Şimdi Ara

Millenicom Sınırsız Kampanyalar (35 mbps 84,90 - 100 mbps 109,90)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.353
Cevap
20
Favori
86.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
 • Konu İstatistikleri
 • Son Yorum 2 hafta
 • Cevaplayan Üyeler 397
 • Konu Sahibinin Yazdıkları 116
 • Ortalama Mesaj Aralığı 19 saat 28 dakika
 • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
 • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 65
 • Favoriye Eklediklerim 20
 • Konuya En Çok Yazanlar
 • EnemyTerritory (116 mesaj) guguk (39 mesaj) Charmlander (32 mesaj) memet0864 (30 mesaj) millenicom (28 mesaj)
 • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
 • Masaüstü (805 mesaj) Mobil (334 mesaj) Tablet (151 mesaj) Mini (43 mesaj) Uygulama (95 mesaj)
 • @
3 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Haberleşme ve Dijital Platformlar >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> Diğer İnternet Servis Sağlayıcıları >> Millenicom Sınırsız Kampanyalar (35 mbps 84,90 - 100 mbps 109,90)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
Mesaj
 • Yarbay
  2849 Mesaj
  Konu Sahibine Özel
  Kampanyalar sadece Türk Telekom altyapısı için geçerli. Türk telekom FTTH/FTTB fiber altyapı dahil. Kampanyalar normalde taahhütsüz ama taahhütsüz aboneliklere yıl içerisinde zam gelebiliyor. O yüzden isteyenlere 12 ay taahhüt verebilme seçeneği sunmuşlar. Bunun yanında başka bir operatörden geçiş yapmadan, sıfırdan abonelik alacaksanız normalde 150 tl olan kurulum ücreti 12 ay taahhüt karşılığında ücretsiz veriliyor.


  Fiber 35 kampanyası (35 mbps akn'siz 84,90) :https://www.milleni.com.tr/eviniz-icin/kampanyalar/internet/ozgurum-kampanyasi/5591c149-1e89-4319-836e-3872dfbcd148

  Başvuru formu: milleni.com.tr/basvuru-formu?cid=5591c149-1e89-4319-836e-3872dfbcd148

  PSTN'li(Ev telefonlu, ev telefonu ücreti hariç) 74,90 tl. Yalın 84,90 tl.

  -Kota ve AKN uygulaması olmaksızın, kampanya kapsamında 8, 16, 24, 35 Mbps’e kadar hız seçeneklerinden seçilen tarifeye ve altyapıya uygun hızda internet hizmeti sunulacaktır.

  -Kampanya taahhütsüz olarak sunulmakta olup sadece yeni başvuru yapmış olan Millenicom müşterisi için geçerlidir; mevcut Millenicom müşterileri bu kampanyadan faydalanamaz.

  -Kampanya kapsamında taahhüt vermeyen müşteriler için kurulum ücreti 150 TL’dir ve 4 taksit şeklinde faturaya yansıtılacaktır. 12 ay taahhüt veren müşteriler için ise kurulum hizmeti hediyedir. (Başka operatörden geçişlerde taahhütsüz olsa bile kurulum ücreti alınmıyor. Yalnız geçişlerin aynı türden yapılması lazım. Önceki operatördeki vdsl'den millenicom vdsl'e ya da fiberden fiber'e geçiş şeklinde.)

  -Türk Telekom FTTH altyapısındaki müşterilerimizden aylık 15TL modem kira bedeli alınacaktır. (Türk telekom fiberde kendi modem-ont cihazlarını kuruyor ve bunların kullanımını zorunlu tutuyor. Bunlar için aylık 15 tl kira bedeli istenmiş. Adsl-vdsl'de kendi cihazını kullanıyorsunuz, dolayısıyla herhangi bir ekstra ücret ödenmiyor.)

  -Kampanya kapsamında internet hizmeti için işletmeci değişikliği sebebiyle müşterinin ödemesi gereken 85 TL’ ye kadar taahhüt bozma bedeli, Millenicom tarafından karşılanacak olup bu tutar müşterinin ilerleyen dönemlerdeki aylık faturalarına indirim olarak yansıtılacaktır. Bu indirimin faturaya yansıtılabilmesi için müşteri, eski işletmeciden gelen taahhüt bozma faturasını aktive olduğu tarihten itibaren en geç üç ay içerisinde info@milleni.com.tr mail adresine TCKN bilgisi ile birlikte göndermelidir. İlgili dokümanın Millenicom’a ulaşmasını takiben ibraz edilen faturada yer alan taahhüt bozma bedeli müşterinin ibraz sonrasında çıkacak faturalarına indirim olarak yansıtılacaktır.


