Şimdi Ara

millenicom hakkında soruları olanlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • https://www.youtube.com/watch?v=e3HuKrYK4qY&t=4s
    Millenicom hakkında bildiklerimi anlattım.
    Sormak istedikleriniz varsa yorum atabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emirmehmetdemir -- 14 Ocak 2019; 19:56:36 >

• Dostum kusura bakma ancak millenicom benim deneyimlerime göre çok leş bir firma çok kötü sen hiç arıza yaşadın mı yaşadıysan kaç günde halloldu ben arıza yaşadığımda 36 gün sürdü ve 36.günün sonunda internetimi iptal ettiler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Videomu izlediysen nedenini açıkladım dostum :)
  • Hocam Hangi altyapıdan hizmet alıyorsun , vaadedilen hız veriliyor mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • man utd kullanıcısına yanıt
    türk telekomdan alıyorum 100 megabit internetten 96 megabit alıyorum.
    türk telekomdan alıyorum 100 megabit internetten 96 megabit alıyorum.
  • Sol den beklediğim teklifi alamazsam ben de millenicom düşünüyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Cok iyi bi firma degil ama iyi bi fiyat performans veriyorlar ayrıca altyapın güzelse bir sıkıntı yaşamıyorsun.
    Cok iyi bi firma degil ama iyi bi fiyat performans veriyorlar ayrıca altyapın güzelse bir sıkıntı yaşamıyorsun.
  • Sağlıklı bir video değil öncelikle hız testini legacy.speedtest.net den yapmalısın. Yada speedtest.net den ve server otomatik e bırakmalısın sen Türk Telekom sitesinden test yaparsan dalgalı bir hız yüksek Ping alırsın sen sol sunucularından tt sunucularına bağlanıyorsun millenicom data trafiğini sol dan alır küçük bir Tracert ile bunu görebilirsin hız testini prime time zaman dilimi içerisinde yapmalısın ki vatandaşlar aydınlansın yine Ping MS süresi user sayısı arttıkça artmaz !

• Ayrıca 120 tl tamamen tt ye aktarılmakta bunu toptan Türk Telekom referans sözleşmesinde görebilirsiniz

• Pusula@ P kullanıcısına yanıt
    Kendi sözleşmeme bakıyorum .90 tl alıyorlar ?
    Yanlışınız var .Teknik olarak dediğiniz doğru fakat ping konusunda türk telekomun verdiği değerler benim kullanımımda geçerli oluyor.Bahsetmek istediğimde bu .Turkcell altyapısında alırsanız ping daha kaliteli ama türk telekom altyapısında veri trafiği dolanıyor.
    Yanlışınız var .Teknik olarak dediğiniz doğru fakat ping konusunda türk telekomun verdiği değerler benim kullanımımda geçerli oluyor.Bahsetmek istediğimde bu .Turkcell altyapısında alırsanız ping daha kaliteli ama türk telekom altyapısında veri trafiği dolanıyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.