Şimdi Ara

Millenicom Pişmanlıktır Okuyun[Süreç İle İlgili Deneyimim Çok Kötü]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
2.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 8 gün önce büyük bir hata yaparak Millenicom dan internet almak için başvuru yaptım.
    Gerçekten insanların uyarılarını dinlemediğim için çok üzgün olduğumu öncelikle belirtmek istiyorum.
    Müşteri hizmetleri tam bir fiyasko telefon açtığımda tam bir Don Kişot diyebileceğim bir müşteri hizmetleri ile karşılaştım.
    Donuk sesli,Ruhsuz,Diksiyonu son derecede kötü bir müşteri hizmetleri nasıl yardımcı olamaz uygulamalı olarak gösterdi
    Buradaki Millenicom destek hesabı ise üfürükten teyyare göz boyama için açılmış bir hesap olduğunu düşünüyorum.
    8.Gün oldu hala internetim bağlanmadı
    Ve üç kuruş paradan kaçayım diye 8gün boşu boşuna aptal saptal bekledim.
    Gerçekten insanların kötü yorumları sonuna kadar haklı imiş.
    Gerekirse 200₺vericegim
    Gidip Türk Telekom dan alacağım interneti
    Bu süreç içerisinde bana forumda yardımcı olmaya çalışan ve tecrübelerini paylaşan arkadaşlara çok teşekkür ederim.
    Ben pes ediyorum Millenicom bugünde internetim bağlanmıcak sanırım
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    EDİT:15/01/2019 17:00

Çok şükürki forumdaki serzenişlerime kulak veren birileri oldu.Ve gecikmenin Türk Telekom kaynaklı olduğu ortaya çıktı.
    Süreç içerisinde Alper Bey özel olarak ilgilendi.

Şuan için sorun Telekom kaynaklı
    yarın beni telekom arayacak ve süreci ilerletmeye çalışacağız.

İnternetimin iki gün içinde bağlanmasını temenni ediyorum.
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    EDİT:16/01/2019 15:23
    Bugün Türk Telekomdan yetkili gelip hattı açtı şuanda Millenicomun modemle beraber gelip sözleşmeyi getirmelerini bekliyoruz
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    17/01/2019 11:00

Şuan itibariyle gelip internetimi bağladılar.
    Çözüm için emeği geçen destek ekiplerine teşekkür ederim.

Gerçekten insanların uyarıp anlattığı kadar varmış bu dandik internet
    çok kötü 75mbps hız almam gerekirken 1mbps alıyorum ve müşteri hizmetleri sıfır hiç çözüm bulamıyor sürekli kopyala yapıştır cevapları var onlarla cevap veriyorlarMillenicom Pişmanlıktır Okuyun[Süreç İle İlgili Deneyimim Çok Kötü]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi japonbehjet -- 18 Ocak 2019; 22:45:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Rezilliği görmeniz için etiketledim

• Geçmiş olsun.. Türk Telekom un fiyat politikası berbat ama en azından karşıda muhatap buluyorsun. Teknik ekip geliyor vs..

• mu5tafa kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle öyle bu strese gerek yokmuş Türk Telekom gibi dev varken

• quote:

Orijinalden alıntı: japonbehjet

zamanında size kendi kodunu vermek için önerenler okusunda utanır umarım gerçi onlarda utanma duygusu ne gezer. millenicom'a hala iyi diyenler var bir arıza yaşadıpınızda karşınızda muhattap bulamıyorsunuz.
  • Gerçekten öyle dediğin gibi.Haklı çıktın
  • quote:

hangi altyapıyı şeçmişstiniz ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    Kardeşim alt yapı seçmelik bir durum yok
    Başvuru yaptık 8 gün bekledik gelen giden olmadı ne alt yapısı :/
  • quote:

Kardeşim alt yapı seçmelik bir durum yok
    Başvuru yaptık 8 gün bekledik gelen giden olmadı ne alt yapısı :/
    bende superonline başvurdum bugun sozlesme gelicek ondan soruyorum.......

Hayırlısı olsun kardeşim fakat ilk hafta pişman olacaksın hizmetleri ve müşteri temsilcileri vasatın üzerinde
  • quote:

Hayırlısı olsun kardeşim fakat ilk hafta pişman olacaksın hizmetleri ve müşteri temsilcileri vasatın üzerinde
    bilemiyorum hocam sözleşme gelicek ama bugun imzalamak istemiyorum kurulum olunca imzalarız...

VDFN bağaltmak istedim onlar 17 günde kurulum yapmadı bunlar hiç yapmaz diye korkuyorum

Kalitesiz Firmalar Topluluğu

• quote:

Kalitesiz Firmalar Topluluğu
    kargo geldi hocam geri yolladım dedim kargoyu verin siz bana ben bir bakayım yok veremem diyince şubeye gönderin o zaman dedim.Kurulum olmadan imza falan vermek istemiyorum ben sanırım iptal ettiricem bu olayı sevmedim hizmet almadan imza atamam kusura bakmasınlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 15 Ocak 2019; 13:59:23 >
    En güzelini yapmışsınız mağdur olmanızı istemem

• quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

bilemiyorum hocam sözleşme gelicek ama bugun imzalamak istemiyorum kurulum olunca imzalarız...

VDFN bağaltmak istedim onlar 17 günde kurulum yapmadı bunlar hiç yapmaz diye korkuyorum

Alıntıları Göster
    Önce sözleşme olur zaten nerde gördünüz bunun tersini.Sözleşme gereğini yapmazlar iptal ettirirsin olur biter.Bu arada Millenicomun aynı mokun laciverti zaten hizmet konusunda.Türk telekom netim gitti kaç gün kaç kez aradım kıçlarını kaldırıp gelmediler artık tak etti bizzat müdürlüğüne gittim elemanla araçla geldikte eve anca yaptırdım.
  • Hocam haklısınızda yarin obur gun 17 18 gun baglantiya gelmezlerse iptal ettirmek istersem cayma bedeli cikarirlar zaten firmanin musteri memnuniyeti karnesi ortada o yuzden korkuyorum.Yarin subeden imzalarim olmadi suanda dusunuyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

Hocam haklısınızda yarin obur gun 17 18 gun baglantiya gelmezlerse iptal ettirmek istersem cayma bedeli cikarirlar zaten firmanin musteri memnuniyeti karnesi ortada o yuzden korkuyorum.Yarin subeden imzalarim olmadi suanda dusunuyorum
    Dediğim gibi hepsinin hizmeti lanet.Tek bir Superonline beni memnun etmişti.Bağlama konusunda sözleşmeye bak madde varmı şu kadar gün içinde bağlanacaktır diye.Salaklar port alamamıştır ttnetten o nedenle oyalıyorlardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark matter -- 15 Ocak 2019; 14:54:47 >
  • Turknet de gördüm adamlar sözleşme imza atmadan Adsl sinyal verdiler ev telefon filan açıldı sözleşme gönderdim sonra internet kullanıcı adı şifresi verdiler.

Sözleşme göndermeden Turk telekom kurulum için geldi

hat taşıma filan yapılmadı sıfır abonelik.

Turknet reklam olsun diye yazmadım

Turknet kullanırken tek sıkıntı ping yuksek olması yurt içinde

Şuan Turk Telekom 16 MBps akn'sız 2021 e kadar taahhüt var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smart0201 -- 15 Ocak 2019; 15:31:14 >
  • quote:

Rezilliği görmeniz için etiketledim
    merhaba,

abone ve kimlik bilgierinizi iletirseniz, durumu kontrol ederek tarafınıza acilen dönüş sağlayalım.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.