Şimdi Ara

Millenicom Sınırsız Kampanyalar (16 - 35 - 100 mbps) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.532
Cevap
26
Favori
108.268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam kampanyaya başvurmak için müşteri hizmetlerini aradım. 70TL aktivasyon ücretinin olduğunu söylediler. Kurulum talep etmiyorum diyince zorunlu dediler. Siz nasıl bir yol izlediniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogulcanbb

Hocam kampanyaya başvurmak için müşteri hizmetlerini aradım. 70TL aktivasyon ücretinin olduğunu söylediler. Kurulum talep etmiyorum diyince zorunlu dediler. Siz nasıl bir yol izlediniz?
    bana önce 70 tl kurulum ücreti var dediler ben kurulum istemiyorum mecburimi dedim isterseniz kurulumsuz seçeneğimizde mevcut dediler kabul ettim
  • Ben de dün başvuru yaptım ve başvurumu aldılar, herhangi en ufak bir ücret ödemeyeceğim. Kurulum istemedim çünkü kendi modemim var.
  • Upload konusunda kaç mp hız vereceklerini yada kota olup olmadığını bilmiyorlar. Bilgi isteyip geri döneceklermiş.
  • Dark Reaver kullanıcısına yanıt
    Ben de bu aydan sonra Millenicoma geçmeyi düşünüyorum. Özgürüm kampanyası taahhütsüz 100 Mbps hız sunuyorlar. FTTH altyapısı olduğu için modem de ücretsizmiş. Şuan için en cazip kampanya bence. Ayrıca Upload hızının 4 Mbps olduğunu söylediler. Şuan ki kullandığım İSS nin sunmuş olduğu aynı hızda olan tarife ile fiyat farkı 41 lira. Denemeye değer diye düşünüyorum
  • Dark Reaver kullanıcısına yanıt
    Hocam ev telefonu bana da lazım netspeed’te yokken bu tarife bana şu an ilaç gibi. Ama TırtNet’teki gibi telefon paketi var mı bunu göremedim kampanya sayfasında. Konuştukça öde tarzı mı yoksa aylık 300 500 dakika mı veriyor ? Bu konuyla ilgili bir bilginiz var mı ?
  • Pakette telefon yok, telefonda öyle söylediler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Le Citoyen

Hocam ev telefonu bana da lazım netspeed’te yokken bu tarife bana şu an ilaç gibi. Ama TırtNet’teki gibi telefon paketi var mı bunu göremedim kampanya sayfasında. Konuştukça öde tarzı mı yoksa aylık 300 500 dakika mı veriyor ? Bu konuyla ilgili bir bilginiz var mı ?

Başvuru formunda yazıyor:

https://www.milleni.com.tr/basvuru-formu?cid=5591c149-1e89-4319-836e-3872dfbcd148&utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

Pstn'li olarak başvuracaksınız (59,90 tl), alttaki telefon tarifelerinden de birini seçeceksiniz:
    Konuştukça öde 10 tl
    Gün boyu sabit aramalar bedava 500 dk 15 tl (Bu pakette cep telefonu aramaları dakikadan düşmüyor, sabit aramalar dakikadan düşüyor)
    Gün boyu sabit aramalar bedava 3000 dk 20 tl
    Her yöne 200 dk 28 tl (Cep telefonu aramaları dahil her yön dakikadan düşüyor.)

• Bende kullanan arkadaşlardan deneyim ve bilgi istiyorum.özgürüm tarifesi fiyat anlamında ve hız anlamında iyi gibi.inşallah terso bişey yoktur
  • Konstantine52 kullanıcısına yanıt
    Bugün beni aradılar detaylı bilgi verdiler. Özellikle memnun kalmayıp abonelik iptal ettirildiğinde hiçbir cezai cayma bedeli çıkarılmayacak dediler. Bunu özellikle teyit ettirdim. Hiçbir firma müşteri kaybetmek için taahhütsüz kampanya düzenlemez bence. 1 Temmuz dan itibaren kullanmaya başlayacağım.
  • acemiteknolojist kullanıcısına yanıt
    Bende az önce bilgi aldım.sadece modem yoksa onu veririz dediler başka birşey yok gördüğüm kadarı ile.sadece vdsl port yoksa açılması 15 gün sürer dedi.onu bilmiyorum bakalım
    Bizim binada sadece FTTH/GPON altyapısı var ve sadece fiber İnternet hizmeti alınabiliyormuş. O yüzden kurulum yapılır yapılmaz interneti kullanmaya başlayabilirsiniz dediler.
    Şanslısıniz o zaman.nasıl bir yerse burası fiber yok İstanbulun göbeğinde
    Ben de Ankara'dayım. Önceki yaşadığım bina ile şimdi ki yaşadığım bina arası 500 metre. Ama önce ki binada fiber altyapı yoktu. Neye göre altyapı kuruluyor anlayamadım. Şuan ki altyapı da Türk Telekomun altyapısı. Superonline ve Vodafone falan kullanamıyor maalesef. Bakalım inşallah memnun kalırım Millenicom dan.
    Bildirim bekliyorum hocam internet hızı ve kalitesi için
    1 Temmuz dan sonra İnternet deneyimini paylaşırım.
  • selam arkadaşlar bende bu kampanyaya başvuruda bulunmuştum dün aras kargo ile sözleşme geldi imzalayıp gönderdik bugün sms geldi evraklar ulaştı diye büyük ihtimal cuma günü falan açılır diye tahmin ediyorum inşallah turknet gibi 100 mbit deyipte 5-10 mbit vermezler
  • EstrEmO kullanıcısına yanıt
    Bana 1-4 Mbps arasında olur dedi VDSL için ?

VDSL bağlatan var mı hiç konuda? upload ile ilgili gerçek değeri görmek isteriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Charmlander

Bana 1-4 Mbps arasında olur dedi VDSL için ?

VDSL bağlatan var mı hiç konuda? upload ile ilgili gerçek değeri görmek isteriz.
    Hocam ben de dün gönderdim evrakları bugün ulaşır diye düşünüyorum, senin ki daha önce bağlanacaktır muhtemel süreci ve hız detaylarını hizmeti paylaşırsan çok sevinirim.
  • Charmlander kullanıcısına yanıt
    Millenicom Sınırsız Kampanyalar (16 - 35 - 100 mbps)

35mpbs/100gb akn pakedini 4 yıldır kullanıyorum. Upload'da sınır yok ama taş çatlasa 3 mbps alırsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Altorparia -- 21 Haziran 2018; 11:16:13 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.