Şimdi Ara

MİLLENİCOM’DA TAAHHÜTSÜZ, KOTASIZ, FİBER HIZINDA İNTERNET 1 AY BEDAVA! (79. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.759
Cevap
12
Favori
98.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sulkoc

hat değerlerim ve hız tesim download ta aynı yaklaşık 10 mbps kayıp var sorun nedir 100 almaz mı bu hat.
    Alır 100 mbit, ama sana sistemden 76mbit tanımlanmış. Telefon edip arttır hızını.

• namor N kullanıcısına yanıt
    İyide zaten telefondaki temsilci 35 paketi kullanirken 100 almaz 50 alir dedi 😁 yoldan gecen mh yemsilcisi olmus millenide sanki bende 75 yapin bari dedim yapmis ta hiz testlerinde oda yok 60 65 cikiyo dowload ta idm ile 7bin gibi oluyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

İyide zaten telefondaki temsilci 35 paketi kullanirken 100 almaz 50 alir dedi 😁 yoldan gecen mh yemsilcisi olmus millenide sanki bende 75 yapin bari dedim yapmis ta hiz testlerinde oda yok 60 65 cikiyo dowload ta idm ile 7bin gibi oluyor
    Şimdi modeminde 119 gösteriyo alabilceğin hız. O yüzden arayıp 100mbite cikmasını iste sonuçta sen 100mbit parası ödemiyormusun ? düzeltmezlerse Alper Karaer veya Millenicom kullanıcı isimli kişiye mesaj yolla bence yardımcı olurlar.
  • namor N kullanıcısına yanıt
    Zaten kesin olmaz ise 50 mbps icin bu parayi vermek sacmalik 75 te su an veremiyorlar baska iss arayisina girmek zorunda kalirim duzelmez ise

• quote:

Zaten kesin olmaz ise 50 mbps icin bu parayi vermek sacmalik 75 te su an veremiyorlar baska iss arayisina girmek zorunda kalirim duzelmez ise
    Hem ben hem kuzenim arayip ilk seferde hızlarımızı düzelttik, alabilceğimiz en yüksek hızı sorun cıkarmadan sağladı telefondaki ilginen görevli. Bence arayip söyle düzgün bir şekilde. Benim modemimde alabileceğim maksimum hız 119 megabit gözüküyor. Şu an aboneliğim 100mbit oldugu için lütfen hızımı 100mbite çıkarırmısın diye söylersen yapicaklardır. Oldu ki, sana şöyle dediler : Beyefendi sistemimizde ayarlıyabildiğimiz en yüksek hız 88megabit gözüküyor ancak bunu yapabiliriz. Olabiliyor bu tarz şeyler. Öyle bir şey olursa da ben forumda karşılaştım Alper bey buradan yardımcı olup 100mbite ayarlattırdı sistemden bir kaç kişiyi. Dediğim gibi önce telefon et , istedigin gibi olmaz ise ister bu konuya hızının düzeltilmesini istedigini belirten bir mesaja , mesajı yazarken "Haberdar et" kutucuguna Alper Karaer ve Millenicom kullanıcılarını yaz, istersen de aynı kişilere direk özel mesaj at. Gerçekten ilgililer. Herşeye rağmen istediğin şey olmazsa ondan sonra kararını verirsin baska iss konusunda.

• Destek ekibin etiketledim.

• Belirli bi süre taahhütlü kullandık bu millenicom u şimdide taahhütsüz kullanıyoruz. Müşteri hzimetleri destek kısmında varlığıyla yokluğu bir. Keşke hatta olmasaymış.
    Geçen sene beş ay internetim kesildi kılını kıpırdatmadılar. O zamanlar ama mecburdum sözleşmeden ötürü.
    Şimdi de kopma problemi var ilgilenmiyorlar. Arıza kaydını kapatıyorlar saha ekibi yolluyoruz deyip kandırıyorlar filan.
    Birde türknet i deneyeceğim bakalım onlar nasılmış ne se olsa artık taahhüt yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba.İnternetin hızından şuan için memnunum ama ping süreleri yüksek çıkıyor.Online oyunlarda sıkıntı oluyor.Burdaki yetkili arkadaşlar yardımcı olabilirler mi? MİLLENİCOM’DA TAAHHÜTSÜZ, KOTASIZ, FİBER HIZINDA İNTERNET 1 AY BEDAVA!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sirinmustafa -- 7 Aralık 2019; 10:43:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sirinmustafa

Merhaba.İnternetin hızından şuan için memnunum ama ping süreleri yüksek çıkıyor.Online oyunlarda sıkıntı oluyor.Burdaki yetkili arkadaşlar yardımcı olabilirler mi?
    Merhaba, sizlerle görüşme sağlayıp ping değerlerinizin normal olduğu bilgi verilmiştir.İyi günler dileriz.

• MİLLENİCOM’DA TAAHHÜTSÜZ, KOTASIZ, FİBER HIZINDA İNTERNET 1 AY BEDAVA!

baska bilgisayardada aynı sonuç hız testi
  • cezager C kullanıcısına yanıt
    Sorunu bana müşteri numaranızı da yazarak PM atabilir misiniz?

• Başvurdum ama ne zaman bağlanır internetim acaba tahmini? 7 gün içinde dediler ama internetteki yorumlar pek iç açıcı değil gerçi her firma kötü olarak adlediliyor. Çünkü sorun yaşanınca hep aynı durum.

Şu durumdayım 2 gün oldu başvuralı.
    MİLLENİCOM’DA TAAHHÜTSÜZ, KOTASIZ, FİBER HIZINDA İNTERNET 1 AY BEDAVA!

• MİLLENİCOM’DA TAAHHÜTSÜZ, KOTASIZ, FİBER HIZINDA İNTERNET 1 AY BEDAVA!

modem pc arası kabloyu değiştirdim bu sabahtan beri yaptığım test sonuçları bu şekilde genelde 75 lik paketle sanırım bu şekilde pek sorun yok ama tarifemi lütfen prestij pakete çeviriniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pasamsin

Başvurdum ama ne zaman bağlanır internetim acaba tahmini? 7 gün içinde dediler ama internetteki yorumlar pek iç açıcı değil gerçi her firma kötü olarak adlediliyor. Çünkü sorun yaşanınca hep aynı durum.

Şu durumdayım 2 gün oldu başvuralı.
    Merhaba , sizlere yardımcı olmak isteriz pm üzerinden iletişim bilgilerinizi iletebilir misiniz? İyi günler dileriz .

• Selamlar, İletişim bilgilerimi yazdım.

• Hız sorunum çözüldü. En azından çözecek müşteri hizmetleri var :) Şimdilik mutluyum
  • Mrb engeliler için indiriminiz mevcutmu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: IVANHOE

Mrb engeliler için indiriminiz mevcutmu?
    Merhaba , sizlere yardımcı olmak isteriz pm üzerinden iletişim bilgilerinizi iletebilir misiniz? İyi günler dileriz .
  • İnterner hızım yavaşlıyor "çalışma var" deniyor. internet gidiyor gelmiyor "çalışma var" deniyor. neyin çalışması yahu bu bu kadar hiç bişey değişmeyecek sonuçta. şirkette genel bi kural haline mi geldi bu çalışma var açıklaması

• 
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.