Şimdi Ara

Millenicom Kopma Problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 4-5 aydır ara ara kopma yaşıyordum, hatta gelen internet ara ara kopuyordu fakat son zamanlarda bu süre 2 saatte birden aza indi ki online oyun oynarken falan oldukça sıkıntılı bir durum. Millenicomla defalarca görüştüm fakat bi çözüm bulamadılar. Sorun yok, hallettik, isterseniz gelip kontrol ettirelim 100 lira + kdv gibi cevaplar aldım. Yine de tek başıma çıktığım evde de böyle olmaz diyip millenicom bağlattım. İlk haftalar sorun yoktu fakat burada da başladı. Uzaktan çalıştığım için de her internet gittiğinde sistemden kopup çok büyük sorun yaşıyorum. En son aylar sonra farklı olarak ''Son 6 saatte 5 kopma problemi gayet normaldir.'' gibi bir yanıt aldım. Daha 2 ay olmadı bağlatalı ve internetin gitmesi yüzünden ben niye 100 liradan fazla ödiyim. Eski evimde (aile evi) ordaki snr margin değeri düşük fakat burda daha normal ki bunla ilgili bi bilgilendirme veya yardım, ayarlama millenicom tarafından hiç dile bile getirilmedi. Bu ayarlara benim vakit harcamam yerine millenicomun kendinin yapması ve ilgilenmesi gerekmez mi?

Kısacası bu kopmalara karşı yapabilceğim bişey var mı, sorunun nedeni ne olabilir?

Millenicom Kopma Problemi

• SNR Margin değerleriniz yüksek. Ankastre kutudan direkt bütçeniz varsa cat6 kablo çekin. Yoksa cat5 olur. Eğer sorun çözülmez ise hızınızı 24 mbps'ye düşürün.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.