Şimdi Ara

Millenicom DNS ve Prestij Kampanyası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Millenicom dns hangi rakamları kullanıyor ayrıca prestij kampanyasını kullanan var mı akşam saatlerinde bile tam kapasite alabiliyormusunuz? Ping durumları nasıl test yapıp görsel eklermisiniz ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Ben de merak ediyorum.
  • Prestij kampanyasını 1 aydan fazla kullandım. İlk hafta 0 sıkıntı vardı. Fakat sonrasından 1 ay boyunca her Allah'ın akşamı 20-24 arası normalde 7-8 ping aldığım serverdan 150-200 ping almaya başladım. En basit oyun oynanmıyordu. Çok kez teknikerlerle konuştum, kaç kere teknik ekip geldi. Sonuç değişmedi ben de iptal ettirdim. Durum böyleyken aynı eve Netspeed bağlattım, onlarda akşam ping artışı ve indirme hızı düşüşü olmadı Millenicom'da olurken, aynı gün aynı akşam saatlerinde. Fakat Netspeedi de kapattırmak zorunda kaldım. Netspeedi Ankarada kullanıyorsanız leş gibi paket kaybı ile kullanacaksınız Ulus hop'unda sıkıntı var çünkü ve Netspeedin umurunda değil. En sonunda Türknete geçtim. Bir süredir kullanıyorum yine zaman zaman oluyor ama Millenicom gibi her akşam olmuyor. 2-3 haftadır bağlı en fazla 3-4 akşam oldu. Üstüne para verseler Millenicom ve Netspeed'e geçmem. Siz de kullanmayın, leş gibi firmalar. İsterseniz Millenicom ve Netspeed kullanırken yaşadığım sorunların resimlerini de koyabilirim, istemeniz yeterli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Empyyy -- 24 Ocak 2019; 12:55:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Empyyy kullanıcısına yanıt
    Netspeed evet bozdu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.