Şimdi Ara

MİLLENİCOM’DAN TAAHHÜTSÜZ, KOTASIZ, FİBER HIZINDA İNTERNET AYDA SADECE 69,90 TL (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
233
Cevap
2
Favori
13.483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba, taahhüdünüz bitince mevcut aboneliğinizi iptal etmeniz gerekecektir. Bu kampanyamızda churn (geçiş) bulunmamaktadır. Yeni abonelik olarak başlatabiliyoruz.
    İptal faturanızı 90 gün içerisinde iletmeniz halinde, 200 tl'ye kadar cayma bedeli karşılamaktayız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi millenicom -- 12 Mart 2019; 9:32:29 >
  • ne " ? "

süperonline altyapınız varsa gidin vodafone dan alın ilk 6 ay 54 sonraki 18 ay 74 heeemde 30 mbps akn yok
  • fatihburak95 kullanıcısına yanıt
    TTnet mi dostum adam süperonline alt yapısı olanların dikkatine diyor yani sadece fiber hizmeti veriyoru

Türkcell fiberde kendi altyapısını kullanıyor TTnet in değil

Adsl kullanıyosan çokta matah bi hız bekleme
  • millenicom kullanıcısına yanıt
    Tavsiyeniz için teşekkür ederim.
    Üyeliğim bittiğinde Uydu nete geçmeyi düşünüyorum.
  • Firma olarak tercih ettiğimiz ve hizmet almaktan çok memnun olduğumuz markadır. Şiddetle tavsiye ediyorum dostlar. En azından karşınıza robot mobot çıkmadan insanlar çıkıp yardımcı oluyor , bu bile takdir edilesi.
  • Arkadaş çağrı merkezini arıyorum. Süperonline müşterisiyim diyorum. Adam sistemde adresiniz yok diyor. Ben web sayfanızdan görüyorum, birde söylediğim şekilde bakın lütfen diyorum. Adresiniz yanlış, belediyeden adresinizi öğrenin diyor. Kibarca ısrar edince sesini yükseltiyor. Daha abone olmadan sinir hastası oldum. Fazla veririm SOL da devam ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bezgin kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    Yardımcı olmak isterim. Bana bağlantı adresinizi ad soyad ve tel no PM atar mısınız. Satış ekibimizin sizi arayıp yardımcı olmasını sağlayalım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba Alper bey,

PM gönderemiyorum size.

• bezgin kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Kolay olsun diye biz size Pm attık, üzerinden bilgi iletebilirsiniz.
  • C3CBA339 benim kodumu kullanabilirsiniz 3 yıldır kullanıyorum hiçbir sorun yoktur bu kod ile 24 arkadaşım faydalanabilir seçtiğiniz paket ile 1 ay paket ücreti ödememiş olacaksınız

• Bu verdiğiniz fiyat abonelik başlangıcından itibaren ne kadar süre için geçerli?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Raven

Bu verdiğiniz fiyat abonelik başlangıcından itibaren ne kadar süre için geçerli?
    Merhaba,

İletişim bilgilerinizi PM alanından iletebilirseniz, konu hakkında size bilgi vermek isteriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: heatherbyy

C3CBA339 benim kodumu kullanabilirsiniz 3 yıldır kullanıyorum hiçbir sorun yoktur bu kod ile 24 arkadaşım faydalanabilir seçtiğiniz paket ile 1 ay paket ücreti ödememiş olacaksınız
    Merhaba,

Güzel geri bildirimleriniz ve markamızı önermiş olduğunuz için teşekkür ederiz.
  • İyi günler milenicom yetkilileri.
    İki aylık Prestij paketi kullanan millenicom abonesiyim.Şu an 45-50 mbps ortlama bir hız alıyorum.Fakat kullandığım modemin (Asus modem) arayüzünde hattımın 80 mbps hıza kadar destek verdiğini gördüm.Ancak ilk internetimin açılışında müsteri temsilcis arkadaş sizin hızınızı 50 mbps sanitleyim dedi.100mbps sabitlersek internetinizde kopmalar olur dedi.Bende 75 mbps sabitleyemezmiyiz diye sordum.Oda sadece 35-50-100 mbps lere sabitlediklerini söyledi.Velhasıl şuan benim hatımda 30mbps lik boş boş duran ve kullanamadığım bir hız var.Benim durumumda olan başka abonelerinizde vardır mutlaka.Bu heba olan hızımı kullanabileceğim 75 mbps lik bir paket sunmayı düşünüyormusunuz.Sunmayı düşünmüyorsanız ileriki aylarda bu hızdaki paketleri sunan firmalara geçmeyi düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dicetel10 -- 7 Nisan 2019; 1:34:29 >
  • dicetel10 kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Kontrol edebilmemiz için PM alanından müşteri bilgilerinizi iletmenizi rica ederiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: millenicom

Merhaba,

Kontrol edebilmemiz için PM alanından müşteri bilgilerinizi iletmenizi rica ederiz.
    Kardeş PM göderemedim.Defalarca PM atmak istediysem olmadı.Sitenin nasıl bir sistemi var anlamadım bir türlü.Bilgilerim aşağıdaki gibidir.

Abone adı: Ahmet KAYA
    Abone no:9837631

Bu bilgiler doğrultusunda bana dönüş yaparsanız sevinirim.
  • dicetel10 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, bilgi için teşekkür ederiz. Kısa sürede iletişim sağlayacağız.
  • Merhaba arkadaşlar. Milenicom kullanıyorum altyapım iyi olduğu için memnunum tavsiye ederim. Milenicom 1 ay ücretsiz referans kodunu paylaşıyorum . Üye olmak isteyenler adına kod : 0143F120

Arkadasinizi Millenicom'a getirin, hem size hem de arkadasiniza 1 AY UCRETSIZ internet hediye edelim! Kampanya indirim kodu 0143F120 . Arkadasinizin bu kodla beraber 08503330333'u arayarak basvurmasi ve basvurunun tamamlanması gerekmektedir.

İsim soyisim : Alper Sevimli

• Yeni reklam filmimizi beğendiniz mi? Yorumlarınızı bekleriz :)
    https://www.youtube.com/watch?v=TQcyTxnYVOw&feature=youtu.be&utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

MİLLENİCOM’DAN TAAHHÜTSÜZ, KOTASIZ, FİBER HIZINDA İNTERNET AYDA SADECE 69,90 TL

• Yeni reklamımızı izlediniz mi?
    https://www.youtube.com/watch?v=TQcyTxnYVOw
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.