Şimdi Ara

Millenicom'dan memnun musunuz? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
1
Favori
8.319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben millenicom a abone dahi olamadım, siz yine abone olup sıkıntı bile yaşamışsınız :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: FatherGascoigne

Güncelleme:

Aras kargo bana imzalatıp geri götürmesi gereken sözleşmeyi sekretere bırakıp kaçmış.Kendileri bildiğiniz gibi,aciliyetini iletip elimden alacaklar ama geri dönüş olmadı.

Bu noktada Millenicom çağrı merkezi ise ibretlik halde. İlk önerileri kuryeye koşun yetişin ,ikinci önerileri ise size bir numara verelim onu arayın oldu.Verdikleri numara 444 2552(aras kargo çağrı merkezi)

Kendime yeni bir TurkNet buldum sanırım :D

Yılbaşı gelmeden AKNsiz yüksek hızlı bir fiber bağlatmak istiyordum,koşa koşa bir vodafone bayisine mi gitmeli bilemiyorum.

Alıntıları Göster
    Güncelleme iki: Alper bey sayesinde sorun çözüldü. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. TurkNet benzetmesi için de özür diliyorum. Hakaretvari oldu biraz :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FatherGascoigne F kullanıcısına yanıt
    Sorun çözüldü ya önemli olan o :) forumda çözüldüğünü yazdığın için ben teşekkür ederim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alper_Karaer

Sorun çözüldü ya önemli olan o :) forumda çözüldüğünü yazdığın için ben teşekkür ederim
    Memnuniyet had safahada.Cidden Türkiye'de herhangi bir özel ya da devlet kurumunun bu akdar çözüm odaklı çalıştığını görmemiştim.
  • Microsoft ve statik ip sorunlarını halen çözemediler.

• Başvuru kaydı bırakmıştım whatsapp'dan. Konuyu okuyunca fikrim değişti, sağolun gençler.
  • süperonline taahüt bittikten sonra millenicoma geçişim Prestij 100 mbps limitsiz paketini kullanıyorum türk telekom ekibi gelip kurulumu yaptı 4 günlük süreç idi sözleşmenin gelmesi ve tekrar kurulum ekibini beklemem hiçbir sıkıntı yaşamadım kurulum esnasında şimdilik 12 Gün oldu Hiçbir sıkıntı yaşamadım internet hız düştü vb. Özellikle akşam saatlerinde playstationdan indirmeler yapdım sorun yasamadım böyle servis alacaksam millenicom bir müşteri daha kazandı benimle birlikte umarım böyle devam eder kurulum aşamasında ilgilendiği için alper karaerede cok tesekkur ederım

• quote:

Orijinalden alıntı: Te.k

Benim Vodafone'a olan taahhütüm 2.ayda bitiyor. Acaba 1.Ocak gelmeden geçiş yapsam mı çok kararsız kaldım. 2 fatura dönemim kalacağı için 55 den 110 TL tutar cayma bedeli. Taahhütü de pek sevmiyorum ama napsam bilemedim. Milenicom'a 27 ay taahhüt versem mi diyorum?
    Merhaba,

Millenicom'a geçiş yaparsanız, karşı operatörden çıkacak taahhüt sonlandırma bedelinizin 200 TL ye kadar olan kısnmını karşılıyoruz. Sizin taahhüt bedeliniz belirttiğiniz üzere 110 TL olacağı için, tamamını karşılayabiliyoruz.
    Karşı operatörden çıkmış olan taahhüt sonlandırma faturasını tarafımıza iletmeniz halinde, Millenicomdan tarafınıza çıkacak faturalardan ilgili tutar düşülecektir.

bilginize,
  • Alper bey selamlar şuan telekom altyapısı kullanan bşr operatördeyşm 100 mb hız kullanıyordum 69 tl olan net fiyatı 90 tl ye çıktı birde 1000 dk lık telefon vardı oda 20 tl idi oldu 110 tl,
    Millenicoma geçiş yapsam altyapı kimin olucak ve şuan aldığım maksimum hız 93.5 lerde idi dah düşükmü yoksa yüksek hızmı alırım acaba,
    Tahahüt yok malum size uzun süreli tahahğt verme şansım varmı birde

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • leventsr L kullanıcısına yanıt
    Selam Levent
    Altyapı kullanım maliyetleri netleşmediği için taahhütlü 100 mbps paketini henüz duyurmadık.
    Taahhütsüzde ise 84,9 TL’ye alabilirsin. Biz de TT altyapısı kullanıyoruz ve alacağın hız değişmez aynı kalır. Taahhütsüz başlayıp daha sonra taahhütlü 100 mbps’ye geçebilirsin