  Fiber 100 kampanyası (100 mbps akn'siz 109,90) :https://www.milleni.com.tr/eviniz-icin/kampanyalar/internet/prestij-kampanyasi/668768a0-27a4-43a3-9789-d7f25721c5fe

  Başvuru formu: milleni.com.tr/basvuru-formu?cid=668768a0-27a4-43a3-9789-d7f25721c5fe

  PSTN'li(Ev telefonlu, ev telefonu ücreti hariç) 99,90 tl. Yalın 109,90 tl.

  -Kota ve AKN uygulaması olmaksızın, kampanya kapsamında 50, 100 Mbps’e kadar hız seçeneklerinden seçilen tarifeye ve altyapıya uygun hızda internet hizmeti sunulacaktır.

  -Kampanya taahhütsüz olarak sunulmakta olup sadece yeni başvuru yapmış olan Millenicom müşterisi için geçerlidir; mevcut Millenicom müşterileri bu kampanyadan faydalanamaz.

  -Kampanya kapsamında taahhüt vermeyen müşteriler için kurulum ücreti 150 TL’dir ve 4 taksit şeklinde faturaya yansıtılacaktır. 12 ay taahhüt veren müşteriler için ise kurulum hizmeti hediyedir. (Başka operatörden geçişlerde taahhütsüz olsa bile kurulum ücreti alınmıyor. Yalnız geçişlerin aynı türden yapılması lazım. Önceki operatördeki vdsl'den millenicom vdsl'e ya da fiberden fiber'e geçiş şeklinde.)

  -Türk Telekom FTTH altyapısındaki müşterilerimizden aylık 15TL modem kira bedeli alınacaktır. (Türk telekom fiberde kendi modem-ont cihazlarını kuruyor ve bunların kullanımını zorunlu tutuyor. Bunlar için aylık 15 tl kira bedeli istenmiş. Adsl-vdsl'de kendi cihazını kullanıyorsunuz, dolayısıyla herhangi bir ekstra ücret ödenmiyor.)

  -Kampanya kapsamında internet hizmeti için işletmeci değişikliği sebebiyle müşterinin ödemesi gereken 110 TL’ ye kadar taahhüt bozma bedeli, Millenicom tarafından karşılanacak olup bu tutar müşterinin ilerleyen dönemlerdeki aylık faturalarına indirim olarak yansıtılacaktır. Bu indirimin faturaya yansıtılabilmesi için müşteri, eski işletmeciden gelen taahhüt bozma faturasını aktive olduğu tarihten itibaren en geç üç ay içerisinde info@milleni.com.tr mail adresine TCKN bilgisi ile birlikte göndermelidir. İlgili dokümanın Millenicom’a ulaşmasını takiben ibraz edilen faturada yer alan taahhüt bozma bedeli müşterinin ibraz sonrasında çıkacak faturalarına indirim olarak yansıtılacaktır.

  Vdsl için 75 mbps koymamışlar. 50-100 diye gidiyor. Konuda hattı 70-80 mbit destekleyip, biraz ısrarla 100 mbit tarifeye geçip hızı 70-80 mbit'e sabitlettirip kullananlar oldu. Hattınız 50'den fazla 100'den az destekliyorsa hattın desteklediği son hızı verebiliyorlar gibi gözüküyor.  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnemyTerritory -- 28 Eylül 2020; 16:58:18 >
  < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >  |
  |
 • Avrupa yapa sistemini 10 yıl once getirdi. Avrupa da Diğer sağlayıcılar tek tek santrallere kendi fiberlerini çekerken türk Telekom ibb ye baskı yaparak diğer sağlayıcılarin fiber kablolarını sökturuyordu.  Türk Telekom yıllardır Türkiye nin Telekominimasyon alt yapısı gelişmesin ben tekel olayım diye her türlü pisliği yaptı. Ülke teknolojisini baltaladi.  Türk Telekom un ovulecek hiç bir yeri yok. İkincisi şikayet konusuna hiç girmeyelim. İptal edilen hatların dondurulmasi 6 ay sonra otomatik açılmasi sonra 6 ay fatura kesilmesi sonra bir anda icra kağıtlarının gelmesi, şirket avukatının kaba bir üslupla arayıp sana bilader çekip öde diye tehtid etmesi. Bu olayları yaşamayan yoktur. Bizzat benim babam yaşadı.  Türk Telekom kadar geçmişi pis bu kadar ülkeye zararı dokunan başka bir şirket yok ülkede.
  ya isterse bedava versin yalvarıyorum kanmayın şu reklamlara gerçekten yalvarıyorum. bu adamlar dolandırıcı ve bunu abartarak ya da başka anlamlarda söylemiyorum tam olarak öyle. benim hikayemi geçtim bu adamlar evrakta sahtecilik , sahte imza , tttnet diye bir numarayla mesaj gönderip ttnete üye olduğunu sanan insanlara 36 ay taahhüt yapma gibi her türlü akıl almaz pisliği göz göre göre yapıyorlar. kahretsin ki ne şaka yapıyorum ne abartıyorum .İnternete başvurdum, 11 gün geçti internet yok. Aboneliği iptal ettim etmediler.


