Şimdi Ara

Millenicom fiyat rezaleti.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşımla birlikte nisan ayı gibi millenicom'a geçtik. Geçtikten sonra arka arkaya zamlar gelmeye başladı. Zamlara diyecek sözüm yok fakat kendi sitelerinde 16mbit 79,90 TL, 35mbit 84,90 TL. Arkadaşım 16mbit ben 35mbit kullanıyoruz ikimizdende sitelerinde yazan ücretin 5 lira fazlasını alıyorlar. Yani onların sistemine girdikten sonra keyfe keder fiyat belirliyorlar. 2-3 ay sonra internetimi kapattıracağım. Kapattıktan sonra tüketici hakem heyetine başvurmayı düşünüyorum. Yeni abone olacaklar olacaklar dikkatli olsun.

• Fiber altyapısı ile kullanıyorsanız yüksek ihtimal modem kira ücretidir faturanızda da yer alır ayrıca eğer bu değilse o zaman MH ile iletişime geçin

• quote:

Orijinalden alıntı: Can851

Fiber altyapısı ile kullanıyorsanız yüksek ihtimal modem kira ücretidir faturanızda da yer alır ayrıca eğer bu değilse o zaman MH ile iletişime geçin

Fiber değil. Ben vdsl, arkadaşım adsl kullanıyor. M.h. ile iletişime geçtim fakat hiç çözüm yanlısı değiller. 2-3 ay sonra internetimi kapattırıcam. Bir daha millenicomu kullanmayı düşünmüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: 3qzotix

Fiber değil. Ben vdsl, arkadaşım adsl kullanıyor. M.h. ile iletişime geçtim fakat hiç çözüm yanlısı değiller. 2-3 ay sonra internetimi kapattırıcam. Bir daha millenicomu kullanmayı düşünmüyorum.

Alıntıları Göster
    Benimde 3 aydır 20 TL indirimi yapamamışlardı bu ay binbir zorlukla yapıldı benim altyapım fiber olduğu için modem kira bedeli alınıyor sizin de öyle zannettim kusura bakmayın
  • 3qzotix 3 kullanıcısına yanıt

Kapattırmayın hocam, portu kaybetme ihtimaliniz var. Başka sağlayıcılara geçiş yapın. Gibirnet ve Comnet şu an en sorunsuz hizmeti veren sağlayıcılar.

• Hocam haklı, ben telekomu fesih ettikten sonra comnete geçtim, port arızası yaşadım, bir hafta da internetsiz kaldım. Portsuz bile kalabilirdim. Geçiş yapmak en iyisi  

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.