Şimdi Ara

Millenicom Davetiye Paylaşım Ana Konu (37. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.383
Cevap
40
Favori
136.621
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yaklaşık 6-7 aydır kullanıyorum. Sorunsuz ve memnunum.

Davetiye kodumu kullanarak abone olan arkadaşlara 35TL HAVALE yapıyorum. Böylece hem 1 AY ÜCRETSİZ kullanıyorsunuz HEM DE 35TL gönderiyorum hesabınıza.

Ozan Kaplan
    REFERANS KODU: C610B203

Abone olduktan sonra özel mesaj gönderebilirsiniz ya da sorunuz varsa PM ile iletişime geçebilirsiniz.
  • Millenicom Davetiye Paylaşım Ana Konuİbrahim Yağcı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Superonline altyapısı ile Millenicom fiber internete geçtim, çok memnunum.

Siz de Millenicom'a üye olmak isterseniz, aşağıdaki kodu kullanın ve hem siz, hem de ben 1 ay ücretsiz internet kazanalım.

Kod : 8ED5652E

İsim : Gökhan KURT

Arkadasinizi Millenicom'a getirin, hem size hem de arkadasiniza 1 AY UCRETSIZ internet hediye edelim! Kampanya indirim kodu 8ED5652E. Arkadasinizin bu kodla beraber 08503330333'u arayarak basvurmasi ve basvurunun tamamlanması gerekmektedir.

Not : Benim kodumu kullanarak abone olanların hesabına 30TL yollayacağım. Sorusu olanlar pm atarlarsa bilgilendiririm.

BENİM KODUMU KULLANARAK ABONE OLAN 1 KİŞİYE ÖDEME YAPTIM. ÖDEME GARANTİLİ KOD!
  • Millenicom Superonline Altyapısı ile başvuru Hikayesi

https://forum.donanimhaber.com/millenicom-superonline-altyapisi-ile-basvuru-hikayesi--138030220#138030220

Millenicom Superonline altyapısı ile sıkıntısız bir şekilde internet kullanıyorum.

1 ay Ücretsiz Kullanım için kod: DB1A7C31 bu kodla beraber 08503330333'ü arayarak başvurması ve başvurunun tamamlanması gerekmektedir
  • Değerli arkadaşlarım Uzun süredir millenicom kullanıyorum ve memnunum. Yeni abone olmak veya geçiş yapmak isteyenlere tavsiye ederim. Hem hizmet iyi hem fiyatlar güzel. Üstelik ilk ay bedava.

1 ay bedava millenicom kullanmak isteyen yeni üyeler aşağıdaki kodu kullanabilir.

Referans kodum : 0143F120

Arkadasinizi Millenicom'a getirin, hem size hem de arkadasiniza 1 AY UCRETSIZ internet hediye edelim! Kampanya indirim kodu 0143F120 . Arkadasinizin bu kodla beraber 08503330333'u arayarak basvurmasi ve basvurunun tamamlanması gerekmektedir.

İsim soyisim : Alper Sevimli

• 100 mbps vdsl kullanıyorum merak ettiğiniz konularda yardımcı olabilirim

1 ay ücretsiz kod : E58BC4A9
  • Millenicom 1 ay bedava referans kodu

Kampanya Referans kodu :7C6F6FF0F

ABONE BİLGİLERİ

İSMAİL BİLGİN

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Başvuru yapacak olanlar SAKIN alttaki linkleri incelemeden başvurmasın.Başınız ağrımadan, sağlıklı ve hızlı bir geçiş/yeni bağlantı işlemi gerçekleştirmek istiyorsanız lütfen aşağıdaki linklerdeki konuları okuyun, değerlendirin ve ondan sonra başvurunuzu yapın.

https://forum.donanimhaber.com/millenicom-a-basvurmanin-en-iyi-yolu--138361184

Superonline Fiber (SoL FTTH/FTTB)'den geçiş yapacaklar için bir kılavuz da aşağıdaki linkteki gibi :

https://forum.donanimhaber.com/millenicom-yeni-basvuru-asamalari-anlatim-superonline-altyapi--137565277

Ben 12.2018'den beri Superonline FTTH (Eve içine kadar Fiber) 100 Mbps sınırsız paketini kullanıyorum.

