Şimdi Ara

MİLLENİCOM’DAN TAAHHÜTSÜZ, KOTASIZ, FİBER HIZINDA İNTERNET AYDA SADECE 69,90 TL (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
233
Cevap
2
Favori
13.481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • vodafone net 50 mbit sınırsız kullanıyorum aynı fiyata sağol
  • dsmartnet+dsmart tv mi yoksa ttnet+tivi bumu.
    buluduğum yerde başka alternatif yok malesef.dsmart için ürkütücü şikayetvar yorumları var.ikisi de hemen aynı fiyat.
    sizce hangisi tercih edilmeli.şikayetvara göre dsmartın memnuniyet oranı 2 kat daha iyi.çok arada kaldım dostlar ne dersiniz
  • bana da çok cazip gelmedi.
  • Pazartesi akşamı başvuruyu yaptım. Hala sözleşmeyi gönderecekler gelmedi. Mail ile istedim. Bugün 4. gün. Bu akşama kadar bekleyeceğim olmadı superonline ile devam edeceğim. Başta böyle bekliyorsam artık abone olduktan sonrasını düşünemiyorum. PAzartesiden beri 4 defa falan da aramışımdır noldu diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MavericKFive

Pazartesi akşamı başvuruyu yaptım. Hala sözleşmeyi gönderecekler gelmedi. Mail ile istedim. Bugün 4. gün. Bu akşama kadar bekleyeceğim olmadı superonline ile devam edeceğim. Başta böyle bekliyorsam artık abone olduktan sonrasını düşünemiyorum. PAzartesiden beri 4 defa falan da aramışımdır noldu diye.
    Merhaba,

Başvuru bilgilerinizi Pm atabilir misiniz? Yakından ilgilenelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MavericKFive

Pazartesi akşamı başvuruyu yaptım. Hala sözleşmeyi gönderecekler gelmedi. Mail ile istedim. Bugün 4. gün. Bu akşama kadar bekleyeceğim olmadı superonline ile devam edeceğim. Başta böyle bekliyorsam artık abone olduktan sonrasını düşünemiyorum. PAzartesiden beri 4 defa falan da aramışımdır noldu diye.
    Merhaba,

Gerekli evraklar tarafınıza ulaşmıştır. Tekrar yönlendirmeniz de hızlı bir şekilde işlemlerinizi tamamlamak isteriz.

Mail sorunu için üzgün olduğumuzu ayrıca iletmek isteriz.
  • 100 mbs sınırsız 65 lira kullanıyorum :)) netspeed.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shellot

Arkdaşlar haberiniz olsun, eğer superonline taahhütünüz bitmek üzereyse ve müşteri hizmetlerini arayıp iptal talebi verirseniz 1-2 gün içinde sizi tekrar arayıp 74.90'a 35 mbit fiber + tvplus veriyorlar.
    ya direk iptal ederlerse :)
  • bu tür merdivenaltı firmalar ttnet altyapısını mı kullanıyorlar??? suan turkcell superonline 150gb kotalı (gece 2-8 arası kotadan yemiyor) 24mb hız internet + ev telefonu kullanıyorum. 95TL. memnunum.

değiştirmeyi tavsiye edermisiniz?
  • Merdiven altı firma diyerek kalbimizi kırdınız :)
    Evet marka bilinirliğimiz henüz yüksek değil fakat şu anda EWE grubunun bir şirketiyiz ve kardeş şirketlerimiz arasında Bursagaz, Kayserigaz gibi enerji devi şirketler var. Ek olarak EWE Almanya’nın en büyük enerji ve telekom gruplarından bir tanesi.
    Şu dönemde hissedar değişikliği söz konusu. Yeni hissedarımız da Socar grubu. Socar Türkiye’nin en büyük dış yatırımcısı. Şu ana kadar Türkiye’ye 15 milyar dolar yatırım yapmış bir grup.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kota kalktı hala 24 25 muhabbeti devam ediyor.
  • Şu anda Superonline Fiber abonesiyim, taahhütüm 2 ay sonra bitiyor. Şimdiden başvuru alabiliyor musunuz?

50 Mbit 89.99 TL oldukça iyi görünüyor Superonline'a göre.

Bir de, evde tekrar kablo çekme, delme vs olacak mı? Eve giren ethernet kablosunda bir değişiklik olacak mı? (Olmamasını tercih ederim, malum hanımlar pek mutlu olmuyor yıkıp dökme işlerinden).

Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SpecturA

Kolay sorulara cevap olarak hizmetiniz standart "merhaba iletişim bilgilerinizi verin ilgilenelim" den öteye geçmeyecekse kim niye size abone olmak istesin ki?

