Şimdi Ara

MİLLENİCOM’DA TAAHHÜTSÜZ, KOTASIZ, FİBER HIZINDA İNTERNET 1 AY BEDAVA! (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.759
Cevap
12
Favori
98.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: CXath1

Bende 15 ağustosta telefonla başvuru yaptım. 19 ağustosta evraklar için teknofix diye bir yerden arandım. ama hala ne gelen var ne giden. 28 ağustosta ttnet taahhütüm bitiyor. büyük ihtimal hiç aramayacaklar. bende gidip ttneti iptal ettirip kablonete geçmeyi düşünüyorum.
    Merhaba,yardımcı olmak isteriz. Pm üzerinden bilgilerinizi iletebilir misiniz ?
  • Arkadaşlar merhaba yeri değil ama aciliyeti var belki bilen vardır. Rj45 konnektörü çakmak için elektrikçi geldi ama ethernet kablosundaki renkler standarttan farklı sarı-turuncu-pembe-mavi-beyaz-gri-kahverengi-mor renkler var bunların sıralaması nasıl olmalı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mosley kullanıcısına yanıt
    İki ucu yanyana koyduğunuzda aynı sırada olması yeterli diye biliyorum

• caglarozkan C kullanıcısına yanıt
    sarı
    turuncu
    beyaz
    mavi
    pembe
    gri
    mor
    kahve
    Ve
    sarı
    turuncu
    Gri
    mavi
    pembe
    Beyaz
    mor
    kahve
    Kombinasyonları denedik ama işe yaramadı bakalım sağolsunlar mileni teknik ekip yönlendirecekmiş. Umarım halledilebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: BekirARSLAN

Haklisiniz pazartesi günü bende başvurumu iptal edeceğim. Sivasta yaşıyorum yoğunluk vs yok ama ttnet ekipleri hattı çekti ve dsl sinyalini oluşturdu ama bunların ekibi teşrif edemediler

Sivasdaki millenicom bayiisini arıyorum onlar verin 50 lira bize yarım saatte herşeyinizi yapalım diyor fakat bunların ekibi ortada yok çözemedim doğrusu.

Alıntıları Göster
    Merhaba,görüşme sağladığımız üzere en kısa sürede bağlantınız gerçekleşecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mosley

Arkadaşlar merhaba yeri değil ama aciliyeti var belki bilen vardır. Rj45 konnektörü çakmak için elektrikçi geldi ama ethernet kablosundaki renkler standarttan farklı sarı-turuncu-pembe-mavi-beyaz-gri-kahverengi-mor renkler var bunların sıralaması nasıl olmalı?
    Normalde Turuncu beyaz-Turuncu-Yeşil Beyaz-Mavi-Mavi Beyaz-Yeşil-Kahve Beyaz-Kahve olur.
    Ama Diğer Uca Hangi Sıralamayı Çıktıysan Diğeri nede Aynısı Çak sanda Olur.
    Birde Elektrikçiyi Değiştir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarkERROR -- 25 Ağustos 2019; 9:26:38 >
  • Ya beninde tahattut bitiyor ve ttnetden baska yerler gecmek istiyorum ama ne kadar cok sikayet var. Deymez sanirin bu kadar ugrasmalara... Herkes sikayetci

• sabit hat ücretini nasil yapicaz ..79 + 20 tl mi oluyor onu da mileniye aldirabiliyor muyuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusuf_128

Ya beninde tahattut bitiyor ve ttnetden baska yerler gecmek istiyorum ama ne kadar cok sikayet var. Deymez sanirin bu kadar ugrasmalara... Herkes sikayetci
    Merhaba,
    Dilersenizwww.milleni.com.tr sayfasından beni arayın talebinde bulunun.Uzman satış ekibimiz size detaylı bilgilendirmeyi sağlar.Bunun dışında müşterimiz olursanız yaşadığınız olumsuz bir şikayeti donanım haber olmak üzere sosyal medya kanallarından , whatsapp destek hattından , çağrı merkezinden her an yardımcı olmaya hazırlardır.Sizi de millenicom ailesinde görmek isteriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: streamin

sabit hat ücretini nasil yapicaz ..79 + 20 tl mi oluyor onu da mileniye aldirabiliyor muyuz ?
    Merhaba,
    Pm üzerinden dönüş sağlandı
  • 3-4 saat kadar önce arkadaşımdan aldığım zte marka Türk Telekom fiber modemini asıl TTNet tarafından verilen tilgin modemin yerine bağladım ve gönderilen kullanıcı şifre ile ayarlarını yaptım fakat IP alamıyorum. İnternet ışığı yeşil yanıp sönüyor. Sorun ne olabilir fikriniz var mı?

Tilgin modemi iade etmem gerektiği söylendi Telekom çağrı merkezinden bu arada milleni modem gönderene kadar bu modemi kullanmak istiyorum. Tilginda bağlantı çalışıyor iken zte IP alamıyor . Bilgisi olan yardım edebilecek birisi var mı?

• yusuf_128 Y kullanıcısına yanıt
    MİLLENİCOM’DA TAAHHÜTSÜZ, KOTASIZ, FİBER HIZINDA İNTERNET 1 AY BEDAVA!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yaklaşık 1 senedir kullanıyorum. Memnunum.

• Gene internet yok 1 saattir, siz internet hizmeti verdiginize emin misiniz?

İp almayan internet veriyorsunuz, sokayım vereceğiniz hizmete.

Buradaki temsilcilere de güvenmesin arkadaşlar bunlarda hikaye...

• quote:

Orijinalden alıntı: berkeozkn

Yaklaşık 1 senedir kullanıyorum. Memnunum.
    Merhaba,değerli yorumunuz için teşekkür ederiz
  • yusuf_128 Y kullanıcısına yanıt
    Alt yapı Türk Telekom ise Türk Telekom da kalmanı öneririm 5 lira fazla olsun Türk Telekom olsun. Taahhütlü olur ama en azindan sıkıntı yaşamadan bir muhattap bulabiliyorsun.. Şikayet konusunda ise Türk Telekom 1. sırada 2. sırada süper online 3. sırada ise Vodafone vardır diye düşünüyorum. Ama burada abone sayısına bakarak ölçümleme yapmanızda fayda var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Alper_Karaer

Peki bu grafik abone sayısına göre mi?

Peki neden ekipleriniz 1 haftadır gelip şu lanet olası bağlantıyı yapmıyor Telekom ekipleri bile geldi halletti siz hala sözleşmeyi getirmediniz

• BekirARSLAN kullanıcısına yanıt
    hocam buradakilerin bile %50 si şikayetçi %1 küsür yazmışlar birde grafik komple yalan. Onlarda haklı parasını ödediğiniz internete ulaşamamanız yada internetin bağlanmaması onlar için bir şikayet bir sorun değil ki doğal.
  • 2 aydır Millenicom kullanıyorum. Bir kez kopma olmadı çok şükür şans mı diyelim artık bilemiyorum. Evime gelen hat yeni ayrıca kabin de bizim sokakta sanırım bunlarda şansımla ilgili

Bağlantı aşamasında herkes 1 günde bağlantı bekliyor gibi genel yorumlar bu şekilde gördüğüm kadarıyla. Ben bağlantı için 2 hafta bekledim sabırla, sükunetle
  • 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.