarifesi 35mbps olacakmış, 100mbps isteyenler için ise Prestij Tarifesi çıkmış ve ayda 79,90 TL olacakmış. Benim gibi 100mbps kullanan mevcut kullanıcılara en az bir kaç ay ufukta zam görünmüyormuş. Bir de ekteki görseli attılar. Olsun bu da olumlu, en azından Turknet gibi TR'ni %5'ine bile hitap etmeyen yapa santrali ayağına milleti 35mbps'ye mahkum etmiyorlar. Hangi hızı istiyorsun o hızı kullanıyorsun.92mbps hızımla gittiği yere kadar devam

Millenicom Sınırsız Kampanyalar (16 - 35 - 100 mbps)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tunc Sensation -- 13 Ağustos 2018; 12:11:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Booker DeWitt

Gelip kurulumu yaptılar ama türk telekom kaynaklı bir problem olduğunu ve 2 gün içerisinde türk telekomun gelip düzelteceğini söylediler tam anlayamadım.

Ağ durumu böyle şu an.

Vdsl için yapılandırmada PPP ayarlarını sms'te gönderdiği kullanıcı adı ve şifreyi girdim.
    Sorun düzeldi mi?

Bugün bana da bağlandı. Modem ip alamıyor. Sinyal var ama ip yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-7C8DAEABE

Israrla 50 mb veriyorlar

Bende de aynı problem mevcut. Hat çok rahat 100 mbps kaldırabiliyor ama elemanlar 80 mbps'ye sınırladılar.

• Merhaba, istanbul avrupa'da millenicom kullanan bir arkadaş (tercihen vdsl) lux.valve.net ping ve traceroute yapıp atabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SudaEriyenAspirin

Sorun düzeldi mi?

Bugün bana da bağlandı. Modem ip alamıyor. Sinyal var ama ip yok.

Alıntıları Göster
    Millenicom'dan iki kez aradılar (otomatik çağrı) arızanız çözümlenmiştir devam ediyor mu gibisinden. Devam ediyor dedim ama büyük ihtimalle apartman içindeki hatta problem var. Binada kimse ev telefonu da kullanmıyor muhtemelen türk telekom'un hatları hasar görmüş olabilir apartman içindeki. Buradan da sormuş olayım, sorun böyleyse eğer türk telekom'a mı bildirmek lazım bu durumu yoksa herhangi bir elektrikçi yapabilir mi?

• Booker DeWitt kullanıcısına yanıt
    Telekom ankastreye kadar bakar. Ankastreden sonra iç hat tamamen tarafınıza aittir.
  • _A_N_I_L_ kullanıcısına yanıt
    dostum isim herneyse tavsiye etmiyorum insan akıllı ile dalga geçiyorlar
  • hocam naptın bundan da ilimunati mi çıkardın
  • Tunc Sensation kullanıcısına yanıt
    O at başka bişey temsili ediyor

gerçek ismi unicorndur.güçlü yapısı olan beyaz tüylü uzun yelelere ve iri gözlere sahip görünüşü ata benzeyen büyük boy magical beast. onu normal bir attan ayıran en belirgin özelliği alnının tam ortasındaki yaklaşık 60cm uzunluğundaki boynuzudur. ayrıca unicornlar büyülü bir yaradılışa sahiptirler ve saf iyiliği temsil ederler. karşısındakinin niyetini sezme yetenekleri vardır ve yaşadıkları ormanı kötülere karşı korurlar. yaşadıkları ormana zarar verenleri düşman olarak görürler. iyileştirme ve hatasız teleport olma yetenekleri vardır.nadiren temiz kalpli insan veya elf bakireleri tarafından ehlileştirilebilirler.

• arkadaşlar 100 mbps bugün bağladılar ilk önce 80-85 kablo ile kablosuz 70-75 alıyordum dışarı çıktım geldim 5 den beri rezalet bir ping ve int hızı var en fazla30-35 görüyorum.Müşteri hizmetlerini aradım çok sık kopmalar yaşıyorsunuz ekip gelip bakacak dedi bende evde olmayacam dedim sorun değil dış hatta vs bakacak dedi.Böyle bir sorun yaşayan var mı böyle devam ederse iptal edecem
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oskis

Buda benim değerlerim
    geçmeye değermi sizce milenicoma
    bu değerlere nerden bakıyorsunuz hocam
  • Online işlemlerde ki arkadaşını getir kampanyası ile verilen kodu kullanıp bir yakınımı abone yapayım dedim fakat sadece 8mbit adsl paketinde geçerliymiş, ben böyle saçmalık görmedim arkadaş ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: help21

Modem arayüzünden bakabilirsiniz. Hangi modemi kullanıyorsunuz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnemyTerritory

quote:

Modem arayüzünden bakabilirsiniz. Hangi modemi kullanıyorsunuz?

Alıntıları Göster

Bunu taktılar iki yayın yapıyor 5ghz kullanınca ping sorunu yaşıyorum lolde 2.4 e geçtim o yüzden

• quote:

Bunu taktılar iki yayın yapıyor 5ghz kullanınca ping sorunu yaşıyorum lolde 2.4 e geçtim o yüzden

Hocam bu türk telekom'un yeni fiber modemi. Fiberde hat değerleri olmaz. (Hat değerine göre şu kadar hız alabilirsiniz durumu olmaz.) 1 gigabit'e kadar hızı sorunsuz alabilirsiniz. Ping konusunu bilmiyorum ama kablo ile bağlanınca kaç mbit hız alıyorsunuz? Kablosuz pingde yükselme ve hızda düşme yapabilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.