Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

MİLLENİCOM’DAN TAAHHÜTSÜZ, KOTASIZ, FİBER HIZINDA İNTERNET AYDA SADECE 69,90 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: millenicom Daha Az
1 Kayıtlı Üye
74
Cevap
6
Favori
3.843
Tıklama
Tüm Forumlar >> İnternet >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> Millenicom >> MİLLENİCOM’DAN TAAHHÜTSÜZ, KOTASIZ, FİBER HIZINDA İNTERNET AYDA SADECE 69,90 TL
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      455 Mesaj
      20 Mart 2019 17:11:27
      quote:

Orijinalden alıntı: millenicom Merhaba,

Kampanya telefonsuz. Telefonlu isterseniz uygun tarifelerimiz de bulunmaktadır. Alıntıları Göster
      https://www.sikayetvar.com/millenicom

bu sırketten uzak durun menmnuıyet orası %15 bizim de canımızı yaktılar musterı hızmetlerı dalga gecıyor resmen muhattap yok paranızı cope atarsınız
      ttnet alt yapısıyız dıye kurulum yaptılar

modem ücreti 200tl
      kurulum ucretı 200tl
      hizmet bedeli 200tl

faso fiso 3 gun oldu ıptal ettırmek ıstedık bızden 750tl cayma parası ıstedıler ve bır ay ınternet gıremedık

KESINLIKLE UZAK DURUN !!!!
      |
      |

• Yüzbaşı
      455 Mesaj
      20 Mart 2019 17:13:00
      https://www.sikayetvar.com/millenicom

bu sırketten uzak durun menmnuıyet orası %15 bizim de canımızı yaktılar musterı hızmetlerı dalga gecıyor resmen muhattap yok paranızı cope atarsınız
      ttnet alt yapısıyız dıye kurulum yaptılar

modem ücreti 200tl
      kurulum ucretı 200tl
      hizmet bedeli 200tl

faso fiso 3 gun oldu ıptal ettırmek ıstedık bızden 750tl cayma parası ıstedıler ve bır ay ınternet gıremedık MECBUR KULLANIYORUZ HIC MENMUN DEGIL

KESINLIKLE UZAK DURUN !!!!
      |
      |

• Yüzbaşı
      456 Mesaj
      21 Mart 2019 00:53:21

4 yıldır sizin firmanızı kullanıyorum şu anda kullandığım tarife 24mb aynı fiyata 35 mb internet kampanyası var bu tarifeye nasıl geçebilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LifeefeS -- 21 Mart 2019; 0:53:49 >
      |
      |
      Bahsedilenler: millenicom

• Yarbay
      3663 Mesaj
      21 Mart 2019 01:51:10
      quote:

Orijinalden alıntı: millenicom Merhaba,

Port olayı için adresi kontrol etmeden bilgi sağlamak doğru olmaz tabi. Taahhüdünüz bitmeden de geçiş işlemi sağlayabilirsiniz. Belirli bir kısmını karşılıyoruz. Detaylı adres ve irtibat bilgilerinizi Pm atabilirseniz bir çok merak ettiğiniz konu için bilgi sağlayabiliriz. Alıntıları Göster
      Yanlış bilgilendirmeyin, taahhütsüz kamnyada karşılamıyorsunuz, daha yüksek fiyata taahhütlü tarifelerde karşılanıyor.

• Yarbay
      2078 Mesaj
      21 Mart 2019 03:09:26
      12 Mart ta abonelik başvurusunda bulunduk sözleşmeyi gönderdik sözleşme elinize ulaştı mı diye arıyorum cevap alamıyorum m.h yetkili birime iletiyorum diyor geçiştiriyor

• Yüzbaşı
      434 Mesaj
      21 Mart 2019 06:25:21

Selamlar

Taahhütsüz tekliflerde 70 TL, taahhütlü tekliflerde 200 TL cayma karşılama var.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
      WITCHER kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Yüzbaşı
      434 Mesaj
      21 Mart 2019 06:28:00

Yazışmaya etiketlediğim destek hesabına konuyu PM atıp ad soyad ve telefon bilgilerinizi iletebilir misiniz.

