Şimdi Ara

Millenicom Davetiye Paylaşım Ana Konu (42. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.393
Cevap
40
Favori
136.879
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadasinizi Millenicom'a getirin, hem size hem de arkadasiniza 1 AY UCRETSIZ internet hediye edelim! Kampanya indirim kodu B199AD3E . Arkadasinizin bu kodla beraber 08503330333'u arayarak basvurmasi ve basvurunun tamamlanması gerekmektedir.

İsim soyisim : Ramazan ARIKAN
  • Millenicom 1 Ay Bedava internet kullanımı

Millenicom'un başlattığı kampanya ile 1 ay ücretsiz internet kullanabilirsiniz

1 Aylık bedava İnternet için referans kodu :( C26153AAB )

Arkadasinizi Millenicom'a getirin, hem size hem de arkadasiniza 1 AY UCRETSIZ internet hediye edelim! Kampanya indirim kodu C26153AAB Arkadasinizin bu kodla beraber 08503330333'u arayarak basvurmasi ve basvurunun tamamlanmasi gerekmektedir.
  • Merhaba. Uzun süredir millenicom kullanıyorum ve memnunum. Yeni abone olmak veya geçiş yapmak isteyenlere tavsiye ederim. Hem hizmet iyi hem fiyatlar güzel. Üstelik ilk ay bedava.

1 ay bedava millenicom kullanmak isteyen yeni üyeler aşağıdaki kodu kullanabilir.

Not: kodun geçerlilik süresi ve kullanabilecek kişi sayısı sınırlıdır. Tükenmeden kullanın.

"Arkadasinizi Millenicom'a getirin, hem size hem de arkadasiniza 1 AY UCRETSIZ internet hediye edelim! Kampanya indirim kodu 244F90C0E."

İsim, Çiğdem Demirbek

Not: bu benim referans kodumdur. Siz de üye olduktan sonra kendi kodunuzla arkadaşlarınızı davet ederek daha fazla bedava kullanmaya devam edebilirsiniz.

Not 2: Koddan faydalanabilecek sadece son 5 kişi kaldı.
  • Millenicom Superonline Altyapısı ile başvuru Hikayesi

https://forum.donanimhaber.com/millenicom-superonline-altyapisi-ile-basvuru-hikayesi--138030220#138030220

Millenicom Superonline altyapısı ile sıkıntısız bir şekilde internet kullanıyorum.

1 ay Ücretsiz Kullanım için kod: DB1A7C31 bu kodla beraber 08503330333'ü arayarak başvurması ve başvurunun tamamlanması gerekmektedir
  • Kod : AADD7944
    İsim : Yuşa Sönmez

Arkadasinizi Millenicom'a getirin, hem size hem de arkadasiniza 1 AY UCRETSIZ internet hediye edelim! Kampanya indirim kodu AADD7944 . Arkadasinizin bu kodla beraber 08503330333'u arayarak basvurmasi ve basvurunun tamamlanması gerekmektedir.

Şuana kadar herhangi bir sıkıntı yaşamadım 35mbit alıyorum 33 civarı sabit ping 13 civarında memnunum tavsiye ederim.

Not : Benim kodumu kullanarak abone olanların hesabına 30TL yollayacağım. Sorusu olanlar pm atarlarsa bilgilendiririm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BAŞVURU YAPARKEN www.milleni.com.tr üzerinden ARANMA TALEBİ BIRAKIN ve onlar sizi arasınlar.Kesinlikle siz onları arayıp abone olmaya çalışmayın, yoksa işiniz bir ters gitti mi bir daha zor bağlantı yaptırırsınız.

https://forum.donanimhaber.com/millenicom-a-basvurmanin-en-iyi-yolu--138361184

Ben 12.2018'den beri Superonline FTTH (Daire içine kadar Fiber) 100 Mbps sınırsız paketini kullanıyorum.

Millenicom Davetiye Paylaşım Ana Konu

1 Ay bedava kodu :

50 B6 ED F1 | 50 B6 ED F1 | 50 B6 ED F1

https://forum.donanimhaber.com/millenicom-superonline-altyapisi-ile-basvuru-hikayesi--138030220#138030220

Millenicom Superonline altyapısı ile sıkıntısız bir şekilde internet kullanıyorum.

1 ay Ücretsiz Kullanım için kod: DB1A7C31 bu kodla beraber 08503330333'ü arayarak başvurması ve başvurunun tamamlanması gerekmektedir
  • HERKESE MERHABA ÖĞRENCİYİM SELAMLAR

Kodum: 669FF00E

Tarifem 100mbps fiber

İsim: İsmail Samet Yiğit

[Color=#3300CC]669FF00E kodu ile beraber 08503330333'u arayıp başvurarak

1 AY BEDAVA KULLANIMA HAK KAZANIRSINIZ

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba. Uzun süredir millenicom kullanıyorum ve memnunum. Yeni abone olmak veya geçiş yapmak isteyenlere tavsiye ederim. Hem hizmet iyi hem fiyatlar güzel. Üstelik ilk ay bedava.

1 ay bedava millenicom kullanmak isteyen yeni üyeler aşağıdaki kodu kullanabilir.

Not: kodun geçerlilik süresi ve kullanabilecek kişi sayısı sınırlıdır. Tükenmeden kullanın.

