Şimdi Ara

MİLLENİCOM’DAN TAAHHÜTSÜZ, KOTASIZ, FİBER HIZINDA İNTERNET AYDA SADECE 69,90 TL (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
233
Cevap
2
Favori
13.481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • MİLLENİCOM’DAN TAAHHÜTSÜZ, KOTASIZ, FİBER HIZINDA İNTERNET AYDA SADECE 69,90 TL

1 aydir internet hizimiz bu halde. Çok ilgilisiniz teşekkürler. Işık hizinda internet isteyenlere tavsiye olunur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Www.milleni.com.tr sitesi üzerinden “beni arayın” talebi bırakabilirsiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadasinizi Millenicom'a getirin, hem size hem de arkadasiniza 1 AY UCRETSIZ internet hediye edelim! Kampanya indirim kodu 3051F0DA Arkadasinizin bu kodla beraber 08503330333'u arayarak basvurmasi ve basvurunun tamamlanması gerekmektedir. B016

ONUR GUNES
    Superonline altyapili 100 mbit kullaniyorum memnunum tavsiye ediyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Size yardımcı olması için destek ekibini etiketliyorum.

• conconmirtaza C kullanıcısına yanıt
    Merhaba, sorun devam ediyorsa bilgilerinizi Pm atabilir misiniz? Yardımcı olmak isteriz.
  • @millenicom CGN PORT/İP Üzerinden mi hizmet veriyorsunuz yoksa sizde yok mu ?

birde kurulum ücreti nasıl işliyor bilgi verir misiniz ?
  • Prestij Kampanyası 100Mbps için ücretsiz modem veriliyor mu yada kendi modemi mi kullanabiliyor muyum.
  • ElectroTech E kullanıcısına yanıt
    Altyapınıza bağlı. FTTH ise Türk Telekom’un sağladığı modem her türlü veriliyor. VDSL ise modem zorunlu değil.
    Her iki altyapı için de modem ücretli.

• Arkadaşlar bir kodu toplam 24 kişi kullanabiliyor şuan benim kodumu 11 kişi kullanmış. 13 arkadaşım daha değerlendirebilir. Kodu kullananlara 1 ay internet ücreti ödememiş oluyor.

Kod: C3CBA339
    Abonelik : Mehmet Çiçek

• DesiroN kullanıcısına yanıt
    Merhaba, kurulum ücretimiz 120 tl olup,4 taksit şeklinde işlem sağlamaktayız. geçiş işlemlerinde ücret almıyoruz.

CGN den bağımsız işlem sağlayamıyoruz.
  • TTNet'te Şubat 2020'de bitecek internet taahhütüm var. Ayrıyetten aktif telefon hattım da var. Bu aboneliğim devam ederken sizi 1 ay denemek için abonelik başlatabilir miyim? Yani 2 servis sağlayıcıyı aynı hat üzerinden kullanabilir miyim? Ve olursa ücretlendirme ne olur? Bir de cgn IP istemezsem sabit IP yerine ücreti karşılığında yurtiçi dinamik IP verebiliyor musunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KyLeGs -- 17 Mayıs 2019; 2:38:47 >
  • Yazlık internet kampanyası 3 aylık mı 99tl, aylık mı?

• KyLeGs kullanıcısına yanıt
    Boş port varsa ve binadaki kablolama buna uygunsa mümkün ama kontrol etmek lazım. Statik IP hizmeti var ek ücrete tabi.

• quote:

Orijinalden alıntı: KyLeGs

TTNet'te Şubat 2020'de bitecek internet taahhütüm var. Ayrıyetten aktif telefon hattım da var. Bu aboneliğim devam ederken sizi 1 ay denemek için abonelik başlatabilir miyim? Yani 2 servis sağlayıcıyı aynı hat üzerinden kullanabilir miyim? Ve olursa ücretlendirme ne olur? Bir de cgn IP istemezsem sabit IP yerine ücreti karşılığında yurtiçi dinamik IP verebiliyor musunuz?
    Merhaba,

İletişim bilgilerinizi PM alanından iletmeniz durumunda sizi kısa sürede bilgilendireceğiz.
  • Merhaba,

İletişim bilgilerinizi PM alanından iletmeniz durumunda sizi kısa sürede bilgilendireceğiz.
  • Cevabınızdan anladığım kadarıyla hem aynı hat üzerinden 2 ISS aboneliği olamıyor hem de dinamik Ip veremiyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KyLeGs -- 17 Mayıs 2019; 11:41:50 >
  • KyLeGs kullanıcısına yanıt
    Dinamik IP veremiyoruz. Aynı hat üzerinden 2 bağlantı alırsanız düşük performans olur. Fakat bir daireye şartlar uygunsa 2 ayrı hat çekmek mümkün.

• quote:

Orijinalden alıntı: millenicom

Merhaba,

Çok basit bir soruydu ama neyse

• Merhaba, kampanya için linkten detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Yazlık İnternet Kampanyası 99 tl https://www.milleni.com.tr/eviniz-icin/kampanyalar/internet/yazlik-internet-kampanyasi/421d34ab-bfc8-44ee-96f4-f250b656a941
  • Performans kaybı ne sebeple olabilir? Aynı anda 2 servis birden kullanılmayacak. Tek modemin üzerinde sizin kullanıcı adı-şifrenizi girerek sizin servisinizi alacağım, mevcut aboneliğimi kullanmak istediğimde onun kullanıcı adı-şifresini gireceğim. Bu şekilde de olamaz mı performans kaybı olmadan?
    Dinamik IP konusunda da ücretini versek bile mi olamıyor? Sabit IP olmasın ama ücretini vereyim dinamik olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KyLeGs -- 18 Mayıs 2019; 0:28:53 >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.