Ek olarak size ilk sipariş anında bir sms gelmiş olmalı. Sms’in içindeki bağlantıya tıklarsanız aktivasyon sürecinin hangi adımında olduğunuzu görebilirsiniz.

|
      |
      Bahsedilenler: millenicom , Dark Reaver kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Firma Yetkilisi
      211 Mesaj
      21 Mart 2019 09:20:15 Konu Sahibi

Merhaba,

Mevcut müşterilerimize yönelik bir kampanya değil, ancak size uygun tarifelerimiz için yardımcı olmak isteriz. Bilgilerinizi Pm atabilirsiniz.
      |
      |
      LifeefeS kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1222 Mesaj
      21 Mart 2019 09:54:02
      Superonline alt yapısı olan bir sitede oturuyorum ve SOL den hizmet almaktayım. Kampanyalı paketim 24 mayıs da sona erecek. Sormak istediğim 1-2 şey var.

SOL dışında kullanabileceğim bir router ım mevcut. SOL modemi geri alacağı için kurulum, modem parası vs.. gibi ücretler size geçtiğimde yansıtılacak mı? Kullanıcı adı ve şifre tarafıma iletildiğinde kurulumu yapabilecek bilgideyim.)

Daha neredeyse 2 ayım var. Süremin bitmesini beklemem lazım mı? Yoksa direk olarak size geçiş yapabilir miyim? Son 2 ayın cayma bedelini karşılıyor musunuz?

SOL gibi kendi modeminizi kullandırmak gibi bir şey sizde mevcut mu?

Son madde aslında SOL den kurtulmak istememin sebebi. Evime bodrum katta bulunan Switch den direk olarak CAT kablo gelmekte. Fakat SOL kullanıcı adını ve şifremi tarafıma iletmemekte. Zaten modemlerinin otomatik kurulduğu için şifremi paylaşmıyorlar. Ayrıca şifrenizi bir şekilde elde etseniz bile bu sefer TV+ da sorun yaşıyorsunuz. Kısacası sizi her taraftan kilitliyorlar. Son zamanlarda bu şekilde hareketler çok canımı sıktı.

Sizin kanalda bu şekilde kısıtlamalar yoksa, sizin servis sağlayıcınıza geçmek istiyorum. Sorularımı yanıtlarsanız sevinirim. Teşekkürler.

• Yüzbaşı
      434 Mesaj
      21 Mart 2019 10:32:38

Bizde bahsettiğiniz kısıtlamalar yok.kullanıcı adı ve şifreleri alabileceksiniz.

2 ay kala geçiş yaparsanız cayma bedeli çıkar, biz 200 TL sini karşılıyoruz.

Biz yine de size SOL’ün sağladığı modemi ücretsiz getireceğiz. Abonelik bitince de teslim etmenizi isteyeceğiz. Kurulum da ücretsiz. Siz kendiniz kurabilecek olsanız da yine de kurulum ekibi gelip modem bırakacak size.

|
      |
      Elanorth kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Binbaşı
      1222 Mesaj
      21 Mart 2019 12:31:14

Yanıt için teşekkürler. Sanırım bana sadece SOL u arayıp cayma bedelini sormak kalıyor.
      |
      |
      Alper Karaer - Millenicom kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      139 Mesaj
      21 Mart 2019 18:09:53
      Şuan halihazırda Süperonline fiberoptik cam kablo internetiyle hizmet alıyorum. Taahhütün bitmesine 2 ay kaldı. Sorum şu evde aynı zamanda Türk telekomun da fiberoptik cam kablosu mevcut. 84.90 lık paketiniz bu kablodan mı hizmet alıyor? Ayrıca ileride Türk telekom altyapısından Süperonline alt yapısına geçebiliyor muyuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
      434 Mesaj
      21 Mart 2019 18:28:36

