Şimdi Ara

MİLLENİCOM’DAN TAAHHÜTSÜZ, KOTASIZ, FİBER HIZINDA İNTERNET AYDA SADECE 69,90 TL (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
233
Cevap
2
Favori
13.483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Dinamik IP seçeneğimiz yok ne yazık ki.
    Aynı anda iki bağlantı kullanılmayacaksa performans kaybı olmayabilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ttnet fiber altyapisinda kendi router'imizi kullanabiliyor muyuz?
  • positroN P kullanıcısına yanıt
    Kullanıcı adı ve şifre verdiğimiz için mümkün. Bunu yapabilen forum kullanıcıları var. Firma olarak vaadetmeyelim ama araştırsanız yapabilirsiniz.

Kullabiliyorsun.Ben bizzat SOL FTTH altyapısında kendi routerım olan Zyxel VMG8924-B10A kullanıyorum.Milleninin verdiği modem kenarda kutusunda öylece duruyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Charmlander kullanıcısına yanıt
    şu an onunla uğraşıyordum. direkt kullanıcı adı ve şifreyi girince oldu ama istediğim verimi alamadım. fiber kablonun durduğu yer biraz acayip olduğu için wifi dışında çözüm yok o da kendi cihazımda pek iyi değil. ttnet'in verdiği cihaz wifi açısından gerçekten çok iyi. openwrt'den vazgeçip zte cihazı tekrar takacağım sanırım.

bu arada ilk defa ttnet fiber kullanıyorum daha doğrusu millenicom aracılığıyla kullanıyorum ve çok beğendim. hız olarak sorunsuz.
    TT FTTH mı FTTB mi sizin altyapı?
    Birde CGNat olayı TT altyapısında da var mı? (Modem IP başka, public IP başka olayı)
  • altyapı FTTH ama ip bir garip. router'da 176/32 diye bitiyor malum sitelerde baktığım zaman sonundaki /32 yok haliyle. ilk önce 46 ile başlayan bir ip vardı şu an 95. tekrar bağlandıkça arada cgn'e girip çıkıyordur belki.
  • whatismyipaddress.com'da IP ne gözüküyor?

• su an ozgun ip var, cgn yok.

• Milenicomdan memnunmusunuz arkadaşlar özellikle turknetten geçenlere soruyorum

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.