Şimdi Ara

Millenicom İnternet Kesintisi ve Müşteri Hizmetleri Rezaleti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
1.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle iyi akşamlar, bu konuyu açacağım aklıma gelmezdi ama durum ortada.

2 ay kadar önce Türk.net'ten Millenicom'a geçiş yaptım. Bu geçiş Millenicom'un bana verdiği bilgiye göre telefonsuz yapılamadığı için telefonlu olarak gerçekleşti ancak telefon nedense yoktu ve olup olmaması farketmediği için bende arayıp sormadım. İnternette ise bu haftaya kadar bir sıkıntı yoktu. Bu salı günü uyandığımda internet olmadığını farkettim. Öyle basit bir IP alamama problemi değildi direkt hiç sinyal alınamıyordu. Bununla ilgili salı günü kayıt oluşturuldu. Bu kayıtla beraber dhdeki firma yetkilisine de ulaşım sağladım ve iki farklı yanıt aldım. Önce firma yetkilisinin yanıtına bakalım. Bana önceki firmada telefon farklı bir TC üzerine kayıtlı gibi bir yanıt aldım ki böyle birşey mümkün değil. İkinci yanıt ise müşteri hizmetlerinden geldi. Onlar da önceki operatör internet için onay vermiş ancak telefon onaylanmamış oldu. Bu da ilginç çünkü 2 ay boyunca geçiş harici onay isteyen olmadı ve geçiş için onay alınırken "mevcut hizmetleriniz" olarak onay verildi. Dün ise telefon+internet olan hizmet yalın internet hizmetine dönüştürülmek için arandım ve onay verdim. Bugün Türk Telekom ekipleri evime geldi ve yeni bağlantı için olduğunu söylediler. Ben de arkadaşlara durumu anlatıp mevcut hatta bağlantıyı yapabileceklerini söyledim. Birkaç saat sonra modemin bağlantı kurmaya çalıştığını gördüm. Ancak dsl bağlantısı ya kurulamıyor ya da kurulduktan çok kısa bir süre sonra kopuyordu. Az önce müşteri hizmetlerini aradım ve isminin Muhammet olduğunu söyleyen bir kişi ile görüştüm. Ben mevcut arıza kaydının son durumunu sorduğum halde mh arkadaş hat değerlerimi kontrol etmeye çalıştı ve beni teknik ekibe yönlendireceğini söyleyip arıza seçim menüsüne geri yönlendirdi. Tekrardan seçim yapıp gene kendisi ile görüştüğümde ise tekrardan aktaracağını söyledi ve telefon yüzüme kapatıldı. Şimdi burada teknik sorun Türk Telekomda olabilir ancak ortada kesin olarak bir mh rezaleti bulunuyor. Madem teknik ekip akşam çalışmıyor gündüz arayın demek zor değil veya benim soruma istinaden farklı bir işlem gerçekleştirmek doğru değil. O sırada kayıt hala aktif dese idi ben zaten sorunun bitmediğini anlayacaktım yada kapanmış olsa yeni kayıt açılacaktı. Sonuç olarak 4 buçuk gündür sabit internet çalışmıyor ve mobilden harcamak zorunda kalıyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.