Millenicom Davetiye Paylaşım Ana Konu

1 Ay bedava kodu :

50 B6 ED F1 | 50 B6 ED F1

Davetiye kodumu kullanarak abone olan arkadaşlara 35TL HAVALE yapıyorum. Böylece hem 1 AY ÜCRETSİZ kullanıyorsunuz HEM DE 35TL gönderiyorum hesabınıza.

Ozan Kaplan

Abone olduktan sonra özel mesaj gönderebilirsiniz ya da sorunuz varsa PM ile iletişime geçebilirsiniz.
  • KAMPANYA KODU: 6346469F
    İsim: Ekrem Sorucuoğlu

Arkadasinizi Millenicom'a getirin, hem size hem de arkadasiniza 1 AY UCRETSIZ internet hediye edelim! Kampanya indirim kodu 6346469F . Arkadasinizin bu kodla beraber 08503330333'u arayarak basvurmasi ve basvurunun tamamlanması gerekmektedir.

Not: Kodu kullananlara 30 lira gönderebilirim.

• HERKESE MERHABA ÖĞRENCİYİM SELAMLAR

Kodum: 669FF00E

Tarifem 100mbps fiber

İsim: İsmail Samet Yiğit

[Color=#3300CC]669FF00E kodu ile beraber 08503330333'u arayıp başvurarak

1 AY BEDAVA KULLANIMA HAK KAZANIRSINIZ

• KAMPANYA KODU 6DBC604E
    KAAN BERK ŞAHİNLİ

Kodu kullanan arkadaşa indirim yansıdıktan sonra 35₺ gönderirim

• Değerli arkadaşlarım Uzun süredir millenicom kullanıyorum ve memnunum. Yeni abone olmak veya geçiş yapmak isteyenlere tavsiye ederim. Hem hizmet iyi hem fiyatlar güzel. Üstelik ilk ay bedava.

1 ay bedava millenicom kullanmak isteyen yeni üyeler aşağıdaki kodu kullanabilir.

Arkadasinizi Millenicom'a getirin, hem size hem de arkadasiniza 1 AY UCRETSIZ internet hediye edelim! Kampanya indirim kodu 0143F120 . Arkadasinizin bu kodla beraber 08503330333'u arayarak basvurmasi ve basvurunun tamamlanması gerekmektedir.

Ozan Kaplan

• Millenicom Superonline Altyapısı ile başvuru Hikayesi
    https://forum.donanimhaber.com/millenicom-superonline-altyapisi-ile-basvuru-hikayesi--138030220#138030220

Millenicom Superonline altyapısı ile sıkıntısız bir şekilde internet kullanıyorum.

1 ay Ücretsiz Kullanım için kod: DB1A7C31 bu kodla beraber 08503330333'ü arayarak başvurması ve başvurunun tamamlanması gerekmektedir
  • Millenicom 1 ay bedava referans kodu

Kampanya Referans kodu :7C6F6FF0F

ABONE BİLGİLERİ

İSMAİL BİLGİN

• 1 ay bedava için indirim kodu: 708E4576

yeni üyelik alırken mutlaka belirtin hem size hem bana 1 ay bedava.

Anıl Yılmaz

• Merhaba aralık 2018 den itibaren aktif müşteriyim..sorusu olan varsa pm atabilir.

vereceğim kodla üye olan bildirsin 1 ay bedava kullanıyorsunuz.

millenicom a gelene karşılıklı 1 ay bedava promosyon kodu 731 38 C 57

Arkadasinizin bu kodla beraber 08503330333'u arayarak basvurmasi ve basvurunun tamamlanması gerekmektedir.

taahhütsüz zaten geçin deneyin bir kez.

Ozan Kaplan

• 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.