Şimdi Ara

MİLLENİCOM’DA TAAHHÜTSÜZ, KOTASIZ, FİBER HIZINDA İNTERNET 1 AY BEDAVA! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.759
Cevap
12
Favori
98.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 9 gün oldu başvurumu yapıp evrakları imzalayalı Tt dan taşıma işlemi yapılamadı hala. Taahhütüm bitiyor hızlı olurmu dedim 3 günde biter denildi. Daha bağlantı kurmadan sorun yaşıyorum bağlanınca kim bilir nelerle karşılaşacağız. Lütfen bağlantım sağlansın yarına kadar işlemlerim bitmezse iptal edeceğim başvuruyu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: qtenplus

9 gün oldu başvurumu yapıp evrakları imzalayalı Tt dan taşıma işlemi yapılamadı hala. Taahhütüm bitiyor hızlı olurmu dedim 3 günde biter denildi. Daha bağlantı kurmadan sorun yaşıyorum bağlanınca kim bilir nelerle karşılaşacağız. Lütfen bağlantım sağlansın yarına kadar işlemlerim bitmezse iptal edeceğim başvuruyu
    Merhaba,
    PM alanından bilgilerinizi iletebilir misiniz ? Kontrolleri sağlayalım.
  • Süreç uzayınca dayanamayıp müşteri hizmetlerinizi aradım, oradaki arkadaş manuele düşmüş dedi, bu ne anlama geliyo bence kendide bilmiyo, beni arayacaklarmış...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi civil engineer -- 11 Temmuz 2019; 20:43:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: civil engineer

Süreç uzayınca dayanamayıp müşteri hizmetlerinizi aradım, oradaki arkadaş manuele düşmüş dedi, bu ne anlama geliyo bence kendide bilmiyo, beni arayacaklarmış...
    Merhaba,
    PM alanından bilgi verilmiştir.
  • Pmden arama sağlarsanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DesiroN

Pmden arama sağlarsanız sevinirim.
    Merhaba,
    Tarafınıza geri dönüş sağlandı.
  • Güvenilir mi kullanan arkadaslar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmilim

Güvenilir mi kullanan arkadaslar?
    Turkcell Fiber altyapısı

MİLLENİCOM’DA TAAHHÜTSÜZ, KOTASIZ, FİBER HIZINDA İNTERNET 1 AY BEDAVA!

MİLLENİCOM’DA TAAHHÜTSÜZ, KOTASIZ, FİBER HIZINDA İNTERNET 1 AY BEDAVA!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• ttnet nakil için port yok diyor başvuru yapabilirmiyiz

• online başvuru yaptım inşallah kurtuluruz bu ttnet ten

• Milleni kullanıcılarına bir sorum var;

Her gün modemi kapatıp açmak zorunda kalıyor musunuz?

Günde en az 1 kere internet problemi yaşıyorum. Modem üstündeki bütün ışıklar normal yanıyor, arıza falan görünmüyor.

Şimdiki evime taşındıktan sonra direk Milleni ile sıfırdan üyelik başlattım. Bu adreste daha önce başka bir İSS kullanmadığım için sorunun altyapıda mı, modemde mi veya Milleni ile mi ilgili olduğunu anlayamadım bir türlü.

Şikayet kaydı için aradığımda sistemlerinde herhangi bir sorun görünmediğini belirtiyor müşteri temsilcileri.

Benim gibi sıkıntı yaşayan var mı hiç? Eğer yoksa sorun olasılıklarını bina şebekesi ya da modem arızası olarak indirgeyeceğim ve buna göre araştırmaya devam edeceğim çözüm için.
  • Dün Millenicomdan adamlar geldi. Başvurumuzu yaptık.
    100 Mbps download 5 Mbps upload ile VDSL başvuru yaptık.
    Modem hediye yokmuş.

Evimde 4K tv olduğundan VDSL Modemimi "TP-Link Archer VR600" almayı düşünüyorum.
    çünkü benim TV 802.11 ac wi-fi destekliyor.
    VDSL Modem de 802.11 ac destekliyor.
    sorun çıkaracağını düşünmüyorum.

@millenicom, modem aldıktan sonra kurulumarı Millenicom yetkilileri gelip mi kuracak yoksa
    Kullanıcı adı ve şifresini siz verip ben mi kuracağım ?

ilk defa yapıyorum.

Neden millenicomu seçtiniz diye sorarsanız?
    Şuan TTNET kullanıyorum. ayda 80₺ ye 16 Mbps hızda internet kullanıyordum. taahhüt bittiğinden 80 tl olan ücret 155 tl yapmıştır.
    benim canımı çok sıktılar. Benim iş arkadaşım millenicoma geçti. Sorun çıkarmadığından bende aranıza katıldım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: schumici

Milleni kullanıcılarına bir sorum var;

Her gün modemi kapatıp açmak zorunda kalıyor musunuz?