  Dedim ki ilk 14 gün ücretsiz iptal etme hakkı var kendiniz dediniz sözleşmede de yazıyor cevap yok, hatta kalın düüüüüüüt... Gittim Hakem Heyeti'ne iptal ettirdim eve 800 TL fatura geldi. Sizi icraya vereceğiz diyorlar, hadi versinler bekliyorum. Hepsi bir yana elime de bir modem verdiler 218 lira. Modem 35 40 dakikada ısınıyor ısındıktan sonra ping 1k nin altına inmiyor hız da 0.25 Mbps 'in üstüne çıkmıyor.3 4 saat balkonda soğutmak lazım tekrar 30 dakka kullanabilmek için.

  Modemi de geri alın dedim biz verdiğimiz modemleri geri almıyoruz dediler. Taktikleri fatura alamazsak modem parasını alalım bari. Sinir hastası oldum. Öylesine demiyorum gerçekten oldum. Lütfen kullanın bu firmayı onlara daha çok para kazandırın kesinlikle tavsiye ederim telefonla aradığınızda size verdiği laubali ve umursamaz cevaplar acayip keyifli. ttnette internet yavaşlar ararsınız müşteri hizmetlerini söversiniz adam sizi sakinleştirmeye çalışır , burda internet 5 dakkada bi kesiliyor ( şanslıysanız ilk başta öyleydi ) ya da hiç olmaz ararsınız müşteri hizmetlerini adam size bağırır siz onu sakinleştirmeye çalışırsınız. ya lanet olsun böyle iss ye de firmaya da size yalvarıyorum kullanmayın olumlu yorumlar gördükçe ellerim titriyor size de aynı modemi vericekler aynı müşteri hizmetleri bakıcak aynı internet gelicek bir firma önerdiğim falan yok ttnet kullanmak zorunda değilsiniz yalnızca lütfen bunları kullanmayın NE DİYİM DAHA HALA KULLANICAKSANIZ GİDİN BELANIZI BULUN
 • Yarbay
  8482 Mesaj
  Taahhütsuz diyor ama bazı hediye ve indirimden bahsetmiş.  İnterneti iptal edersek bu hediye ve indirimleri talep etmeyecek dimi.

  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
 • Yüzbaşı
  618 Mesaj
  Gayet güzel fakat Ocak 2019'da çok daha güzel paketler görebiliriz öbür iss lerden, bekleyin derim.
  |
  |
 • Yarbay
  9993 Mesaj
  Konuyu takibe aldım. 2019 yılı itibariyle diğer firmaların akk'siz paketlerini değerlendirmeye alabiliriz, sonuçta millenicom/turknet/netspeed firmalarında taahhüt yok. En iyi hizmeti en uyguna veren müşteriyi kapar.
  |
  |
 • Yarbay
  7596 Mesaj
  Millenicom'u insan aklıyla dalga geçtiği için sevmem, kampanyanın şekli de adı da taklit olmuş ama rekabet her zaman iyidir
  |
  |
 • Bölüm Yetkilisi
  1308 Mesaj
  "Aylık sağlanacak indirim tutarları: PSTN’li İnternet Hizmeti: 165,10 TL, Yalın İnternet Hizmeti: 170,10 TL "


  Ne indirimiymiş bu böyle. Yalın hizmetin kendisi zaten 20 lira etmiyor indirimi nasıl 170 lira. Bu ücretler taahhütsüz bir sözleşmede alınacak mı alınmayacak mı o bile belirtilmemiş sözleşmeyi okudum. Tamamen ucu açık bırakılmış.

  Upload konusuna girilmemiş bile.100 mbps download ama upload ne o belli değil. Büyük ihtimal 4 dür ama yine de belirtilmesi gerekiyor.