Evet fiber hizmetimiz hem SOL hem de Türk Telekom altyapısı üzerinden mevcuttur. 84,9 TL kampanyası TT sltyapısına özeldir. SOL altyapısında tahhütsüz teklif bulunmuyor. Bu yüzden aynı fiyat ve şartlarla iki altyapı arası geçiş yapamazsınız. Ama şartlar değişerek yapabilirsiniz.

|
      |
      brkcnra09 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Firma Yetkilisi
      211 Mesaj
      21 Mart 2019 19:25:02 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: brkcnra09 Şuan halihazırda Süperonline fiberoptik cam kablo internetiyle hizmet alıyorum. Taahhütün bitmesine 2 ay kaldı. Sorum şu evde aynı zamanda Türk telekomun da fiberoptik cam kablosu mevcut. 84.90 lık paketiniz bu kablodan mı hizmet alıyor? Ayrıca ileride Türk telekom altyapısından Süperonline alt yapısına geçebiliyor muyuz?
      Merhaba,

İletişim bilgilerinizi PM alanından iletmeniz durumunda sizi en kısa sürede bilgilendireceğiz.
      |
      |

• Binbaşı
      1368 Mesaj
      22 Mart 2019 10:49:28
      Alper Bey, iyi günler.

Türk.Net kullanıyorum, 1 yılı aşkın süredir. VDSL sözü verilip, ADSL'e mahkum edilenlerden biriyim. Sürekli port yok denilerek RED alıyorum. Ancak üst daire için abonelik başvurusu yapıyoruz, ona port var, VDSL abonesi olacaksınız deniliyor. Muhtemelen abonelik sonrası ona da ADSL kitlenecek.

Milenicom'a geçmek isterim, taahhüt olmadığı için. Sitede fiber de var ama komşumda gördüm, kablo çekmek için her yeri deldiler. Hiç istemiyorum böyle bir durum. Ortalıkta kablo da olsun istemem. VDSL olacaksa, 35 Mbit internet alacaksam geçmek isterim.

Modemim var, TP-Link AC1600 VR600. Sanıyorum hem VDSL hem de fiber destekli.

İletişim bilgilerini PM ile gönderiyorum.

_-Pinokyo'yu yapan Gepetto Usta değilim ki, her odunu adam edeyim...-_

<<<===Panasonic TX-P50G10E===>>> incelemesi için buraya tıkla...
    • Yüzbaşı
      434 Mesaj
      22 Mart 2019 13:49:38

PM için teşekkürler. İlgileniyoruz.

|
      |
      deepkurt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Yüzbaşı
      854 Mesaj
      22 Mart 2019 16:16:59

Ben bu hafta başında geçiş sağladım sonunda. 1 haftalık süreçte bağlantıda problem yok. Superonline' ın daha önce kullandığım modemi HG255s' i getirdi arkadaşlar. Superonline alt yapısı bende zaten olduğu için sorun olmadı modemi falan değiştirdiler açtılar gittiler. Fakat geçiş süreci sürdü. 1 haftayı göze alın geçişlerde. Her gün geleceğiz deyip biraz oyalıyorlar. Gündüz arıyorlar tabiki çalıştığım içim akşam istiyorum. Bundan dolayı bir kaç kere anlaşmazlık yaşadık. Burdaki yetkili arkadşlara ilettim onlar ilgilendiler. Ama bir hafta sürüyor tekrar söylüyorum. Daha erken de olabilir 1 haftayı geçebilir de. Benim superonline iptali pazartesi akşam oldu. Teknik ekip haftaya pazartesi geldi.Birkaç kere aradılar bu esnada randevulaşamadık.

@deepkurt, Hocam bende bu tp-link vr600 e bakıyorum da. Nasıl memnun musun? Ping, 5ghz bağlantı falan nasıl acaba?

Yeni bağlatacak arkadaşlar bağlatmadan önce birbirimize kod paylaşımı yapabiliriz. Böylece 1 ay ikimizin de bir faturası bedava oluyormuş. Hep beraber faydalanabiliriz.
      |
      |
      Bahsedilenler: Elanorth , deepkurt , brkcnra09

Reklamlar
haberler
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
web tasarım
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.