Şimdi Ara

Millenicom eski müşterisine yüksek fiyat çekiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

millenicom ile 2 yılı aşkın taahüttüm vardı (1 yıl sonra hız yükseltmeyle toplam 3 seneye yakın kullanıyorum). Önümüzdeki ay taahhüt bitiyor.

şuan 107 lira ediyorum 100mbit ftth hattına, bana teklif ettikleri tutar ise 125 tl.

Diyorumki, sitenizde zaten 109,90 tl sıfırdan abonelik açsam daha ucuza abone olabiliyorum. Operatör kayıt parası modem parası pahalıya gelir diyor, lakin sitede bunların hepsi taahhüt kapsamında ücretsiz olduğu yazıyor. Yani eski müşterilerine ayak üstü daha yüksek fiyat çekiyorlar.

Karşı komşum adına sorgulama yaptığımda:

Böyle bir saçmalık olabilir mi ?

Millenicom eski müşterisine yüksek fiyat çekiyor

• 7 senelik ve 4aylık 2 aboneliğim var biri 50mbps 84 tl diğeri 35mbps 87 TL 35 olan paketi 50 mbps yapmak istedimde benden +15 faturaya eklenir diyolar birde tarife değiştirme adı altında 9 TL faturaya yansıtılır dediler 4 aylık olan aboneliğimi tbtnet Firmasına geçirilcem sıkıntı yaşamadan diğer aboneliğimi de taşiycam bu sekil giderse çok abone kaybeder millenicom

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir firmanın her işi sıkıntılı olabilir mi ya :) Asla güven vermeyen bir firma. Yalnızca eser miktarda müşteri memnuniyeti anlayışları var. Taşıyın kurtulun hocam.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.