  Ucu çok açık bırakılmış bir kampanya ve başvuru sözleşmesi var temkinli yaklaşmak lazım.
 • Yarbay
  2849 Mesaj
  Konu Sahibine Özel
  quote:

  Orijinalden alıntı: Porno Graffiti

  "Aylık sağlanacak indirim tutarları: PSTN’li İnternet Hizmeti: 165,10 TL, Yalın İnternet Hizmeti: 170,10 TL "


  Ne indirimiymiş bu böyle. Yalın hizmetin kendisi zaten 20 lira etmiyor indirimi nasıl 170 lira. Bu ücretler taahhütsüz bir sözleşmede alınacak mı alınmayacak mı o bile belirtilmemiş sözleşmeyi okudum. Tamamen ucu açık bırakılmış.

  Upload konusuna girilmemiş bile.100 mbps download ama upload ne o belli değil. Büyük ihtimal 4 dür ama yine de belirtilmesi gerekiyor.

  Ucu çok açık bırakılmış bir kampanya ve başvuru sözleşmesi var temkinli yaklaşmak lazım.

  Kampanyaya iki tarifeden girilebiliyor. Yalın ya da pstn olarak. Pstn olarak(telefon ücreti hariç) 225 tl yerine 59,90. Yalın olarak 240 yerine 69,90 tl demişler. Yapılan indirim pstn için 225 - 59,90 = 165,10 tl. Yalın için 240 - 69,90 = 170,10 tl. Dolayısıyla yalın hizmeti ücreti değil de internet + yalın hizmetinin indirimi 170 lira olarak belirtilmiş.

  Onun dışında dediğiniz gibi her şey çok açık uçlu bırakılmış. Bunlar aydınlatılmadığı sürece temkinli yaklaşmak lazım.

  < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  |
  |
 • Çavuş
  40 Mesaj
  Şunu bırakayım:

 • Binbaşı
  1372 Mesaj
  kampanya temmuz sonuna kadar geçerliymiş nedense benim taahhüt eylülde bitiyor deneyemeden gidecek güzelim kampanya
 • Yarbay
  2849 Mesaj
  Konu Sahibine Özel
  quote:

  Orijinalden alıntı: Altorparia

  Şunu bırakayım:  Klasik taahhüt savunmasını yapmış. Bir de siz mevcut müşteri olduğunuz için o yönde savunma yapmış gibi duruyor. (Mevcut müşteriler yararlanamıyor.) Aynı olay turknet ve netspeed'te de geçerli. Yarın tarifelerini 200 liraya çıkarıyorum deseler kimse bir şey diyemez. Taahhütsüz olduğu için fiyatlara aynen yansır. Türk net öyle bir durumda taahhut olmadığından müşterilerimiz direkt kaçar. Bu yüzden fiyatı yükseltmeden taahhütlü sağlayıcılardan daha iyi hizmet vermemiz gerekiyor demişti. Taahhütsüz kullanımda fiyat yükselmesi zaten bir risk. Bunu bilerek alıyor kullanıcılar. Asıl önemli konu 3.aydan itibaren çıkmak istesem, indirim diye gösterdikleri tutarları alacaklar mı? Bu kısım önemli.

  < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
 • Yarbay
  2548 Mesaj
  bugün 100 mbit olarak kampanyaya başvuruda bulundum iptal halinde herhangi bir cezai işlem yok ev telefonu vardı 59,90 dediler 70 tl ücret kurulum isterseniz alıyorlarmış ben kurulumsuz seçtim 70 tl ödemeyeceğim mevcutta şuan yalın olarak netspeed kullanıyorum 50 mbit sınırsız 99 tl bide bunu denemek istedim randıman alırsam netspeedi kapatırım
 • Yarbay
  3430 Mesaj

  Deneyimlerinizi yazarsanız sevinirim ayrıca bir kaç sorum var cevaplarsanız sevinirim netspeed de ping den memnun musunuz vdsl üzerinden mi alıyorsunuz o paketin fiber versiyonunda 4 mbps vdsl olan da 3 mbps upload yazıyor sayfalarında siz ne kadar alıyorsunuz?
  |
  |
  Dark Reaver kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
 • Yarbay
  3430 Mesaj

  Temmuzdan sonra fiyatları yükseltirler gibi geliyor bana sonra uğraşmak istemeyenler kalır isteyenler başka firmaya geçer müşteriden istemeyeceksen niye şu kadar şu kadar indirim yapıyorum diye yazıyorsun mantıklı gelmiyor bana
  |
  |
  altuntepe2 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
 • Yarbay
  2548 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: Mr.Data

