Şimdi Ara

MİLLENİCOM’DA TAAHHÜTSÜZ, KOTASIZ, FİBER HIZINDA İNTERNET 1 AY BEDAVA! (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.759
Cevap
12
Favori
98.426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    herhangi bir sorun yaşamadığınızı varsayarsak sorunsuz hizmet alırsınız adamlar dolandırıcı değil sonuçta ama bir sıkıntı çıkarsa geçmiş olsun açılan onlarca konuda sorun karşısında nasıl davrandıklarını sorunu çözme meziyetlerini okuyabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: McManamann

numara onaylı değilim, pm ulaşılamıyor,

burdan yazabilir misiniz

Alıntıları Göster
    Merhaba,
    Oris telekom üzerinden geçiş işlemlerinizi gerçekleştirerek,Telefonsuz internet geçişinizi sağlayabilriz.Fakat telefon hattınızı sizin iptal etmeniz gerekmektedir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zotee

Ay sonunda netspeedten geçmek istiyordum şimdi kararsız kaldım foruma her girdigimde hep şikayet ediyorlar bu kdr kötü mü bu firma ya baswuruyu yapıp arkasindan koşmak istemiyorum
    Merhaba,
    Karar vermeden önce sizlerle iletişime geçmek bilgilendirme yapmak isteriz. Pm üzerinden iletişim bilgilerinizi iletebilir misiniz ?
  • zotee Z kullanıcısına yanıt
    Belki bu veriler karar vermenizi kolaylaştırır.

MİLLENİCOM’DA TAAHHÜTSÜZ, KOTASIZ, FİBER HIZINDA İNTERNET 1 AY BEDAVA!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar 3 ay önceki gecikme bedelini bile kafalarına göre 3 ay sonra kesen ve her şekilde hiçbir şikayet kabul etmeksizin fazla fatura kesen. ve sorduğunuzda bir şekilde kılıfına uydurmaya çalışıp göz ardı eden soyguncu bir firmadır. müşterilerle alay eder hiçbir şekilde ciddiye bile almazlar. hele ki whatsapp hattını hiç söylemiyorum sinir stres sahibi olursunuz. kullanmayın kullandırtmayın. tahahhütüm yeni bitti başka firmaya geçicem. tahahütüm bitti diye önümüzdeki ay 63 tl lik paketi 240 tl ye satacaklarmış bana düşünün ne kadar haram yine hırsız bunlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: osgour

öne çıkan konulardan gördüğüm kadarıyla internet vermeden fatura kesiyorsunuz. adamdan aldığınız haksız ücretleri iptal etmeden asla sizden hizmet almayı düşünmüyoruz.
    hocam herkes yakınıyor bu konudan. haksız kazanç sağlıyorlar çalıyorlar bildiğiniz. aklı olan bu firmadan 1 tl ye internet satsalar bile almamalı

• quote:

Orijinalden alıntı: Alper_Karaer

Belki bu veriler karar vermenizi kolaylaştırır.

merhaba fiber türk telekom altyapısındayım ve kendi modemimi kullanmak istiyorum. aylık 9 tl gibi bir ücret ödemek istemiyorum bu mümkün mü ?
  • omer1414 O kullanıcısına yanıt
    Ne yazık ki Türk Telekom bize modemi zimmetliyor biz de müşteriye. Tüm sektör için geçerli bir süreç. Telekomun yeni önerdiği toptan maliyet modelinde modem ücretini bizden istediği için biz de üzülerek müşterimizden istemek durumunda kalıyoruz.
    Kendi modeminizi kullansanız dahi size modem verilecek.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • millenicom kullanıcısına yanıt
    Cuma günü başvuru yapmıştım 3 kez telekom ekipleri geldi kapının dışındaki kabloyu eve çekmeniz lazım biz yapmıyoruz diyip gittiler. Bugün mecbur elektrikçi çağırıp yaptırdım. 120 tl kurulum ücreti alacaklar şimdi bir de utanmadan.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mosley

Cuma günü başvuru yapmıştım 3 kez telekom ekipleri geldi kapının dışındaki kabloyu eve çekmeniz lazım biz yapmıyoruz diyip gittiler. Bugün mecbur elektrikçi çağırıp yaptırdım. 120 tl kurulum ücreti alacaklar şimdi bir de utanmadan.
    Merhaba,
    Pm üzerinden bilgi verildi.
  • Altyapıları olmamasına rağmen internet paketi satıyorlar utanmadan.
    Bağlantı yaptırmadan önce altyapyı araştırın iyice emin olun. 2 aydır internetin yok. Altyapı olamdığını da yeni söylediler ben de iptal ettireceğim.
    DOLANDIRICISINIZ!!!
  • 2 gün önce ,pazartesi günü üye olmak icin aradım,bugün yani carsamba günü kurdular.

şu ana kadar izlenimim speedtest de daha once superline fiber ile aldığım 95mbs hızın aynısını alıyorum

oyun ici pingleri deneyeceğim,webde surf hızlı,youtube cok hızlı,download cok iyi

ama su ana kadar hicbir eksiği yok

teşekkürler
  • Vdsl de bu durum var mi ?

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.