"Arkadasinizi Millenicom'a getirin, hem size hem de arkadasiniza 1 AY UCRETSIZ internet hediye edelim! Kampanya indirim kodu 244F90C0E."

İsim, Çiğdem Demirbek

Not: bu benim referans kodumdur. Siz de üye olduktan sonra kendi kodunuzla arkadaşlarınızı davet ederek daha fazla bedava kullanmaya devam edebilirsiniz.

Not 2: Koddan faydalanabilecek sadece son 5 kişi kaldı.
  • Alister Vale kullanıcısına yanıt
    Söz verdiğiniz ödemeyi günler önce sessiz sedasız yapmışsınız. Bugün geldim ülkeye ve para çekerken yeni fark ettim.

Sizin gibi sözüne sadık dürüst dostlar çok az kaldı günümüzde. Teşekkürler hocam.

Arkadasinizi Millenicom'a getirin, hem size hem de arkadasiniza 1 AY UCRETSIZ internet hediye edelim! Kampanya indirim kodu AADD7944 . Arkadasinizin bu kodla beraber 08503330333'u arayarak basvurmasi ve basvurunun tamamlanması gerekmektedir.

Şuana kadar herhangi bir sıkıntı yaşamadım 35mbit alıyorum 33 civarı sabit ping 13 civarında memnunum tavsiye ederim.

Not : Benim kodumu kullanarak abone olanların hesabına 30TL yollayacağım. Sorusu olanlar pm atarlarsa bilgilendiririm.

• BAŞVURU YAPARKEN www.milleni.com.tr üzerinden ARANMA TALEBİ BIRAKIN ve onlar sizi arasınlar.Kesinlikle siz onları arayıp abone olmaya çalışmayın, yoksa işiniz bir ters gittimi bir daha zor bağlantı yaptırırsınız.

https://forum.donanimhaber.com/millenicom-a-basvurmanin-en-iyi-yolu--138361184

Ben 12.2018'den beri Osmangazi-Bursa'da Superonline FTTH (Daire içine kadar Fiber) 100 Mbps sınırsız paketini kullanıyorum.

Frankfurt Speedtest

1 Ay bedava kodu :

50 B6 ED F1 | 50 B6 ED F1 | 50 B6 ED F1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Charmlander -- 14 Ekim 2019; 23:10:52 >

• Arkadasinizi Millenicom'a getirin, hem size hem de arkadasiniza 1 AY UCRETSIZ internet hediye edelim! Kampanya indirim kodu B199AD3E . Arkadasinizin bu kodla beraber 08503330333'u arayarak basvurmasi ve basvurunun tamamlanması gerekmektedir.

İsim soyisim : Ramazan ARIKAN
  • 1 ay bedava için indirim kodu: 708E4576

yeni üyelik alırken mutlaka belirtin hem size hem bana 1 ay bedava.

Anıl Yılmaz

• Değerli arkadaşlarım Uzun süredir millenicom kullanıyorum ve memnunum. Yeni abone olmak veya geçiş yapmak isteyenlere tavsiye ederim. Hem hizmet iyi hem fiyatlar güzel. Üstelik ilk ay bedava.

Referans kodum : 0143F120

Arkadasinizi Millenicom'a getirin, hem size hem de arkadasiniza 1 AY UCRETSIZ internet hediye edelim! Kampanya indirim kodu 0143F120 . Arkadasinizin bu kodla beraber 08503330333'u arayarak basvurmasi ve basvurunun tamamlanması gerekmektedir.

İsim soyisim : Alper Sevimli

• Millenicom Davetiye Kodu: 3EC83A04

Türknet Davetiye Kodu: WJD73YN65KII
  • HERKESE MERHABA ÖĞRENCİYİM SELAMLAR

Kodum: 669FF00E

Tarifem 100mbps fiber

İsim: İsmail Samet Yiğit

[Color=#3300CC]669FF00E kodu ile beraber 08503330333'u arayıp başvurarak

1 AY BEDAVA KULLANIMA HAK KAZANIRSINIZ

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba. 20gün bekledikten sonra bende 10 gündür ilk geçiş biraz şansınıza kalmış ama birşekilde hallediyorlar boşuna türk telekoma fahiş ücret ödemeyin sizde bende millenicom kullanıyorum ve memnunum. Yeni abone olmak veya geçiş yapmak isteyenlere tavsiye ederim. Hem hizmet iyi hem fiyatlar uygun

Kodumu kullanan arkadaşlar bana iban bilgilerini paylaşırlar ise 25tl onlara göndereceğimi buradan taathüt ederim

"Arkadasinizi Millenicom'a getirin, hem size hem de arkadasiniza 1 AY UCRETSIZ internet hediye edelim! Kampanya indirim kodu:

2F8BD4FF

İsim: Mehmet Şükrü Yılmaz

Not: Bende bu sayfadan bir arkadaşın referans kodunu kullanarak üye oldum ve 1 ay bedava onada kazandırdım sizde referanssız üye olmayın lütfen bu benim referans kodumdur. Siz de üye olduktan sonra kendi kodunuzla arkadaşlarınızı davet ederek daha fazla bedava kullanmaya devam edebilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.