• Tahahüt durumu net değilse beklenşr eğer açıklanacak ise sorun olmaz peki altyapı ttkom ise evime kurulan zte modemi ttkom ekibi kurdu ,operatör değişimi için size başvuru yapsam,mevcutdaki modemi eski operatöre yollıcam sonrasında siz ttkom ekibi yollayıp yeni modemmi kurdurcaksınız acaba,yoksa modem sabit kalıp sadece kağıt üstü değişimlermi yapılır,sorma sebebim,net benim için önemli işim gereği modemi sök götür yenisinin kurulumunu bekle falan internetsin kalma durumu uzun sürebilir

• Alper bey merhaba . ben adsl 16 mpsye kadar müşterinizim. zam gelecek mi? gelecekse alt yapım 12 mbite kadar adsl destekliyor. hızımı düşürsem yada taahhüt versem fiyat faydası olur mu
  • BurakLEE kullanıcısına yanıt
    Selamlar
    Taahhüt süresince fiyat müşteri onaylamadıkla değiştirilemez.
    Ek taahhüt vermek fiyat garantisi açısından müşteriyi koruyucudur. Bu karar tabi tamamen her müşterinin kendi özel durumu ile ilgili. Kimisi garanti fiyat olsun der uzun vadeli bakar. Kimisi taahhütsüz olsun yarın askere gideceğim der vs..

• quote:

Orijinalden alıntı: Alper_Karaer

Selamlar
    Taahhüt süresince fiyat müşteri onaylamadıkla değiştirilemez.
    Ek taahhüt vermek fiyat garantisi açısından müşteriyi koruyucudur. Bu karar tabi tamamen her müşterinin kendi özel durumu ile ilgili. Kimisi garanti fiyat olsun der uzun vadeli bakar. Kimisi taahhütsüz olsun yarın askere gideceğim der vs..
    ttnet güncel fiyatlarını bugun dağıtmış bayilere. sizde yükseltecek misiniz?
  • Sn alper karaer,müşteri temsilcisi arkadaşla telefonla 20 dk ya yakın görüştüm baya bilgili bşr arkadaştı aklımdaki soruları sordum,şuan yelekom altyapısı kullanan bşr servis sağlayıcısındayım 93.5 mb hız alıyorum sizde düşermi dedim olmaz aynı hizmeti alırsınız dedi,
    Bir aylık fatura sonrasında tahahğt verebilirsiniz dedi,aklıma yattı geçiş başvurusu yaptım,
    Hem millenicomu temsilen burda forumda yardımcı olan lar hem müşteri temsilcisiniz cevapları tercihim oldu,
    Umarım hızımla ilgili mağduriyet yaşamam.

• BurakLEE kullanıcısına yanıt
    Çoğu firma bugün itibariyle zamları yaptı.
    Pazar çok hareketli bugünlerde. Size söyleyebileceğim kesin olan tek şey yarın da zamlı olmayacak fiyatlarımız

• Fiberde modemi beleş veriyor
    Superonline kampanyaları 100 mbps 90 tl 2 yıl taahüt 50 mbps 80 tl akksizhttps://www.milleni.com.tr/eviniz-icin/kampanyalar/internet/superonline-fiber-internet-kampanyasi/84ce9672-ab87-469d-9674-84f2d95451dd?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

• leventsr L kullanıcısına yanıt
    Şimdiden hayırlı olsun.

• tavsiye ediyorum. müşteri hizmetlerine 3-5 dk içinde bağlanabiliyorsunuz..ilgililer. kodumla üye olursanız 1 fatura hediye.

Arkadaşını Getir Kampanyası Kodum : 1398944

buyrun

Bir fatura size ve bana ücretsiz.

Millenicom'dan memnun musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batuhanbay

Fiberde modemi beleş veriyor
    Superonline kampanyaları 100 mbps 90 tl 2 yıl taahüt 50 mbps 80 tl akksizhttps://www.milleni.com.tr/eviniz-icin/kampanyalar/internet/superonline-fiber-internet-kampanyasi/84ce9672-ab87-469d-9674-84f2d95451dd?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber
    Link var mı ? nerde bu paketler?
    Superonline kampanyaları 100 mbps 90 tl 2 yıl taahüt 50 mbps 80 tl
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.