Günde en az 1 kere internet problemi yaşıyorum. Modem üstündeki bütün ışıklar normal yanıyor, arıza falan görünmüyor.

Şimdiki evime taşındıktan sonra direk Milleni ile sıfırdan üyelik başlattım. Bu adreste daha önce başka bir İSS kullanmadığım için sorunun altyapıda mı, modemde mi veya Milleni ile mi ilgili olduğunu anlayamadım bir türlü.

Şikayet kaydı için aradığımda sistemlerinde herhangi bir sorun görünmediğini belirtiyor müşteri temsilcileri.

Benim gibi sıkıntı yaşayan var mı hiç? Eğer yoksa sorun olasılıklarını bina şebekesi ya da modem arızası olarak indirgeyeceğim ve buna göre araştırmaya devam edeceğim çözüm için.
    Merhaba,Kontrol etmek isteriz. Pm üzerinden bize bilgilerinizi gönderebilir misiniz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: iPeople

Dün Millenicomdan adamlar geldi. Başvurumuzu yaptık.
    100 Mbps download 5 Mbps upload ile VDSL başvuru yaptık.
    Modem hediye yokmuş.

Evimde 4K tv olduğundan VDSL Modemimi "TP-Link Archer VR600" almayı düşünüyorum.
    çünkü benim TV 802.11 ac wi-fi destekliyor.
    VDSL Modem de 802.11 ac destekliyor.
    sorun çıkaracağını düşünmüyorum.

@millenicom, modem aldıktan sonra kurulumarı Millenicom yetkilileri gelip mi kuracak yoksa
    Kullanıcı adı ve şifresini siz verip ben mi kuracağım ?

ilk defa yapıyorum.

Neden millenicomu seçtiniz diye sorarsanız?
    Şuan TTNET kullanıyorum. ayda 80₺ ye 16 Mbps hızda internet kullanıyordum. taahhüt bittiğinden 80 tl olan ücret 155 tl yapmıştır.
    benim canımı çok sıktılar. Benim iş arkadaşım millenicoma geçti. Sorun çıkarmadığından bende aranıza katıldım :)
    Merhaba,Geçiş işlemlerinde kurulum olmadığından kullanıcı adı ve şifresini tarafınıza verilecektir. Bağlantıyı sağlayabilirsiniz.İyi günler dileriz .

• quote:

Orijinalden alıntı: millenicom

Merhaba,Geçiş işlemlerinde kurulum olmadığından kullanıcı adı ve şifresini tarafınıza verilecektir. Bağlantıyı sağlayabilirsiniz.İyi günler dileriz .

Alıntıları Göster
    Cevabınız için teşekkür ederim.

Ne kadar sürede internet bağlanıyor. 2 hafta dediler ama sizden öğrenmek istedim..
    şimdiden VDSL modemi alıyım mı? şuan kullandığım modem ADSL modem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iPeople -- 12 Temmuz 2019; 10:57:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iPeople

Cevabınız için teşekkür ederim.

Ne kadar sürede internet bağlanıyor. 2 hafta dediler ama sizden öğrenmek istedim..
    şimdiden VDSL modemi alıyım mı? şuan kullandığım modem ADSL modem.

Alıntıları Göster
    Geçiş için yanıltmamak adına belirli bir süre veremiyoruz. Geçiş talebinizi alırken modem satışı yaparlar. İyi günler dileriz
  • Dün yanılmıyosam saat 3 gibi başvuru yapmıştım.Yalnız aramadım internet üzerinden online olarak yaptım başvuruyu.1 saat sonra aradılar teyit almak için.Bugün sabah telekom ekipleri aradı ve saat 10 gibi modem teslim ettiler bir imza attım.Biraz önce kullanıcı adı ve şifre geldi.Bakalım ilk izlenimler gayet olumlu.Akşam gerekli testleri yaparım artık.1 tam gün dahi geçmeden bütün işlemler tamamlanmış oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FletneR_

Dün yanılmıyosam saat 3 gibi başvuru yapmıştım.Yalnız aramadım internet üzerinden online olarak yaptım başvuruyu.1 saat sonra aradılar teyit almak için.Bugün sabah telekom ekipleri aradı ve saat 10 gibi modem teslim ettiler bir imza attım.Biraz önce kullanıcı adı ve şifre geldi.Bakalım ilk izlenimler gayet olumlu.Akşam gerekli testleri yaparım artık.1 tam gün dahi geçmeden bütün işlemler tamamlanmış oldu.
    Merhaba,
    Hayırlı olsun İyi günlerde kullanmanızı dileriz.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.