Cevabınız gerçekleştiremiyoruz/hayır/olumsuzsa bile bir şey söyleyin insanlar da bilgilensin, ne siz yorulun ne biz yorulalım.

@millenicom @Millenicom Destek 1 @Millenicom Destek 2 @Millenicom Destek 3

Alıntıları Göster
    Merdiven altı firma değiliz diyorsunuz, yeni abone olduğu zaman hemen insanların ayağına koşuyorsunuz adam akıllı iki soru soran biri olunca ölü taklidi tabi. Bilmiyoruz diyin, teknik ekibe iletiyoruz diyin (sonra 235236 gün cevap vermemezlik de olur gerçi de neyse) bir cevap bile vermeye tenezzül etmiyorsunuz ondan sonra insanlar size abone olsun. Evet ben sizin o uğraşmak istemediğiniz müşteri kitlesiyim ama en azından ileride burada araştıran insanlar bunu görür de fikirleri olur.
    @Alper Karaer - Millenicom @millenicom

• Bu sorduklarınıza ve ötesine forumda defalarca kez cevap verdim :) kızmayın bu kadar. Destek ekibi size detaylı bilgi vermiş olması lazım.
    Yine de tekrar cevap ileteyim.
    1. Soru - Evet. Statik IP almak isteyen müşterilerimiz ek ücretle alabilir
    3. Teoride resmi uygulamada altyapı işletmecisi buna kendi aboneleri için izin vermiyor. Forumda örnekleri inceleyebilirsiniz, bizden alan müşteriler yapabiliyor.
    4- taahhütsüz teklif sadece Türk Telekom altyapısında var. Turkcell altyapısında yok çünkü ticari anlaşma buna uygun değil. Bize kalsa yapmayı isterdik.

• quote:

Orijinalden alıntı: cat_power

Şu anda Superonline Fiber abonesiyim, taahhütüm 2 ay sonra bitiyor. Şimdiden başvuru alabiliyor musunuz?

50 Mbit 89.99 TL oldukça iyi görünüyor Superonline'a göre.

Bir de, evde tekrar kablo çekme, delme vs olacak mı? Eve giren ethernet kablosunda bir değişiklik olacak mı? (Olmamasını tercih ederim, malum hanımlar pek mutlu olmuyor yıkıp dökme işlerinden).

Teşekkürler.
    Merhaba,

Geniş kapsamlı bilgi sağlayalım isterseniz. Güncel irtibat numaranızı Pm olarak iletebilir misiniz?
  • Merhaba, bulunduğum adreste 100 mbit sınırsız süperonline fiber net kullanıyorum. 2. bir 100 mbit hat almak istedim ama süperonline vermedi. Aynı adrese 2 hat olmuyormuş. Ama turksat aynı adrese iki hat veriyor. Herneyse şimdi kullandığım hattı iptal etmeden sizden fiber hizmeti alabilir miyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cyberx26

Merhaba, bulunduğum adreste 100 mbit sınırsız süperonline fiber net kullanıyorum. 2. bir 100 mbit hat almak istedim ama süperonline vermedi. Aynı adrese 2 hat olmuyormuş. Ama turksat aynı adrese iki hat veriyor. Herneyse şimdi kullandığım hattı iptal etmeden sizden fiber hizmeti alabilir miyim ?
    Merhaba,

Maalesef aynı adresde iki abonelik için işlem sağlanamıyor, ancak geçiş işleminiz için yardımcı olabiliriz.
  • Destek ekibinin pek umurunda değiliz anlaşılan, ben sorulara geçeyim

1. Sorumu anlamamışsınız herhalde o yüzden buna bir cevap beklemeye devam ediyorum (- CGN hala devam ediyor mu?)

2. Ben statik ip den bahsetmedim gerçek ip almak ve port yönlendirmekten bahsettim bunu da anlamamışsınız galiba :(

3. Bu konuda sizden hizmet alıyorken kullanıcı adı ve şifremizi alıp kendi cihazımızı kullanabiliyorsak millenicom için muhteşem bir artı puan demektir benim açımdan.

4. Bunu da zaten tahmin ediyordum öğrenmek için yazdım zaten sorularımın cevabına istinaden taahhüt vermeyi planlıyorum.

İyi çalışmalar@Alper Karaer - Millenicom
  • SpecturA kullanıcısına yanıt
    1. Soruya “Evet” yazmıştım :) ek bilgi olarak statik IP seçeneğini sundum.

• Vallahi yiğidi öldür ama hakkını yeme demişler, o yüzden vakit ayırıp ve ilgilenip cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.