  Deneyimlerinizi yazarsanız sevinirim ayrıca bir kaç sorum var cevaplarsanız sevinirim netspeed de ping den memnun musunuz vdsl üzerinden mi alıyorsunuz o paketin fiber versiyonunda 4 mbps vdsl olan da 3 mbps upload yazıyor sayfalarında siz ne kadar alıyorsunuz?
  selam hocam vdsl üzerinden 50/4 sınırsız kullanıyorum oyun oynamadığım için ping kafaya takmıyorum ama bir arkadaş için bakmışım frankfurt 65 ms falan çıkıyordu türkiye içi 9-25 ms arası değişiyordu
  |
  |
 • Yarbay
  4153 Mesaj

  Tam 23 aydır Millenicom müşterisiyim. 8 Mbps'ye kadar, 50 GB AKK'li tarifelerine ₺51 veriyorum (Ocak 2018'den önce ₺50 idi). Güya bu hizmetin bedeli ₺83, bana her ay ₺33 indirim yapıyorlar. ₺192 de internet bağlantı ücreti var, onu da taahhüt verdiğim için hediye etmişler. Her ay ekledikleri cayma bedeli borcuna bakın lütfen.  Bir de müşteri temsilcisi, taahhüt verenler için sabit fiyat garantisi vermiş. Bana verilen taahhütte aylık ₺49,99 yazıyor ama yılbaşında eklenen vergileri aylık ücrete eklediler, ₺51 gelmeye başladı. Diğer yandan arkadaşım Netspeed'e geçip 6 ay taahhüt verdi. Taahhüdü bitti, tarifesine gelen ₺3 zamdan etkilenmedi. Hâlâ ₺49 ödüyor 16 Mbps limitsiz internete. Taahhüt bile bir şey ifade etmiyor bu memlekette.

  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  |
  |
  Porno Graffiti kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
 • Yarbay
  2150 Mesaj

  Hocam millenicom yurtdışı çıkışları nasıl 1-2 siteye tracert atıp ss atabilirmisiniz?
  |
  |
  SixSixSix kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
 • Yarbay
  4153 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: Mustafa Dmrl

  Hocam millenicom yurtdışı çıkışları nasıl 1-2 siteye tracert atıp ss atabilirmisiniz?
  Benim hat değerlerim berbat halde. Yine de ping'im 10 ms'nin üzerine çıkmıyor.  www.google.com için tracert sonucu;  www.youtube.com için tracert sonucu;  www.bbc.co.uk için tracert sonucu;  İstediğiniz başka siteler varsa yazın, onların da testini yapayım.

  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  |
  |
 • Yarbay
  4699 Mesaj
  millenicom normalde 27 ay tahahhüt alan bir firma ve kampanya şartlarına bakarsanız türknet gibi açık seçik değil. güvenilir bir yanı görünmüyor
  |
  |
 • Yarbay
  8482 Mesaj

  Netspeed 1 yıl fiyat garantisi veriyor. Bir de taahhütsuz olan paketlerde de uçuk zamlar yapıldığı zaman itiraz etme hakkımız bulunuyor sanırım. Enflasyon oranının üzerinde ciddi zamlar yapamıyorlar diye forumda duymuştum.
  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  |
  |
  EnemyTerritory kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
 • Yarbay
  2849 Mesaj
  Konu Sahibine Özel

  İtiraz edebilme hakkımızın olduğunu bilmiyordum. Yine de itiraz süreci çok uzun sürer diye düşünüyorum. İss beğenmiyorsanız iptal edebilirsiniz der o süreçte gibi geliyor. Netspeed 1 yıl sabit fiyat garantisini sözlü olarak veriyor. (Sözleşmede yazmıyor.) O yüzden isterse fiyatı değiştirebilir ama bu insanların güvenini zedeler. O yüzden yapmazlar. Acaba 2019'da akn kaldırılınca ne yapacak çok merak ediyorum. Herkesi aynı fiyattan akn'siz pakete geçiremezler herhalde. 75-100 mbps akn'siz zaten şu anda yok. 50 mbps akn'siz 110 tl. Akn'li 65 tl. Paket fiyatları zaten ucu ucuna gidiyor. Maliyetlerini baya zorlar herhalde bu durum.

  < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  |
  |
  Bahsedilenler: mcrew
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,906
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.