Şimdi Ara

Millenicom Hakkınız Olan Hızı Vermiyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Millenicoma geçiş yaptım. Hat değerlerim aşağıdaki gibi.
    Önce 35mpbs internet bağlandı.
    Sonra 50mbps ye yükseltelim dedik ve bu şekilde tanımlandı.
    Fakat hızımda en ufak bir değişiklik olmadı hala 35mbps ile bağlanıyor. 36mbps ye bile çıkmıyor.

Teknik hizmetlerin aynen dediği açıklamayı yazıyorum.
    -Efendim hat hızınız 85mbps ye kadar destekliyor olabilir ama pandemi dolayısıyla hızlarda düşüş mevcut.
    + Ama 35 mbps ile bağlantı sağlıyorsunuz sayın yetkili. Bağlantım 50mbps olsa ve hız testinde 35 mbps gösterse neyse ama hat değerlerim 35.
    -Efendim pandemi var ilerde düzelir.
    + O zaman 35mbps hıza geri döndürün, boşuna para ödemeyeyim.
    -Efendim hızınızı yükseltirseniz bir daha geri dönüşü olmuyor, bu şekilde yüksek ücret ödeyip düşük hız kullanacaksınız. Çünkü biz hızı garanti etmiyoruz.

Bu arada hizmet numaram: 9969995Millenicom Hakkınız Olan Hızı Vermiyor.

• 100mbit lik parası veriyorsan , hattının kaldırdığı en yüksek hızı sağlamak zorundalar. Zorla durumu. Müşteri hizmetlerindeki bilgisizler geçiştirmeye calişiyo. 85 alabiliyorsun. Benim hat durumu aynı durumda iken geçen sene 80mbit e sabitlemişlerdi.
  • işini layıkıyla yapan bi tane adam akıllı firma yok anasını sattımın ülkesinde
  • Millenicom pişmanlıktır!

aman ha uzak durun çok fırsatçıdır

siz onay vermeden 12 ay olan internet taahhüdünüz bitmeden kendi kendine gelin güvey olur fiyatı zamlayıp 27 ay taahhüd yapar

taahhütsüz 250 tl diye şişirme fiyat gösterip müşteri olacak insanı aldatıyor

buna dur diyecek kim var Türkiyede?

(millenicom, socar firmasının Türkiye uzantısıymış)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.